MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012 – ANTYPOLSKA PROWOKACJA OKUPANTÓW WYKONANA RĘKOMA POLICJI (FILMY I ZDJĘCIA)

WPIS BĘDZIE SYSTEMATYCZNIE UZUPEŁNIANY

Artykuł ten dziele na dwie części.

Pierwsza część to opis głębszego sensu jaki miała dzisiejsza prowokacja okupantów Polski dokonana rękoma policjiantów oraz jaki cel ma niszczenie takich podstawowych wartości jak  tożsamość narodowa, patriotyzm czy dążenie do niepodległości.

Druga część natomiast będzie opisem dzisiejszego marszu, a dokładniej przygotowanej już wcześniej przez okupantów Polski prowokacji jaka miała miejsce na Marszu Niepodległości 2012. W tej części będą znajdywały się zdjęcia oraz filmy potwierdzające to, że zamieszki były wywołane celowo i że nie rozpoczęli ich Polscy patrioci, tak jak chcą okupanci by to wszyscy postrzegali.

_________________________

CZĘŚĆ 1

Nikt nie znajdzie się w Nowym Porządku Świata dopóki nie przyrzeknie, że będzie czcił Lucyfera. Nikt nie znajdzie się w Nowej Erze jeżeli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”

David Spangler, dyrektor Inicjatywy Planetarnej, ONZ

Film Megiddo-New Age  porusza  tematykę ruchu New Age i jego wpływu na umysły ludzi. Wskazuje na końcowy cel, jakim jest jedna światowa religia i jeden światowy rząd pod przywództwem Antychrysta. Film zawiera ogromną ilość udokumentowanych informacji na ten temat.  Zachęcamy do uważnego obejrzenia filmu i z Biblią w ręku sprawdzenia, czy tak się rzeczy mają.

New Age: Nowa era czy stare kłamstwo? BARDZO WAŻNE!

Krytyka myślenia poszczególnych walczących z NWO

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej

Marshall McLuhan

Od czasów “Spartakusa” Weishaupta (założyciel szatańskich illumnatów) do czasów Karola Marksa, a potem Trockiego, Róży Luksemburg i Emmy Goldman, ogólnoświatowa konspiracja dla zburzenia cywilizacji i przywrócenia społeczeństw opartych na zasadzie wstrzymywanego rozwoju, zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rozwijała się. Odgrywała ona wyraźnie rozpoznawalną rolę w tragedii Rewolucji Francuskiej. Była ona przyczyną każdego wywrotowego ruchu w XIX wieku…

Winston Churchill, prezydent USA

Kilka dni temu miałem napisać artykuł mówiący o prowokacji jaka się szykuje na dzisiejszy dzień (11.11.2012). Rok temu przed poprzednim marszem również ostrzegałem ludzi, że dojdzie do prowokacji okupantów naszego kraju, wykonanej rękoma policji. Nie trudno było przewidzieć prowokacje rok temu jak i teraz, ponieważ dobrze wiem kto nimi zarządza, komu na nich zależy i jaki jest ich głębszy cel.

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą, kto to jest.”

Benjamin Disraeli, dwukrotny premier Wielkiej Brytanii w XIX w.

Okupanci (syjoniści/sataniści) naszej Ojczyzny dążą do wywołania w Polsce kontrolowanej rewolucji, która wpisuje się w jeden wielki plan wszystkich rewolucji w różnych częściach europy i świata jakie ostatnio mają miejsce. Wszystkie te rewolucje (z poszczególnymi wyjątkami, których mało) są kreowane i w pełni kontrolowane podczasich przebiegu. Wszystkie te rewolucje wkomponowują się w globalny plan satanistów, który ma na celu wdrożenie całego świata do tzw. Nowego Porządku Świata (New World Order – NWO)

,,Nigdy tak wielu nie było manipulowanych przez tak nielicznych.

Aldous Huxley

Głównym celem szatana i ludzi mu poddanych sprawujących kontrole nad światem i nad prawie wszystmi krajami na ziemi jest zlikwidowanie wszystkich państw i zastąpienie ich jednym globalnym państwem, z jednym światowym rządem, z jedną globalną religią (wielbiącą szatana/antychrysta), z jedną światową walutą (zastąpiąną szybko chipami) oraz z jednym człowiekiem sprawującym władze nad całym światem (szatańska marionetka).

Zwolennicy nowego Porządku Świata dążą do realizacji następujących celów w interesie szatana:

1) Jedna Światowa Religia (One World Religion)- przywództwo sprawowane przez tego kto przyznaje, że wszystkie religijne formy wyznań prowadzą do życia wiecznego lub mają możliwe do przyjęcia przez Boga wartości (Idea lucyferiańska). Kontrola religii jest niezbędna z punktu widzenia powodzenia realizacji kompleksowych celów szatana

2) Jeden Rząd Światowy (One World Government), (Organizacja Narodów Zjednoczonych kontrolowana przez tajne stowarzyszenia i zakony). Uwaga: rządy: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, izraelski, arabskie i inne, są obecnie kontrolowane przez satanistów i ich współpracowników.

3) Jedna Światowa Gospodarka (One World Economy)- IRS (International Reserve System) kontrolowana przez bogate elity. Wszystkie wyznania chrześcijańskie, żydzi i muzułmanie- wszyscy zostali zinfiltrowani przez żydomasonerię i inne tajne stowarzyszenia posiadające bogactwa a dążące do powszechnej rewolucji. Sataniści składają przysięgę chronienia swoich towarzyszy w każdych okolicznościach. Bardzo wielu żydomasonów jest na stanowiskach rządowych oraz piastują stanowiska w policji, organach wymiaru sprawiedliwości, służbach medycznych, w biznesie i instytucjach finansowych. Jakikolwiek polityk, który jawnie nie przeciwstawiał się, nie przeciwstawia się ani nie będzie przeciwstawiał się satanistom i innym tajnym stowarzyszeniom musi być uważany za część spisku podboju świata. Głosowanie na takiego polityka jest grzechem śmiertelnym!!!

To dlatego w Polsce jak i na całym świecie niszczy się i wyszydza wszystkie wartości patriotyczne, narodowe. „Ucisza” się , zamyka w więzieniach i psychiatrykach i w końcu zabija, osoby które manifestują swoją tożsamość i dume narodową, osoby które walczą o niepodległość swojej Ojczyzny i przekazują te wartości reszcie ludzi. Takich przykładów w Polsce mamy ogrom, wystarczy zobaczyć liste Polaków, którzy od kilkunastu lat tracą życie w przeróżnych dziwnych okolicznościach lub nagle dopada ich tzw. seryjny samobójca.

Dziwne i tajemnicze śmierci i samobójstwa w Polsce

Pojedyńcza, osoba zostaje porażona, gdy staje twarzą w twarz z tą konspiracją, która jest tak monstrualnie wielka, że aż trudno uwierzyć w jej istnienie

J.E. Hoover

Kiedy powstanie jedno światowe państwo z jednym globalnym rządem nie będzie w nim podziałów na Polaków, Węgrów, Serbów czy Białorusinów. Nie będzie w nim miejsca na okazywanie przywiązania do swojej Ojczyzny, nie będzie obchodzenia świąt jakie dotąd były obchodzone w poszczególnych krajach, nie będzie tradycjy jakie dotąd każde państwo posiadało. Nie będzie nic co się będzie wiązało z poszczególnymi krajami.

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą, kto to jest.”

Benjamin Disraeli, dwukrotny premier Wielkiej Brytanii w XIX w.

Wszystkie podstawowe wartości narodowe jakich nam teraz się utrudnia manifestować (tożsamość i duma narodowa, patriotyzm itd) nie będą miały prawa być wyznawane i przejdą do przeszłości. W szatańskim Nowym Porządku Świata (NWO)  wszyscy mamy być jedną wielką wynarodowioną masą, obywatelami świata, sługami i niewolnikami szatana.

,,Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.

David Rockeffeler, podczas tajnego spotkania, tajnej Grupy Bilderberg

Czy już wiecie czemu w Polsce trwa tak ogromna walka z ludźmi, którzy nie wstydzą i nie boją się być dumnymi Polakami, nie czują strachu przed okazywaniem swojej Polskości. Już wiecie czemu ludzie odpowiedzialni za kraj nie przypominają o Polakach, którzy za Niepodległą Polskę oddawali swoje życie? Już wiecie czemu z prawdziwych bohaterów Polski, bez których nasza Ojczyzna by nie istniała robi się bandytów i oczernia się ich na wszystkie możliwe sposoby? Czy już wiecie, czemu robi się bohaterów z ludzi, którzy tak naprawde niszczyli naszą Ojczyznę i którzy swoim postępowaniem utorowali drogę do tego co widzimy teraz? Czy już wiecie czemu większość pomnikóww naszymkraju jest stawianych okupantom Polski i ich nazwiskami nazywa się większość Polskich ulic? Czy już wiecie po co powstała unia europejska, która jest tylko przedsionkiem dla rządu światowego? Czy już wiecie po co został podpisany traktat lizboński na rzecz którego Polska straciła suwerenność?

,,Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.

David Rockefeller Wspomnienia, 2002

Wyłączcie pilotem masowy hipnotyzer i ogłupiacz, pomyślcie przez chwile samodzielnie i znajdźcie odpowiedź na powyższe pytania na któe odpowiedział by 10 latek, którzy jeszcze nie są tak zindoktrynowani przez szatańskim okupantów  jak duża większość Polskiego narodu, którzy sami są odpowiedzialni za to w jakim opłakanym stanie jest aktualnie nasza Ojczysta Polska ziemia.

Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera, nie mają nic do decydowania.

Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii

Poniżej cytuje to co pisałem niedawno w komentarzu do niedawnego artykuły, który publikowałem na tym blogu Szatańskie marionetki w amerykańskich wyborach prezydenckich

Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda

G. Orwell

Każdy z  ludzi powinien wiedzieć, że polityka to tylko i wyłacznie show kreowane dla ogłupionej, zwiedzonej masy ludzi. Wszyscy politycy to marionetki szatana i jego ludzi od światowego, wielowiekowego spisku wymierzonego przeciwko Bogu i wszystkiemu co od niego pochodzi.  Sataniści utworzyli politykę, aby ludzie myśleli, że to te parszywe polityczne mordy sprawuja władzę we wszystkich krajach świata.  Ludzie myśla, że za tragiczne sytuacje jakich doznaja kraje na świecie odpowiedzialni sa właśnie ci panowie z pierwszych stron gazet pokazywani codziennie w tv i w reszcie kontrolowanych przez satanistów mass mediów.

Dzięki temu prawdziwa UKRYTA WŁADZA odpowiedzialna za losy wszystkich państw na ziemi pozostaje w ukryciu.  Jedna marionetka polityczna zastępowana jest druga. Jedna ekipa “rzadzaca” nakradnie i rozwali cały kraj tak, że ludzie już ich więcej nie chca. Ida więc za kilka lat na ponowne wybory z nadzieja ze teraz bedzie lepiej bo nie będa rzadzić ci źli co ostatnio, bo większość ludzi widzi co narobli przez swoja kadencje i już ich nie wybiora. Głosuja wiec wtedy na “opozycje” (a tak naprawdę kontrolowana opozycje) poprzednich ludz, którzy nie wypełnili swych postulatów.Zwiedzeni ludzie nie wiedza, że w tym momencie graja w gre satanistów i że głosujac na zadeklarowanych przeciwników uwczesnego rzadu, głosuja cały czas na tych samych ludzi tylko pod innymi, często zmienonymi nazwiskami.

Cały czas u władzy zostaje ta sama klika satanistycznych sługusów wypełniajacych tylko i wyłacznie polecenia “z góry” za które odpowiedzialni sa słudzy lucyfera. Marionetki maja tylko odgrywać wcześniej przypisane im role. Bez wcześniejszej zgody tych z “ukrytej władzy” politycy nic w kraju nie moga zmienić, czy to na lepsze (0by…) czy to na gorsze.

Nie wierzycie w to co piszę? Myślicie, że to moja wymyślona bajeczka? No to serwuję kilka ciekawych cytatów z historii :) Warto zobaczyć od kogo pochodza poniższe cytaty, bo nie od przeciętnego Kowalskiego tylko właśnie od tych z “ukrytej władzy” czy od ich marionetek, które po latach zdecydowały się co nieco przybliżyć nam jak naprawdę wyglada ten cały cyrk przygotowany dla zwiedzonych ludzi, zwany “polityka”.

________________________

CZĘŚĆ 2

(w przygotowaniu… do południa powinienem już ją opublikować, warto czekać,ponieważ dowodów mnóstwo)

4 Responses to MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012 – ANTYPOLSKA PROWOKACJA OKUPANTÓW WYKONANA RĘKOMA POLICJI (FILMY I ZDJĘCIA)

 1. ciociababcia says:

  Winston Churchill, prezydent USA ??? a może UK

  • Palikot należy do komisji trójstronnej, którą założył satanista rockefeller i do której należy około 350 osób najbardziej wpływowych w europie.. Jest to odpowiednik międzynarodowej grupy bilderberg, którą założył również satanista ratzinger, działa dalej na polecenie tych samych satanistów co i rockeffeler…

 2. seryjny samobójca says:

  co do cytatów to nawet palikot cos takiego powiedzial wlasciwie otwarcie ze wszystko co mozemy to sobie boisko wybudowac i nic wiecej

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/palikot-wampiry-znowu-wstaja-z-grobow-i-pija-polsk,1,5261730,wiadomosc.html

  • seryjny samobójca says:

   chociaz takiego idioty to bym raczej nie umieszczal w artykule

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s