„Zamach” na polski sejm: “ten zamach miał wstrząsnąć Polską..” – o co tak naprawdę chodzi?

UWAGA! Powołuje się na słowa wysokiej rangi Policjanta cytuje : … nie było powtarzam nie było żadnej próby zamachu … ABW na zlecenie osób ,których nazwisk Ci nie podam sfingowały całą tą j….ą prowokacje … Jeśli pytasz po co to odpowiem ,choć wiem, że odpowiedz już znasz …

Boją się skurwysyny naszych odcieli … od informacji … chcą zagrożeniem usprawiedliwić ukrócenie swobód obywatelskich w internecie i na ulicy… Znów pada słowo antysemityzm…to jest ich jedyna ochrona…jak to upadnie i ludzie pójdą na noże przez prowokatorów pokroju Winnickiego wkroczy wojsko …

Wojciech Dydymski

Od rana Polska ma nową “aferę”: zamach na polski sejm czy na polskie władze. Co ja, Jarek Kefir – sądzę o “terrorystach”? Otóż “nie wierzę” w żadne ugrupowania terrorystyczne które tylko czyhają na “demokratycznie wybrane władze” i za wszelką cenę chcą nam przeszkodzić w oglądaniu ‘Klanu’ i ‘M jak miłość’, poprzedzonych reklamami szczepionek i żywności transgenicznej. W tym względzie jestem całkowitym “ateistą”. Za to wiem, kto jest tak naprawdę terrorystą na naszym globie. Prawdziwi terroryści czyniący prawdziwe zło, to: Mossad, CIA, ABW, FSB, MI5.

To u nich należy szukać źródeł wszelkiego zła, a także inspiracji wszelkich zamachów, a nie wśród jakichś “wariatów” czy też “terrorystów” wziętych z Afganistanu, Palestyny, marsa, kosmosu itp. Nie sztuka puścić w TV plotkę, że miał być zamach na polskie władze, nagrać wcześniej kilka eksplozji i pod osobę rzekomego “zamachowca” podstawić osobę z wypranym mózgiem.

Służby specjalne, armie, elity władzy – czyli ci prawdziwi, realni terroryści – mają ten scenariusz doprowadzony do perfekcji. Dzisiejsze opowieści polityków, władz, elit – o “terrorystach”, którzy np za pomocą scyzoryków porywają samoloty i dokonują ataku na WTC – przypominają mi średniowieczne bajki i baśnie o krasnoludkach, elfach, gnomach czy smokach. Sorry, ale ja w to zwyczajnie nie wierzę.. Po co służby specjalne, elity, organizują takie “fałszywe” zamachy, winę zrzucając potem na niepopularne grupy społeczne – narodowców, ekologów, patriotów, przeciwników Izraela i USA, przeciwników korporacji i banków, antyglobalistów, anarchistów?

Zazwyczaj organizuje się je po to, by wymusić na społeczeństwie np ograniczenie praw i wolności obywatelskich, wprowadzenie cenzury, aresztowania opozycji i dysydentów, wprowadzenie stanu wyjątkowego czy wojennego i inne tego typu regulacje, uderzające w zwykłych ludzi, a nie w urojonych “terrorystów”. Tak postępował Adolf Hitler (prowokacja gliwicka, podpalenie Reichstagu), takim fałszywym zamachem było WTC 9/11, po którym praktycznie zniesiono konstytucję USA i ponownie skolonizowano Bliski Wschód. Zabierając tamtym narodom bogactwa naturalne, ziemie, pozostawiając tam 10 milionów trupów – ofiar “wojny z terroryzmem” (szacunki niezależnych mediów).

Na onecie czytamy: “Ten zamach miał wstrząsnąć Polską. Mieszkaniec Krakowa planował zamach na prezydenta, rząd oraz Sejm. Był tak zdeterminowany, że najprawdopodobniej był nawet gotów zginąć. Zatrzymano go 9 listopada. Ładunek, który zamierzał zdetonować miał mieć 4 tony. Tłem planowanego zamachu były motywy o charakterze nacjonalistycznym, ksenofobicznym i antysemickim.“

Kupa śmiechu z przewagą kupy..

Zobacz też wpis: Izrael największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa i pokoju na świecie

Cytuję: “Już dawno to przewidzieliśmy, że musi do tego dojść. Moim zdaniem dzisiejsze rewelacje na temat udaremnionego „zamachu terrorystycznego” są wstępem do przygotowanego od dawna zamordyzmu w Polsce. Panująca junta w ten sposób chce zabezpieczyć swoje tyły na wypadek kolejnych demonstracji, które mogły by doprowadzić do jej obalenia. Typowe działanie totalitarystów – sztucznie wywołana prowokacja – zagrożenie, na które przygotowano już gotowe „rozwiązania”. Problem – reakcja – rozwiązanie: tak zawsze, z nielicznymi wyjątkami działały i działają władze, które nie mają poparcia społecznego. „Zamach terrorystyczny” to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dokonać czystek w opozycji i czy zmienić demokratyczne społeczeństwo w totalitarny koszmar. Tak stało się w nazistowskich Niemczech, tak działo się w sowieckiej Rosji, tak teraz jest w syjonistycznych USA.

Co czytamy w doniesieniach?

„Mężczyzna kilkukrotnie przyjeżdżał do stolicy na rekonesans; miał sprawdzać miejsca wokół polskiego parlamentu, a także okolice, gdzie 11 listopada miał przechodzić marsz prowadzony przez Bronisława Komorowskiego.”

Na ten problem jest rozwiązanie – całkowita blokada okolic Sejmu i Pałacu Prezydenckiego. Blokada była by wygodna dla władz – zbyt dużo było tam ostatnio protestów, a posłowie w Sejmie, którzy zatwierdzają kolejne niegodziwe ustawy, nie mogli spokojnie wykonywać zleconych przez elity zadań. (zobacz, cytuję: “Zbrodniarze w Sejmie zatwierdzają kolejną ludobójczą ustawę” – szkodliwa żywność modyfikowana genetycznie). Zablokuje się też pewnie otoczenie Premiera i wszelkich instytucji rządowych. Nastąpią aresztowania, rewizje i blokada niezależnych mediów. Niewykluczone, że zamachowiec okaże się antysemitą. Już wiemy, że jest rolnikiem, a więc atak z pewnością pójdzie na środowiska przeciwne wprowadzeniu GMO do Polski. Założę się, że Jadwiga Łopata, Sir Julian Rose i cała Koalicja Przeciw GMO są już w gronie podejrzanych. A może w Stryszowie jest baza produkcji bomb, a nie nagrodzone międzynarodowymi wyróżnieniami gospodarstwo ekologiczne?

Przypomnijmy kim jest Breivik i jak działał (Nowe fakty na temat zamachu w Oslo):

Jak podaje Gajowy Marucha, prowadzący kanał pierwszy telewizji rosyjskiej Maksim Szewczenko ujawnił, że:

  • Andreas Breivik jest Żydem po matce.
  • Krótko przed zamachem kontaktował się ze służbami specjalnymi w Izraelu

Oczywiście spotkało się to z ostrymi protestami środowisk żydowskich. Natomiast prasa norweska i brytyjska podaje, że:

  • Breivik był członkiem Loży Masońskiej Św. Olafa o stopniu 7 z 11. „Ryt Szwedzki” stosuje nadzwyczajną tajność i przyjmuje wyłącznie żydów-chrześcijan.

(…)

Oficjalne media wciąż jednak ukrywają, że zamachowiec nie był sam. Rosyjskie Novosti na podstawie norweskiej gazety VG zamieściły zeznania ocalałych z masakry młodych ludzi. Okazuje się, że:

  • Strzały dochodziły z dwóch różnych części wyspy. Alexander Stavdal jest przekonany, że było dwóch zamachowców.
  • Anonimowa 16 latka zauważyła, że zamachowcy się bardzo spieszyli, jednak dobijali jeszcze żyjące ofiary.

Wygląda na to, że zamachowcy mieli plan zabicia pewnej ilości ludzi w tym dniu.

Tak więc afera z Breivikiem ma charakter międzynarodowy, podobnie jak Smoleńsk 2010. Podobnie i w Polsce, jest duże prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z operacją fałszywej flagi. Trudno uwierzyć by jakiś student, który ma wykłady i egzaminy na głowie zawracał sobie głowę przygotowywaniem bomb. Takie durnoty to można wciskać dzieciom, nie dorosłym obywatelom – ale widać nas za takich mają. Potrzebny był tylko pretekst, który stworzono.

Zamach na WTC, który jak już wiadomo zorganizowany był i przeprowadzony przez „Mossad we współpracy z czynnikami CIA” (b. prezydent Włoch F. Cossiga w Corierre della Sera z 30.11.2007), poskutkował tym, że USA z Konstytucji zostały tylko poszarpane resztki. Kreowane „zamachy terrorystyczne” – bo nie sądzę by to był koniec, będą powodem do likwidacji wielu niewygodnych ludzi i znacznego zaostrzenia inwigilacji i zamordyzmu w Polsce. Ale to wszystko nie idzie z Polski, która jest ważnym celem ich ataków, z jej zasobami naturalnymi i lokalizacją. Ci, którzy organizują tego typu prowokacje są międzynarodowymi terrorystami i możemy ich już łatwo zidentyfikować. Daje im się ordery i nagrody w postaci tzw. bailoutów, które są czystym rabunkiem na całych narodach. Ludzie to widzą, zmniejszenia ilości ludzi na Ziemi.

Nie dajmy się oszukać, że w Polsce działają indywidualni terroryści. Nie zamykajmy oczu na to co się dzieje w Sejmie RP, że prowadzona jest tam działalność kryminalna poprzez wprowadzanie szkodliwych dla ludzi ustaw. Ponad 100,000 uczestników Marszu Niepodległości nie daje spać bandziorom udającym polityków, sędziów, prokuratorów czy i medialnych guru. Oni tak łatwo nie oddadzą stołków, bo wiedzą, że jeśli tylko popuszczą, to społeczeństwo powiesi ich na latarniach – jak się tylko zorientuje jaka jest prawda o ich manipulacjach i kłamstwach. Zresztą wiele ludzi już wie – internet, który stworzono na potrzebę inwigilacji zadziałał w sposób nieprzewidziany i nawet blokada przez YouTube nie zatrzyma wycieku prawdy.”

źródło i źródło

________________________

Zobacz też:

Ćwiczenia “antyterrorystyczne” poprzedzające krwawe zamachy

Ludzkość jest kontrolowana przez satanistów

One Response to „Zamach” na polski sejm: “ten zamach miał wstrząsnąć Polską..” – o co tak naprawdę chodzi?

  1. ciociababcia says:

    Ale te nasze fałszywki świecą kłamstwem jak czerwona lampka z daleka. Po jedenastu dniach… sensacja?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s