Jak przejąć kraj? „Problem-Reakcja-Rozwiązanie”

Proszę dokładnie zapoznać się z całym poniższym tekstem i z filmamy dodanymi do niego.

Z tąwiedzą łatwiej będzie zrozumieć to co się aktualnie dzieje i będzie działo na całym świecie i w Polsce.

Bardzo proszę o rozsyłanie tego tekstu tam gdzie tylko można.

_______________

(zdjęcie wikipedia.com)

____________

Tunezja, Egipt, Bahrajn, Jemen, Algieria… Co dalej?

Generał Wesley Kanne Clark, Sr. wypowiedział się dość jasno w czasie prelekcji o planach administracji Amerykańskiej.

Wypowiedź z konferencji 2 marca 2007:

Transkrypt:

Około 10 dni po ataku 9/11 udałem się do Pentagonu.

Zobaczyłem Sekretarza Obrony Rumsfelda i Zastępcę sekretarza Paula Wolfowitza.

Zszedłem na dół zobaczyć się z ludźmi w Połączonym Sztabie Dowodzenia.

Jeden z Generałów podszedł do mnie i powiedzał, że muszę z nim porozmawiać.

Jest Pan zajęty? Zapytałem.

Nie, nie…Właśnie podjęliśmy decyzję o tym, że rozpoczniemy wojnę z Irakiem.

To było w okolicach 20 września.

Odpowiedziałem: Idziemy na wojnę z Irakiem, dlaczego?

On na to odpowiedział: Nie wiem… może nie wiedzą co mają innego robić.

Zapytałem: Czy znaleziono jakieś nowe powiązania pomiędzy Saddamem a alKaidą?

Nie, nie nic nowego się nie pojawiło w tej kwestii. Po prostu podjęliśmy decyzję ataku na Irak. Myślę, że nie wiemy co zrobić z terroryzmem, ale mamy dobrą armię, i możemy przejąć kraje. Jeśli masz w ręku młotek to każdy problem wydaje się być gwoździem.

Parę tygodni później zobaczyłem się z nim ponownie, w tym czasie bombardowaliśmy Afganistan. Zapytałem go: Czy nadal wchodzimy do Iraku?

On odpowiedział: O, jest jeszcze gorzej! Schylił się wziął coś z biurka…i powiedział: Właśnie dostałem to z góry z sekretariatu Sekretarza Obrony. To jest notatka opisująca fakt, że przejmiemy 7 państw w przeciągu 5 lat. Zaczynając od Iraku przez Syrię, Liban, Libię, Somalię, Sudan kończąc na Iranie.

Źródło

________________

Jakich jeszcze potrzeba dowodów na to, że rewolucje na świecie były i są  wywoływane i w pełni kontrolowane cały czas przez tą samą satanistyczną samozwańczą elitę?

Te sztuczne zrywy, mają za zadanie doprowadzić do chaosu i destabilizacji państwa, a następnie do całkowitego  przejęcia kraju.

Zauważcie, że jest to wypowiedź sprzed 5 lat. Widziecie co się aktualnie dzieje w wymienionych przez generała krajach?

Tytlko totalnie zmanipulowany przez satanistów człowiek, nie będzie potrafił wyciągnąć wniosków z powyższych informacji.

Rozprawiają się z takimi niezaleznymi od satanistycznej kliki krajami w znany sposób:

Problem, Reakcja, Rozwiązanie

1) Problem

Najpierw poprzez swoje mass media (środki masowego ogłupiania), wmawiają ludziom jak to w danym kraju ludziom jest źle, i jaka to zła wobec narodu jest aktualna władza. Tworzą więc podwaliny dla swojego szatańskiego planu, a mianowicie PROBLEM, z którym później coś trzeba będzie zrobić.

2) Reakcja

Wykreowali sztuczny problem, więc trzeba podjąć jakąś reakcje, aby go „rozwiązać”. Wtedy z pomocą przychodzą satanistyczni „wybawiciele” USA, ONZ, NATO i tak dalej…

Najeżdżają na kraj, oczywiście pod przykrywką pomocy i wybawienia ludźi z rąk wykreowanego wcześniej przywódcy – tyrana narodu. Z takiego kraju robią jeden wielki poligon „obalając dyktatora”, mordując przy tym ogrom niewinnych osób.

Żeby taka pomoc ze strony satanistycznych przywódców państw czy organizacji wydawała się światu potrzebna i nieunikniona, organizują najpierw takie rewolucje, do którzych wykorzystują swoich wyszkolonych agentów. Ludzie nie mają już wtedy watpliwości, że głowa państwa jest przeciwko narodu. Nie mają wątpliwości, że w kraju jest terror i nie pozostaje nic innego jak „uwolnić” naród od złego przywódcy. Ludzie akceptują wtedy w pełni takie satanistyczne pomoce militarne innych krajów i organizacji, będąc pewnym, że to jedyne rozwiązanie na poprawe sytuacji w danym kraju, poprawe sytuacji w jakiej znaleźli się ludzie (oczywiście często w takim kraju jest bardzo dobra sytuacja ekonomiczna, gospodarcza, polityczna itd, ale trzeba ludzi jakoś przekonać, że najazd na dany kraj jest jedyną możliwością, aby mu pomóc, przykład Libia).

3) Rozwiązanie

Kiedy już ludziom na całym świecie przedstawiono zakłamany obraz tego jak wygląda sytuacja w danym kraju, ludzie w to uwierzyli i sami się domagają „pomocy” innych krajów, onz, nato (wszystko sterowane przez tych samych ludzi) itp. można zaczynać najazd na takie państwo, mając w pełni poparcie społeczeństwa. Dalej już nie trzeba pisać, co się dzieje z takim zdestabilizowanym krajem. Ludzim poprzez środki masowego ogłupiania wmawiają, że wyzwolili ludzi z pod rządów złego dyktatora, mówią, że w kraju jest już cudnie i każdy jest zadowolony. Montują swoje marionetki w rządzie i całym systemie administracyjnym. wmawiając ludziom, że są to ich nowi wybawcy i dzięki nim będzie wszystko lepiej.

Jest to ich typowa taktyka, dzięki której mają w pełni przywolenie społeczeństwa dla swoich szatańskich działań. Ludzie zaczynają wierzyć, że istnieje naprawdę sztucznie wykreowany problem, ponieważ wmawia im się to w mediach 24 na dobre, a kłąmstwo powtórzone dużo razy staje się w opinii publicznej prawdą. Następnie będąc w strachu sami oczekują rozwiązania tego wykreowanego problemu. Na koniec każdy jest zadowolony, ponieważ problem tak jak nagle powstał tak nagle go rozwiązano. Satanistyczne marionetki zadowolone z przejęcia kolejnego kraju, ogłupione, zmanipulowane społeczeństwo również zadowolone, bo uwolniono ich z opresji, ze strachu przed czymś, czego nie było. To jest właśnie tzw. problem-reakcja-rozwiązanie.

Dobrze zostało to omówione w poniższym filmiku. Nie łykajcie jednak wszystkiego co głosi w swoich teoriach David Icke, bo moim zdaniem działa on jak typowy dezinformator, miesza prawdę z kłamstwem. Do tego jest jednym z głównym propagatorów new age, jednak aby przyciągnąc do siebie ludzi, musi też powiedzieć dużo prawdy, co robi w poniższym nagraniu.

________________

Zapoznaj się koniecznie z poniższymi filmami!

Materiał omówiony w tym wykładzie jest niezwykle ważny w obecnym czasie, w którym obserwujemy upadek moralności, kultury, religii i porządku społecznego.

 Informacje zawarte w wywiadzie dają szeroki wgląd w techniki destabilizacji i przejmowania krajów.

Rewolucje, tyrani i wojny wymagają środków, by zaistnieć.Kto stoi za głównymi pożogami, które nawiedziły rodzaj ludzki, szczególnie w ostatnich stuleciach?

4 Responses to Jak przejąć kraj? „Problem-Reakcja-Rozwiązanie”

 1. Pingback: Jak przejąć kraj? Problem-Reakcja-Rozwiązanie | Loża bez tajemnic

 2. bia says:

  nic nowego sam do tego dzięki Bogu doszedłem i chcą mnie udupić na razie skończyłem w waryjatowie i mam swojego psychiatrę ale oni chcą mnie bardziej udupić i co ja mam z nimi zrobić Bóg tylko wie chyba bo ja jeszcze nie bardzo wiem Napisałem im na brzegu morza Mane Tekel Fares i zabrał to ocean fale zmyły miałem film kręcić ale jakoś po takim wstepie trudno bylo wymyslić ciąg dalszy a pasuje to do tego co tu napisane jak ulał do tego wiem jeszcze jedno że Sadok iszill ba me także mamy komplet

  Dla tych, co żyją w tym stuleciu
  W bojaźni i drżeniu to się dokona.
  Uciekają w góry i do nor,
  By zapaść się w las i dzikie bagniska.
  Burze się wściekną i oceany zaryczą
  Kiedy Gabriel stoi na morzu i brzegu morskim
  I kiedy dmie w swój niezwykły róg
  Stare światy mrą, a nowe się rodzą.

 3. Katon Najmłodszy says:

  Napaść o. Rydzyka na dziennikarza (szokujące sceny!)
  Przykro mi, że katolik, osoba duchowna, zakonnik i ksiądz postępuje w ten sposób; jest mi najzwyczajniej w świecie, tak po ludzku, wstyd (…) czytaj całość http://katonisliwka.wordpress.com/2012/02/21/napasc-o-rydzyka-na-dziennikarza-szokujace-sceny/

 4. Stan says:

  Pamiętaj ze większość dziennikarzy to agenturalni prowokatorzy niewiele mający wspólnego z prawdziwym rzetelnym i etycznym dziennikarstwem .W Polsce i oczywiscie na świecie większość znanych dziennikarzy ma żydowskie korzenie , lub pro żydowskie sympatie tak zwani użyteczni idioci lub szabas-goje.
  Pozd..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s