Przymusowe szczepienia – kolejny krok do totalnej kontroli społeczeństwa

Powraca widmo przymusu szczepień (czyli również przymusu zakupu/wykupu szczepionek, jak łatwo się domyślić, z funduszy własnych obywateli). Co więcej, szczepienia, pod pretekstem zapobiegania epidemiom, mają objąć wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Do tej pory ogłupiano i niszczono dzieciom zdrowie pod płaszczykiem szczepień prewencyjnych i profilaktycznych – a zdecydowana większość szczepionek zawiera chociażby rtęć, która sieje spustoszenie w mózgu nawet dorosłej osoby, a co dopiero delikatnego noworodka, czy 2-3-letniego berbecia.

Podczas gdy lud radował się resztkami Turnieju Reprezentacji Coraz Mniej Narodowych 2012, Sejm po cichu, bez zbędnego rozgłosu medialnego, a co najważniejsze, właściwie jednogłośnie (jeden głos przeciwko) głosował nad zmianami w Ustawie o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawie o inspekcji sanitarnej. Jak możemy przeczytać w serwisie Wykop.pl, w „wykopie” jednego z użytkowników, nowelizacja ustaw niesie rewolucyjne zmiany. I wcale nie chodzi tutaj o zmiany w kierunku normalności.

Powraca widmo przymusu szczepień (czyli również przymusu zakupu/wykupu szczepionek, jak łatwo się domyślić, z funduszy własnych obywateli). Co więcej, szczepienia, pod pretekstem zapobiegania epidemiom, mają objąć wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Do tej pory ogłupiano i niszczono dzieciom zdrowie pod płaszczykiem szczepień prewencyjnych i profilaktycznych – a zdecydowana większość szczepionek zawiera chociażby rtęć, która sieje spustoszenie w mózgu nawet dorosłej osoby, a co dopiero delikatnego noworodka, czy 2-3-letniego berbecia. W chwili obecnej rząd, do spółki z koncernami farmaceutycznymi, które obok koncernów z branży zbrojeniowej mają największy lobbystyczny wpływ na władze w niemal każdym kraju, serwuje obywatelom przykrą perspektywę przymusowego wstrzyknięcia każdej substancji czy szczepionki, pod pretekstem „profilaktyki antyepidemicznej”.

Zmianie ulegnie między innymi definicja choroby zakaźnej – teraz będzie to każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Inspekcja sanitarna otrzyma szersze uprawnienia w zakresie kontroli wykonania szczepień oraz możliwość stosowania przymusu ich wykonania. Zamiast decyzji sądu, wystarczy teraz decyzja lekarza.

Zmaleją kompetencje ministra zdrowia, na rzecz głównego inspektora sanitarnego, kontrolowanego i sterowanego przez instytucje unijne – zatem kolejna newralgiczna kompetencja zostaje przeniesiona z urzędnika okupowanego kraju na brukselskich biurokratów, realizujących swoje cele na wszelkich możliwych polach. Sanepid z kolei stanie się niemal niezależny od wszelkich czynników państwowych – jako „państwo w państwie” będzie mógł realizować swoją politykę bez żadnej kontroli i nadzoru. Kontrolę nad nim straci nawet rząd. Dla celów „profilaktyki antyepidemiologicznej” otrzyma między innymi możliwość zastosowania środków przymusu bezpośredniego bez zezwolenia sądu i udziału policji oraz wglądu do wszelkich kontaktów (telefon, internet) osoby uznanej w świetle nowych przepisów za „epidemiologicznie problematyczną”, a jak wiadomo ze stalinowskiej praktyki, parafrazując, „pokażcie mi człowieka a powiem wam, na co jest chory”.

SC

PS. Jednym z kilkudziesięciu problematycznych zapisów, które „przeszły” podczas gdy ogół narodu był ogłupiany igrzyskami w postaci Euro 2012 jest:

ust. 1 otrzymuje brzmienie:

„1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są

obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:

1)

poddawania się:

a) zabiegom sanitarnym,

b) szczepieniom ochronnym,

c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków,

d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,

e) f) kwarantannie,

g) leczeniu,

h) hospitalizacji

Źródło

_____________________________

W 1980 r. autyzm diagnozowano u 1 na 10.000 dzieci, w 2004 r. u 1 na 166, a obecnie u 1 na 60-80!

Polecam wszystkim poniższego bloga na temat ludobójczych szczepionek.

http://vaccgenocide.wordpress.com/spis-artykulow-w-blogu/

Zobacz też:

Porównanie zdrowia dzieci szczepionych i nie-szczepionych.

Nieszczepione dzieci są zdrowsze – teraz jest to oficjalnie potwierdzone!

2 Responses to Przymusowe szczepienia – kolejny krok do totalnej kontroli społeczeństwa

  1. silver price says:

    Powraca widmo przymusu szczepień (czyli również przymusu zakupu/wykupu szczepionek, jak łatwo się domyślić, z funduszy własnych obywateli). Co więcej, szczepienia, pod pretekstem zapobiegania epidemiom, mają objąć wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Do tej pory ogłupiano i niszczono dzieciom zdrowie pod płaszczykiem szczepień prewencyjnych i profilaktycznych – a zdecydowana większość szczepionek zawiera chociażby rtęć, która sieje spustoszenie w mózgu nawet dorosłej osoby, a co dopiero delikatnego noworodka, czy 2-3-letniego berbecia. W chwili obecnej rząd, do spółki z koncernami farmaceutycznymi, które obok koncernów z branży zbrojeniowej mają największy lobbystyczny wpływ na władze w niemal każdym kraju, serwuje obywatelom przykrą perspektywę przymusowego wstrzyknięcia każdej substancji czy szczepionki, pod pretekstem „profilaktyki antyepidemicznej”.

  2. Powraca widmo przymusu szczepień (czyli również przymusu zakupu/wykupu szczepionek, jak łatwo się domyślić, z funduszy własnych obywateli). Co więcej, szczepienia, pod pretekstem zapobiegania epidemiom, mają objąć wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Do tej pory ogłupiano i niszczono dzieciom zdrowie pod płaszczykiem szczepień prewencyjnych i profilaktycznych – a zdecydowana większość szczepionek zawiera chociażby rtęć, która sieje spustoszenie w mózgu nawet dorosłej osoby, a co dopiero delikatnego noworodka, czy 2-3-letniego berbecia. W chwili obecnej rząd, do spółki z koncernami farmaceutycznymi, które obok koncernów z branży zbrojeniowej mają największy lobbystyczny wpływ na władze w niemal każdym kraju, serwuje obywatelom przykrą perspektywę przymusowego wstrzyknięcia każdej substancji czy szczepionki, pod pretekstem „profilaktyki antyepidemicznej”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s