Szatańskie marionetki w amerykańskich wyborach prezydenckich

Obama i Romney są jak dwa końce tego samego kija – masonerii wielbiącej Lucyfera jako Boga.
Amerykanie są pozbawieni prawdziwego przywództwa i aktywnie pomagają w swoim własnym zniewoleniu i zniszczeniu.

Wybory w USA – między młotem a kowadłem

Michael Hoffman daje jasno do zrozumienia że mormonizm nie jest chrześcijaństwem lecz kolejnym odgałęzieniem masonerii.

Obama i Romney są jak dwa końce tego samego kija – masonerii wielbiącej Lucyfera jako Boga.

Amerykanie są pozbawieni prawdziwego przywództwa i aktywnie pomagają w swoim własnym zniewoleniu i zniszczeniu.

 

Henry Makow, tłumaczenie radtrap

 

 

W swojej wakacyjnej edycji Revisionist History (Rewizjonistycznej Historii) Michael Hoffman wyjaśnia dokładnie czym jest mormonizm.

Cytując wiele książek potwierdza że mormonizm jest odgałęzieniem masonerii pozującym na “prawdziwą masonerię”, używającym masońskich rytuałów i dogmatów, w tym kultu Lucyfera.

Raczej nie prześladowany przez nie-masonów Joseph Smith, “prorok i założyciel” kościoła Mormonów oraz jego brat Hyrum Smith zostali zlinczowani przez innych masonów mszczących się w ten sposób za zdradę i utworzenie konkurującego z nimi “kościoła”, co było pogwałceniem masońskich przysiąg dotyczących nie wyjawiania innym sekretów bractwa.

Zabito ich obu lata później w więzieniu Carthage w miasteczku Carthage Ill 27 czerwca 1844 roku.

“Pięciu pierwszych liderów Kościoła Mormonów  — Joseph Smith, Brigham Young, John Taylor, Wilfred Woodruff i Lorenzo Snow — było również masonami z Nauvoo (Illinois), natomiast Hyrum (Smith) był ówczesnym mistrzem loży masońskiej…” (H. Paul Jeffers, The Freemasons in America, Citadel Press, 2006, str 87-88)

Rytuały świątynne mormonów są bardzo podobne do rytuałów masońskich, w tym tych odprawianych na cześć Lucyfera.

“W [rytualnej części traktującej o Ogrodzie], patroni słuchają jak Lucyfer wydaje instrukcje Adamowi i Ewie, tłumacząc im że nie zdobędą wiedzy zdolnej zamienić ich w bogów jeśli nie sprzeciwią się Bogu Ojcu i nie zjedzą jabłka. Teologia mormońska naucza że Lucyfer jest prawdziwym Synem Bożym i bratem Jezusa… Lucyfer instruuje Adama i Ewę jak zrobić sobie fartuch z liści figowych, dokładnie taki sam jak jego. Na fartuchu Lucyfera znajduje się masoński Cyrkiel i Ekierka… Mormoni wychodzą z tych rytuałów spętani przez siły ciemności, którym oddali się przez krwawe przysięgi i okultystyczne inktanacje. Mormon jest oddany chęci wywyższenia siebie. To właśnie ta pycha zgubiła Lucyfera i doprowadziła do jego wygania przez Boga.” (The Temple of the God-Makers,  J. Edward Decker Jr. – były mormon)

Michael Hoffman pisze: “Ciepły jak świeże ciasto z jabłkami obraz którym mormońska hierarchia zwodzi zarówno swoich wiernych jak i ludzi spoza ich kościoła, potrzebny jest do trzymania konserwatywnych ludzi w niewiedzy na temat prawdziwego spisku [mormonów] wymierzonego w nich oraz w ich kraj. Willard Mitt Romney jest głównym przywódcą tych spiskowców.”

 

Zadowolony Obama w swoim żywiole – oddaje cześć szatanowi

 

Romney pod ściana płaczu wśród swoich syjonistycznych wspólasów udajacych biblijnych Żydów

 

Hoffman przypomina że Romney jest kandydatem okultystycznego, mormońskiego “Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich”. Dyrektor finansowy kampanii Romneya, Spencer Zwick, jest synem jednego z przywodców kościoła mormonów (…)

Według Hoffmana Amerykanie są “pozbawieni przywódców” i kontrolowani przez okultystyczne tajne stowarzyszenia. Gdy Amerykanie wypełnią swoją rolę syjonistycznego “Golema”, nie będą już potrzebni i zostaną “wyrzuceni do enklaw białego człowieka gdzie czeka ich degeneracja, analfabetyzm i powolne samozniszczenie.”

Zarówno Romney jak i Obama są “wrogami chrześcijańskiej cywilizacji”.

Hoffman zaleca swoim braciom Amerykanom “bojkot farsy zwanej wyborami prezydenckimi, co jest najsilniejszym sygnałem jaki amerykańscy patrioci mogą wysłać, odmawiając mandatu do rządzenia zarówno Obamie jak i Romneyowi… Z Boga nie można szydzić! On nie popiera zła, ani tego mniejszego ani żadnego innego.”

Hoffman, autor Judaism’s Strange Gods (Dziwnych Bogów Judaizmu), jest najrozsądniejszym i najmądrzejszym krytykiem tego syjonistycznego rządu okupacyjnego jakiego znam.

____________________________

Każdy z  ludzi powinien wiedzieć, że polityka to tylko i wyłacznie show kreowane dla ogłupionej, zwiedzonej masy ludzi. Wszyscy politycy to marionetki szatana i jego ludzi od światowego, wielowiekowego spisku wymierzonego przeciwko Bogu i wszystkiemu co od niego pochodzi.  Sataniści utworzyli politykę, aby ludzie myśleli, że to te parszywe polityczne mordy sprawuja władzę we wszystkich krajach świata.  Ludzie myśla, że za tragiczne sytuacje jakich doznaja kraje na świecie odpowiedzialni sa właśnie ci panowie z pierwszych stron gazet pokazywani codziennie w tv i w reszcie kontrolowanych przez satanistów mass mediów.

Dzięki temu prawdziwa UKRYTA WŁADZA odpowiedzialna za losy wszystkich państw na ziemi pozostaje w ukryciu.  Jedna marionetka polityczna zastępowana jest druga. Jedna ekipa „rzadzaca” nakradnie i rozwali cały kraj tak, że ludzie już ich więcej nie chca. Ida więc za kilka lat na ponowne wybory z nadzieja ze teraz bedzie lepiej bo nie będa rzadzić ci źli co ostatnio, bo większość ludzi widzi co narobli przez swoja kadencje i już ich nie wybiora. Głosuja wiec wtedy na „opozycje” (a tak naprawdę kontrolowana opozycje) poprzednich ludz, którzy nie wypełnili swych postulatów.Zwiedzeni ludzie nie wiedza, że w tym momencie graja w gre satanistów i że głosujac na zadeklarowanych przeciwników uwczesnego rzadu, głosuja cały czas na tych samych ludzi tylko pod innymi, często zmienonymi nazwiskami.

Cały czas u władzy zostaje ta sama klika satanistycznych sługusów wypełniajacych tylko i wyłacznie polecenia „z góry” za które odpowiedzialni sa słudzy lucyfera. Marionetki maja tylko odgrywać wcześniej przypisane im role. Bez wcześniejszej zgody tych z „ukrytej władzy” politycy nic w kraju nie moga zmienić, czy to na lepsze (0by…) czy to na gorsze.

Nie wierzycie w to co piszę? Myślicie, że to moja wymyślona bajeczka? No to serwuję kilka ciekawych cytatów z historii :) Warto zobaczyć od kogo pochodza poniższe cytaty, bo nie od przeciętnego Kowalskiego tylko właśnie od tych z „ukrytej władzy” czy od ich marionetek, które po latach zdecydowały się co nieco przybliżyć nam jak naprawdę wyglada ten cały cyrk przygotowany dla zwiedzonych ludzi, zwany „polityka”.

Na poczatek posłuchajcie co miał do powiedzenia na temat światowego spisku satanistów John Keneddy, który się nie dał zastraszyć i publicznie wyjawił wiele „ciekawych” informacji. Niedługo potem został zamordowany jak reszta prezydentów USA, która postanowiła przeciwstawić się satanistycznej „elicie”.

Poniżej obiecane cytaty:

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą, kto to jest.”

Benjamin Disraeli, dwukrotny premier Wielkiej Brytanii w XIX w.

 

Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda

G. Orwell

Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera, nie mają nic do decydowania.

Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii

 

W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem żurnalisty jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życia są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.

John Swinton,
były szef personalny New York Times

 

Pojedyńcza, osoba zostaje porażona, gdy staje twarzą w twarz z tą konspiracją, która jest tak monstrualnie wielka, że aż trudno uwierzyć w jej istnienie

J.E. Hoover

 

,,Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako internacjonalistów, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.

David Rockefeller Wspomnienia, 2002

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej

Marshall McLuhan

,,Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.

David Rockeffeler, podczas tajnego spotkania, tajnej Grupy Bilderberg

Od czasów “Spartakusa” Weishaupta (podobno założyciel illumnatów) do czasów Karola Marksa, a potem Trockiego, Róży Luksemburg i Emmy Goldman, ogólnoświatowa konspiracja dla zburzenia cywilizacji i przywrócenia społeczeństw opartych na zasadzie wstrzymywanego rozwoju, zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rozwijała się. Odgrywała ona wyraźnie rozpoznawalną rolę w tragedii Rewolucji Francuskiej. Była ona przyczyną każdego wywrotowego ruchu w XIX wieku…

Winston Churchill, prezydent USA

Kiedy nowy Prezydent obejmuje swoja pozycje, nastepuje wielka wymiana personalna, ale zadna zmiana w zakresie polityki. Przyklad: w latach Nixona, Henry Kissinger, czlonek CFR i protegowany Nelsona Rockefellera, mial piecze nad polityka zagraniczna. Kiedy Jimmy Carter zostal wybrany, Kissinger zostal zastapiony przez Zbigniewa Brzezinskiego, czlonka CFR i protegowanego Davida Rockefellera

Barry Goldwater, op cite., p. 279.

Elity, nie masy, rządzą Ameryką

Thomas Dye and L. Harmon Zeigler, The Irony of Democracy, Wadsworth Pub. Co., Belmont, CA. 1970, p.1.

… fakt, że istnienie Elity (tłum. autor użył słowo Establishment) – klasy rzadzącej – nie powinno być dyskutowane. Trzecim sekretem jest… że isnieje tylko jedna partia polityczna, która się liczy w USA… Republikanie i Demokraci są w istocie dwoma gałęziami tej samej (tajnej) partii.

Arthur S. Miller, The Secret Constitution and the Need for Constitutional Change, Greenwood Press, New York, 1987, p.3.

,,Nigdy tak wielu nie było manipulowanych przez tak nielicznych.

Aldous Huxley

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s