Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości

Zapoznaj się koniecznie z tym artykułem, klikając na jego nazwę:

Kontrolowane zrywy narodowe w historii Polski. (Wstęp do artykułu o KONTROLOWANEJ REWOLUCJI W POLSCE)

_____________________________________________

Link do tego tekstu rozsyłajcie po całej sieci (wszystkie strony, blogi, portale społecznościowe, youtube, ogłupiacze typu kwejk, demotywatory itp, propagandowe serwisy informacyjne jak onet, wp, interia itp. No i się zaczęło to przed czym ostrzegałem was ponad 2 tygodnie temu i przed czym ostrzegali już ludzie z otwartymi oczami, myślącymi samodzielnie już w poprzednim roku.

8 Stycznia zamieściłem na blogu wpis o przygotowanej kontrolowanej rewolucji jaka będzie miała miejsce w naszym kraju. Przed dalszym czytaniem tego artykułu koniecznie zapoznaj się z wyżej opisywanym artykułem  klikając w poniższy tytuł artykułu.

Kontrolowana rewolucja w Polsce. Nie dajcie się sprowokować ! (wprowadzenie)

____________________

Z wyciagnięciem Polaków na ulice mają związek te 2 rzeczy, o których teraz huczą media i internet (celowe działanie). Jest to ACTA i Anonymouse. I jedno i drugie, jest tzw. „kontrolowaną opozycją” i wszystkie ich działania są dla tych, z którymi niby walczą.

I teraz pokrótkie wytłumaczenie czym są tak naprawde te dwie rzeczy.

ACTA, nie ma na celu zwalczanie piractwa i hakerów tak jak nam to wmawiają w kontrolowanych przez nich mass mediach łącznie z internetem. Acta nie ma nic wspólnego z działaniem na rzecz zaprzestania nielegalnego pobierania czy udostępniania w internecie filmów, muzyki, programów itp. Szerokopojęte piractwo internetowe istnieje wiele lat i myślicie, że nagle teraz artystom i innym osobom zaczęło przeszkadzać to, że ich własność jest umieszczana i ściągana za darmo z sieci? Jeżeli motywem podpisania Acta przez szereg państw jest zakończenie szerokopojętego piractwa i hakerstwa, to czemu nie wzięto się za ten sztucznie wykreowany problem kiedy się tworzył w zarodku i można było go zakończyć bez tak drastycznych działań i bez zaangażowania w tą walkę tak wielu sił i pieniędzy?

Odpowiedź jest prosta, podpisanie i wprowadzenie Acta nie ma na celu tego czym to argumentują. Acta jest kolejną przykrywką, dla jeszcze większej inwigilacji ludzi i jeszcze większemu pozbawieniu ich własnych praw. Acta ma również na celu totalne ocenzurowanie internetu, ostatniego medium, nad którym jeszcze nie mieli całkowitej kontroli. Medium, które sami stworzyli, ale z czasem zobaczyli, że ludzie potrafią je wykorzystywac przeciwko nim. Skąd możemu się dowiedzieć jeszcze niewygodnej dla ukrytej światowej władzy prawdy, o której w reszcie kontrolowanych mediów się nie wspomina? Tylko i wyłącznie z internetu, który ostatnimi tchami zipi jako taką wolnością. Zgodnie z prawem pozbędą się wszystkich niewygodnych stron, blogów, filmów, w których są oni demaskowani, jak i ich plany.

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do prawdziwych celów wprowadzenia Acta najlepszym wytłumaczeniem jest to, że przez kilka dni od zamknięcia serwisu megaupload/megavideo z na który można było wrzucać lub ściągać wideo czy muzykę hoolywood oraz różne wytwórnie fonograficzne itp. straciły pieniądze liczone w milionach, i to nie złotych. Artyści czy wytwórnie sami często wrzucają do internetu swoje treści przedpremierowo, oskarżając o to piratów, ponieważ w ten sposób robią sobię ogromną promocję, na której wiele zyskują tuż przed premierą.

O to co napisał o Acta Grabaż, członek zespołu Strachy Na Lachy

Wypowiedź Grabaża – Strachy Na Lachy

„Acta – to rzecz, która mrozi nasze mózgi i paraliżuje naszą wyobraźnię. Zadzwonił do mnie w tej sprawie pewien znajomy dziennikarz z prośbą o komentarz twórcy do nowej ustawy mającej uratować jego forsę, którą grabi sie w internecie. Na pierwszy rzut okiem wszystko powinno być okej i spoko, bo oto wprowadza się się prawo i daje narzędzia do ukrócenia okradania artystów w sieci. Nie wiem czy wiecie, ale taka np płyta Strachów rodzi się miesiącami od wymyślenia jej przeze mnie do wydania mijają średnio 2-3 lata, natomiast ściąga się ją za darmo z 20 minut. Rozziew i dysonans są oczywiste, a przypomnę, że kiedy przed kilku laty zrobiono listę najczęściej piratowanych polskich artystów znalazłem sie na niej na zaszczytnym drugim miejscu ustępując jedynie obywatelowi Staszewskiemu Kazimierzowi. Więc w sumie powinienem być zadowolony z Acty. No więc dlaczego jestem przeciw skoro powinienem skakać z radości do nieba? Ano wyszło mi tej mojej biednej łepetynie, że od pieniędzy, które są zajebiście ważne – ważniejsza jest wolność. A wolność jest bezcenna i ja okradany artysta cenię ją jednak wyżej niż pieniądze, które mi się kradnie. To jak jest egzekwowane prawo w Polsce wie nawet mały Miecio, jacy w Polsce są prokuratorzy i sędziowie – wiedzą też Jadzia i Madzia z IIc. Dla własnej kariery i politycznych układów wsadzą do więzienia nawet drut kolczasty. Acta z jej częścią przepisów dotyczących cenzury w internecie jest kolejną próbą narzucenia kontroli społeczności sieciowej. Dlatego jestem przeciw, nawet za cenę zgody na kradzież mojej własności w tym miejscu. Skoro taka ma być cena za wolność – jestem gotów za nią zapłacić. Amen.”

W bardzo dobry i łatwy do zrozumienia sposób wytłumaczył całą sprawe Acta jeden z muzyków zespołu „My Riot” Glaca w nagraniu umieszczonym na youtubie, gdzie możecie je obejrzeć klikając w tytuł opisanego filmu:  My Riot Glaca vs ACTA, SOPA & PIPA

Polecam jeszcze jeden dobry filmik, opisujący czym tak naprawdę jest to całe Acta. Aby go obejrzeć kliknij w tytuł filmu: ACTA-STOP CENZURZE

Drugą „rzeczą”, a bardziej grupą ludzi, których wykorzystuą dla swoich celów, jest jakże głośna ostatnimi czasy  organizacja Anonymous.

Anonymous, jest tzw. kontrolowaną opozycją, i nie ma nic wspólnego z tym co niby jest ich głównym motywem działań czyli uświadamianiem i wyzwoleniem ludzi z uścisku okultystycznej ukrytej światowej władzy. Omówie najpierw symbole z którymi się indetyfikują, które nie zostały stworzone przypadkowo, i które same ich demaskują. Obrazki omawianych symboli nie będe umieszczał (będą mieli pretekst do zamknięcia bloga jak wejdzie w życie Acta), znajdziecie je bez problemu w sieci.

Przejdźmy do loga Anonymous. Przedstawia ono człowieka ubranego w czarny garnitur i krawat oraz białą koszule, czyli jest ubrany w kolory jakie symbolizują masonerie (biało-czarna szachownica to jeden z symboli masonerii, która w większości lóż masońskich widnieje na podłodze).  Zamiast głowy jest znak zapytania, tu nie potrzeba większej interpretacji. Opisana postac jest na tle globu, co charakteryzuje tylko to, że są organizacją ogólnoświatową. Moim zdaniem jest to nawiązanie do tych dla których odwalają swoją robotę, czyli dla okultystycznej grupy ludzi na świecie, działającej dla światowego ukrytego spisku przeciwko całemu światu.

Został jeszcze jeden element, którym jest wieniec laurowy dookoła postaci człowieka i globu. Zapewne myslicie, że wieniec laurowy symbolizuje mniej więcej to, co informuje na jego temat wikipedia, w pełni kontrolowana przez omawianych okultystów.

Wieniec laurowy (wawrzynowy) – symbol i nagroda zwycięstwa w równej walce.Wieńcem laurowym ozdabiano głowy zwycięzców na igrzyskach w Grecji i Rzymie.Z czasem stał się symbolem nie tylko zwycięstwa, ale wybitnych osiągnięć we wszelkich dziedzinach życia. W średniowieczu kończący studia honorowani byli gałązkami owocującego wawrzynu. Wieńcem laurowym nagradzano m.in. wybitnych pisarzy. Jedna z odznak żołnierskich (Wzorowy Żołnierz) ma kształt wieńca laurowego.

Oczywiście nie ma w tym opisie symboliki nic prawdy. Jak zawsze mają dla swoich okultystycznych symboli czy znaków, oficjalną wersje, którą się karmo mase nieświadomych prawdziwego ich znaczenia ludzi. Wieniec laurowy jest okultystycznym symbolem wykorzystywanym szczególnie w czarach, magii, czy zaklęciach. Prawdziwą symbolike możecie z łatwością znaleść w internecie, poniżej prezentuje cytat z jednej typu stron zajmującej się szerokopojętą magią.

Wieniec – to odmiana magicznej przewiązki, która chronić miała przede wszystkim głowę. Tworzony był z różnorakich czrownych ziół, co wzmacniało jego magiczne właściwości i wielokrotnie pozwalało wyjść poza działalność apotropeiczną. Wieszano wieńce także na rogi krów, przy oknach (by uchronić dom przed burzą), nad drzwiami (by uchronić cały dom przed złem), zakopywano jako ofiary zakładzinowe przy budowie domu.

Wystarczy obejrzeć niektóre otwarcia czy zamknięcia wielkich wydarzeń sportowych (igrzyska itp), aby zauważyć wyraźnie, że sport jest jedynie magnesem przyciagającym tłumy ludzi na światowe szatańskie rytuały. Dlatego w sport są wpompowywane tak ogromne ilości pieniędzy przez różnych inwestorów itd. Często sponsorami są osoby czy firmy ściśle powiązane z grupą ludzi, którzy z ukrycia, przy wykorzystywaniu zasłony dymnej jaką jest polityka rządzą całym światem, niszczą go i zniewalają.

Więcej o igrzyskach jako największego rytuału okultystycznego można się dowiedzieć w tym filmie, klikając na jego tytuł: Najwiekszy rytuał na świecie

Myślicie, że symbolika okultystyczna loga grupy ludzi, którzy sami określają się jako ich przeciwnicy, może być przypadkowa i wykorzystują ją nieświadomie? Nic bardziej mylnego

Przejdźmy teraz do drugiego symbolu jakim posługują się „Anonimowi”, a mianowicie do tzw. maski Guya Fawkesa. Czemu taką nazwę nosi ta maska? Odnosi się to do „spisku prochowego” jaki miał miejsce w 1605r w Wielkiej Brytanii. Guy Fawkes wraz z kilkoma swoimi kolegami (wszyscy katolicy) postanowili wysadzić budynek Izby Lordów w momencie otwaria partalemtu, i tym samym zabicie protestanckiego Króla Anglii i Szkocji Jakuba I. Plan im sie nie udał. Guy Fawks został znaleziony w nocy z 4 na 5 Listopada w podziemiach parlamentu z ponad 30 beczkami prochu. Całą grupę kierującą nieudanym zamachem skazano na śmierc i poćwiartkowanie. Cały ten incydent jak widać był na tle religijnym, w celu obrony katolicyzmu. Cała ta sprawa odbiła się szerokim echem w Europie i została wykorzystana do kreowania w nastrojów Antykatolickich w całej Anglii.

Maska została przypisana Guy’owi Fawkes’owi przed scenarzyste komiksowego o nazwisku Alan Moore. Kim jest ten człowiek?

Sama postać Alana Moore, scenarzysty komiksowego którego tak chętnie teraz ekranizują mówi nam wszystko. Zobaczcie jego opis na wikipedii po angielsku- rozpisuje się ona dość dokładnie na temat jego „pracy” czarownika, orędownika powrotu do kultów pogańskich i wielbiciela Alesteira Crowleya. Sprawdz poniższe video od 2:48 minuty.

Alan Moore jest okultytsą, z głównym naciskiem na magię thelemicką Crowleya. Nigdy się od tego nie odcinał, można znalezć mnóstwo jego wypowiedzi dotyczących uwielbienia Crowleya czy opisów udanych eksperymentów magicznych. Sam ten fakt pokazuje że Moore jest doskonalym autorem do ekranizacji dla filmowego przemysłu Elity. Każdy thelemita, świadomie lub nie, popiera nowy porządek świata. Nowy Eon (czy może Aeon) i NWO to jedno i to samo.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ih7fWeRSihA

A pózniej ten sam człowiek pali głupa i nagrywa takie pierdoły jak to, że mimo że istnieją spiski to ostatecznie: „Światem nie rządzi spisek, światem rządzi chaos”. A co ma powiedzieć człowiek którego prace będą wykorzystane może jeszcze tej jesieni przez Anonimowych? Co ma powiedzieć człowiek praktykujący magię chaosu?

http://www.youtube.com/watch?v=NgSbaKpCjq4&feature=player_embedded#!

Maskę Guya Fewkesa wykorzystano również w największym  propagandowym filmie tej samej ukrytej grupy osób „V jak Vendetta” i film oparto na komiksie wyżej opisywanego okultysty. To jaki przekaz niesie ten film zszokuje nie jednego z was.

Illuminati rozszerzyli swój wpływ na media wizualne do niespotykanej wcześniej skali. Każdy ważniejszy scenariusz filmowy znajdujący się fazie przed-produkcyjnej jest oddawany do oceny czołowym podwładnym Illuminati, w celu wprowadzenia potencjalnych zmian i dodatków. Zmiany te mogą być duże lub małe, w zależności od materiału którym zajmuje się scenariusz.

Scena z „V jak Vendetta” – „najszczerszy” filmowy projekt Illuminati jaki kiedykolwiek oglądałem

V jak Vendeta jest jednym z filmów propagandowych wybranych nie bez przyczyny na symbol „rewolucji”. Annonymous, Okupuj Wall Street i Wikileaks -wszystkie są kontrolowaną opozycją, sponsorowaną i podżeganą przez ludzi z którymi mają podobno walczyć.

Kliknij, aby przeczytaj artykuł o filmie „V jak Vendetta” oraz innych kontrolowanych produkcjach filmowych wychodzących od tej samej grupy osób zniewalających nas i wypływającej na spostrzeganie świata ludzi.

Tak więc jak sami pewnie widzicie, że to całe Anonymous, które przedstawia się jako wybawców nasego świata z uścisku okultystycznych tajnych organizacji rządzącymi światem z ukrycia, wysługując się teatrzykiem zwanym polityką jest jedną z kilku grup ostatnimi czasy, które niby demaskuję tą samozwańczą elitę, a tak naprawdę jest to najzwyklejsza w świecie tzw. kontrolowana opozycja. To samo tyczy się Wikileaks, w którą tak wielu wierzy, że odkrywają prawdę i działają dla dobra nas wszystkich. O tym kim tak naprawde jest to całe Wikileaks, i jakie ma prawdziwe cele możecie przeczytać klikając w ten tytuł artykułu: Wikileaks to farsa

Przeczytajcie jeszcze co na temat Anonymous, ma do wiedzienia były ich członek:

Były członek Anonimowych, który zidentyfikował się jedynie jako Matthew z Manchesteru i poinformował, że występował pod pseudonimem „SparkyBlaze”, opuścił grupę i publicznie ją krytykuje.

Jego zdaniem w ciągu ostatnich kilku miesięcy Anonimowi na tyle zmienili swoje postępowanie, że zdradzili ideały, które doprowadziły do powstania grupy.

„Oni (Anonimowi i LulzSec) działają przeciwko temu, w co wierzę (i w co, jak twierdzą, wierzą Anonimowi). W ramach ataków AntiSec ujawniono olbrzymie ilości danych dotyczących niewinnych ludzi. Po co? Co oni zrobili? Czy Anonimowi mają prawo odbierać anonimowość niewinnym ludziom? Zawsze gadają o prawie człowieka do pozostawania anonimowym, dlaczego więc odbierają innym to prawo”?

Matthew twierdzi też, że Anonimowi mają kierownictwo, które jednak zupełnie nie dba o resztę członków grupy. „Anonimowi zachęcają swoich członków, by sobie pomagali, ale większość z nich to dzieci, które nie zdają sobie sprawy z tego, co robią, z tego, że mogą spieprzyć sobie życie, a IRC ich przed tym nie uchroni” – pisze Matthew. Apeluje on jednocześnie do policji, by nie aresztowała szeregowych członków grupy, ale jej liderów.

„Są inne sposoby na to, by pomagać ludziom, nie musisz od razu przyłączać się do Anonimowych. Wy nie uderzacie w rządy. Uderzacie w samych siebie. Nie mówię, że zgadzam się z tym, co robią rządy, ale nie zgadzam się też z tym, co robią Anonimowi. Oni nie mogą aresztować idei, ale mogą aresztować dzieciaki, wtrącić je do więzienia i spieprzyć im życie” – stwierdza były członek Anonimowych.

W swoim wpisie wyraził też podziękowania ludziom, którzy przyczyniają się do ujawnienia prawdy o Anonimowych, w tym proamerykańskiemu hackerowi Jesterowi (th3j35t3r). Matthew zdecydował się na opuszczenie Anonimowych po tym, jak grupa zaatakowała witrynę systemu komunikacji publicznej w San Francisco i ujawniła dane jej użytkowników. W rozmowie z dziennikarzami powiedział, że brał udział w wielu atakach i nie ze wszystkich swoich działań jest dumny. Chwali sobie zaatakowanie witryny prezydenta Iranu, jednak swój udział w atakach na Sony uważa za błąd.

Źródo http://radtrap.wordpress.com/2011/08/29/nie-przyzwyczajajcie-sie-tak-do-tego-internetu/

Polecam zapoznać się z całym powyższym artykułem.

Jak kontrolować organizację która sama siebie nie kontroluje? Anonimowi są czescią tego samego projektu co Wikileaks – łączą ich nie tylko maski z komiksu Alana Moore „V jak Vendeta”. Zarówno jedni jak i drudzy są stworzeni po to by zadać wolności internetowej zabójczy cios w plecy. Ich działania mają dać pretekst rządom do zjednoczenia się i „usankcjonowania zasad korzystania z sieci internetowej”.

Podsumowując, te wszystkie globalne organizacje, które ostatnimi czasy wyrosły jak grzyby po deszczu, indytyfikujące się z walką o wolność i przekazywaniem ukrytej prawdy to jedna wielka farsa. Pod przykrywką wyżej opisanych celów, zrzeszają sobię ludzi na całym świecie, którzy dostrzegli, że naprawdę jest coś nie tak, i nie są to teorie spiskowe jak im się wmawiało przez lata. Ludzie jednak zostali zaprogramowani do takiego stopnia, że nawet teraz kiedy dostrzegają globalne zagrożenie, nie potrafią sami zacząć doszukiwać się  przyczyn tego wszystkiego. Ludzie wolą proste rozwiązania, nie zmuszające ich do własnego myślenia, wyciagania własnych wniosków z tej całej sytuacji. Dlatego ludzie tak ślepo ufają tego typu organizacjom przedstawiającym tak miłe dla ucha hasełka jak wolność itp.

Przypomijcie sobię główne hasło kontrolowanej rewolucji francuskiej (kontrolowanej i wywołanej przez te same grupy osób, które mają teraz miejsca na całym świecie, i również co widać w Polsce), hasło to brzmiało „wolność, równość, braterostwo”. Ile ludzi dało się nabrac na te pieknie brzmiące hasełka wiadomo.  Wiadomo również jak się skończyła ta czy inne kontrolowane rewolucje, bo w takim celu zostały wykreowane.  Jak myślicie, kto jest odpowiedni za ostatnie rewolucje, które wyrastały i wyrastają jak grzyby po deszczu w tym samym czasie? To samo jest już przygotowane w Polsce, i nie zauważy tego tylko typowy ignorant.

Już teraz pod pretekstem walki o wolność w internecie wyprowadza się Polaków na ulice. Oczywiście tak jak w przypadku ostatnich sztucznie kreowanych i kontrolowanych rewolucji, wykorzystuje sie do tego portale społecznościowe, bo głównie taki był ich motyw stworzenia – skordynowane zarządzanie całym światowym społeczeństwem.

Jeszcze dziś powinien powstać artykuł, w którym zostanie dokładnie opisane jak aktualnie kreuje się w Polsce, wyprowadzenie narodu na ulice, i doprowadzenia do rewolucji, która jak wiadomo będzie kontrolowana przez ten sam krąg ludzi, co kreowali większość Powstań w historii Polski, rewolucję francuską i bolszewicką, czy tez ostatnie rewolucje na całym świecie, którymi nas się karmi w telewizorze i wmawia, że to normalni zwykli obywatele nagle się buntują i organizują rewolucje, które w większości kończą się całkowitą destabilizacją państwa i rozlewem krwi. I o to im właśnie chodzi.

Główne źródła informacji: www.RadTrap.wordpress.com

Polecam codziennie czytać powyższy blog i kopiować materiały, póki jeszcze mamy taką możliwość, bo przy nadchodzących światowych wydarzeniach, intrnet na 100% będzie wyłączony, inaczej nie mogli by wykonać swoich planów.

Reklamy

76 Responses to Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości

 1. look says:

  Dodac nalezy jeszcze jedna organizację ktora wplywa na kontrole obywateli w imie banksterskich interesów – grupa bildberga i komisja trojstronna a tam POwiazania maja Olechowski Belka Palikot RapaczynskaAGORA .Palikot nalezał do komisji trójstronnej która mocno naciskała na wprowadzenia ACTA . Teraz opowiada sie nagle za protestującymi co pokazuje ze to wszystko było przygotowywane i obliczone na „bunt” .

 2. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

 3. Pingback: Polskie zrywy narodowe. (Wstęp do artykułu o KONTROLOWANEJ REWOLUCJI W POLSCE) | Walka Słowem Trwa

 4. Pingback: Udostepniaj poniższy tekst na każdej stronie w internecie ! « Walka Słowem Trwa

 5. voodoo says:

  Jakoś Wam nie wierzę..ludzie po prostu mają już dość więc sprowokuje ich cokolwiek i wcale nie musi to być ACTA, po MN już było widać, jak rośnie świadomość i niezadowolenie z obecnej sytuacji w Państwie. Co miała by dać i komu ta kontrolowana rewolucja? Jeśli już ktoś coś ma na tym ugrać, to tylko Naród, o ile pozostanie teraz nieugięty..

  • Polakom wzrasta świadomość, bo w takiej sytuacji w jakiej sięznalazła Polska i świat, tylko totalny głupiec i ignorant by czuł się fajnie i będzie udawał, że nic się nie dzieje. Musisz ty i inni zrozumieć, że rząd Polski i inne rządy na świecie, są pod pełną kontrolą samozwańczej elity światowej, czyli wąskiego kręgu osób, któzy najpierw tworząc polityke wmówili ludziom, że za tą całą sytuajcą , beznajdziejną sytuacją w krajach stoją ich własne rządy. Powtarzam, wyjście na ulice ma jedynie wtedy sens, kiedy naród jest w pełni uświadomiony co do swojego wroga, który im wyrządził taki los. Niestety Polacy nadal myśla, że to wszystko to tylko i wyłącznie zasługa Polskiego rządu, i nie dopuszczają do mysli, że nad rządami poszczególnych krajów stoi ktoś jeszcze. Ktoś kto dyktuje, co mają politycy w danym kraju robić … Oprotestowując swój rząd poprzez takie uliczne rewolucje (nad którymi przejmują kontrole i prowokują zamieszki) robimy piekną robote, dla tych o których wspomniałem, ponieważ na miejsce dotychczasowego rządu, po „obaleniu jego” odrazu podstawiane są kolejne kontrolowane przez ukrytą światową władze osoby, które będą robiły identycznie to samo, pod przykrywką patriotyzmu i poprawy sytuacji w kraju …

 6. Admin says:

  Bardzo dobry materiał.

  Zauważyłem, choćby na pejs-zbuku Zuckerberga, że powstają już grupy miłośników „Anonimowych”. Ta abstrakcyjnie anonimowo-globalna organizacja jajogłowych hakerów terroryzująca (nie)rządy rzeczywiście może posłużyć im do unicestwienia resztek wolności w internecie.

  Przy stworzeniu al-Kaidy i ataku fałszywej flagi na WTC, stworzenie i umiejętne pokierowanie „anonimowymi”, internetowej fałszywej flagi, to już dla nich zabawa, na deser. Ludzie protestują na ulicach i pretekstów do ograniczenia im resztek wolności nigdy za wiele.

  Tak tylko gdybam…

  Pozdrawiam

 7. mocniejszy says:

  Dowody na totalitaryzm w Polsce w 16 punktach:

  Totalitaryzm w dzisiejszej Polsce

  http://mocniejszy.wordpress.com/2012/01/25/totalitaryzm-w-dzisiejszej-polsce/

 8. Admin says:

  Służby specjalne inspirują ataki hakerskie na strony rządowe

  WOJNA W CYBERPRZESTRZENI

  Mamy do czynienia z największym protestem w cyberprzestrzeni, który dotknął nasz kraj. Nasi internauci jeszcze nigdy nie byli na tyle zorganizowani – stwierdził w programie „Kontrwywiad” w RMF FM szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej. –Jeśli długotrwałe ataki hakerów zakłócą życie publiczne i na masową skalę nie będą mogły działać instytucje rządowe, wtedy trzeba będzie zastanowić się nad koniecznością
  wprowadzenia stanu wyjątkowego.

  http://www.bibula.com/?p=50657

 9. konserva-tor says:

  witam,tak dla równowagi polecam zapoznać się z textem

  https://ukrytawladza.wordpress.com/2012/01/24/anonymous-i-acta-narzedziem-do-kontrolowanej-rewolucji-i-stanu-wojennego/

  to nie trooling,przeczytać ,przemysleć,wyciagnąć wnioski.pozdrawiam

 10. Pingback: Udostepniaj poniższy tekst na każdej stronie w internecie! « Stop Syjonizmowi

 11. Pingback: ACTA jest tylko początkiem? | Loża bez tajemnic

 12. voodoo says:

  @Ukryta władza dzięki za krótkie ale przejrzyste wyjaśnienie. Domyślam się że chodzi o NWO…ale globalnego rządu raczej obalić się nie da, za mała świadomość ludzi, za duża wciąż wiara w media, manipulacja, sterowalność..a ONI wprowadzają swój porządek krok po kroku, i uda im się to niestety takie odnoszę wrażenie :( już jesteśmy zniewoleni..
  Praca u podstaw też daje mierne efekty. Wiele np. moich znajomych osób śmieje się z tzw „teorii spiskowych”.

  • Oni właśnie chcą, aby ludzie myśleli, że nic się nie da z tym zrobić i że jesteśmy skazani na ogromną klęskę. Nic bardziej mylnego. Jedyne co możemy w tej sytuacji to cały czas masowo uświadamiać ludzi na temat tego spisku. Teraz sami widzą jakie dziwne rzeczy dzieją się n świecie, więc i będą bardziej skłonni do swoich wniosków i przemyśleń, jeżeli im będziemy przedstawiać całą ukrywaną prawde na temat tego wszystkiego co się dzieje.

 13. nnka says:

  Jeśli miałabym to ująć to raczej w ramki „manipulacja” niż „kontrola”. Jeśli ludzie nie wyrażą sprzeciwu może zaistnieć kontrola, jeśli go wyrażą w nieodpowiedni sposób też będzie kontrola.To co teraz się dzieje to taktyka macania, ale same sprzeciwy nie wystarczą, choćby dlatego , że daleko nam do systemu, w którym każdy mógłby się realizować ale nie kosztem drugiego.
  Partnerem dla społecznego „NIE” nie są ataki, lecz zespół ludzi profesjonalistów z alternatywną propozycją, którą zaakceptuje społeczeństwo. Mam nadzieje, że tacy wyłonią się z tłumu i pokażą swoją twarz zza maski. Pozdrawiam

 14. Aver says:

  W pewnym stopniu boli mnie, jak osoby o najmniejszej wiedzy mają najwięcej do powiedzenia. Rozmawiałeś chociaż z Anonymous przez Twittera czy klasyczny 4chan? Jak według Ciebie kilka tysięcy osób przeprowadzających zwykły atak DDoS miałaby być kontrolowaną opozycją? Z kolei jeśli chodzi o Crowleya: daję słowo, wystarczy przeczytać jego biografię – nawet nie autorskie książki – żeby zdać sobie sprawę z szeregu nieświadomie powielanych kłamstw. Pomijam resztę.
  Po co nieograniczone źródło rzetelnych informacji, jeśli się z niego nie korzysta?

  • Jaką masz gwarancję, że to całe anonymous istnieje i ma taką ilość ludzi w swoich szeregach? Nie rozważałeś faktu, że jest to grupa wymyślona przez tych, których tu demaskujemy, a strony są „hakowane” przez ich samych? Dalsza obrona satanisty i okultysty Crowleya i manipulacja z twojej strony, będzie skutkowana zablokowaniem cię, bo trollów i agentów najmniej tu potrzebuję.
   Pewnie takich osób zacznie tu przybywać jak grzybów po deszczu, ponieważ ostatnimi dniami, blog odwiedza ogromna ilość osób, i staje się bardzo niewygodny, dla wiadomo kogo.

 15. 4poziom says:

  tracą grunt pod nogami

  będą nas skłócać, dzielić

  od tysięcy lat jesteśmy ciemną masą pracującą dla „dobra” „elity”

  mamy się cofnąć do średniowiecza

  JEŚLI TO BUJDA NA RESORACH

  TO CZEMU „ELITA” ZACZYNA SIĘ PANICZNIE BAĆ ???

  • Gdzie zauważyłeś oznaki strachu z ich strony? Poprostu bardzo przyspieszyli ze swoimi działaniami, bo świat w przyszłym roku ma wyglądać zupełnie inaczej niż ten znany dotychczas… Nie pisz mi tylko jakiejśargumentacji z informacjami zaczerpnietymi z mass medii.

 16. 4poziom says:

  nie myśl tylko patrz
  patrz intuicją

  chcesz to zablokuj

 17. Aver says:

  Nie uznaję wieloletnich rozmów masy ludzi za czysty wymysł. Jeśli chodzi o hakowanie, to dla mnie zbyt nieprawdopodobne zważywszy na fakt, że wielu Polaków nawet „hakowało” strony na piechotę sprawdzając grupowo ping danej witryny. Serio.
  Jeśli chodzi o „manipulację” – jak możesz twierdzić bez żadnego argumentu że się mylę? A prowokuję tylko do myślenia. Wystarczy zajrzeć na wikipedię tudzież do świetnej biografii Sustera Geralda, nie namawiam Cię do niczego więcej poza odwagą do zmierzenia się ze świadomością bycia nie w porządku. Wybacz, ale grożenie blokadą wygląda dla mnie dziecinnie.

  • No proszę, do tego namawia do czerpania informacji z wikipedi, która jest jedną z głównych stron propagandowych z której informacje czerpaćna cały świat. Nie muszę chyba wspominać, że wikipedia i informacje w niej zawarte sąw pełni kontrolowane i przedstawiane tak, aby ludzie nie byli w stanie dostrzec satanistyczno okultystycznego światowego spisku.

  • http://radtrap.files.wordpress.com/2010/07/aleister_crowley_4.png?w=251&h=300

   Jeszcze masz coś do przekazania/zmanipulowania o współczesnym ojcu satanizmu i okultyzmu?

 18. Pingback: Info « Prawosławny Partyzant

 19. ciociababcia says:

  KTO ZASTAWIA SIECI?
  Aleksander Ścios
  W związku z obecną kampanią, w pełni kontrolowaną przez rządowe przekaźniki, pojawia się pytanie: czy nie jest tak, że sztucznie wywołany szum medialny (zakończony być może jakąś formą spektakularnego „kompromisu”) ma w istocie osłaniać podjęcie rozwiązań prawnych służących ściślejszej cenzurze sieci internetowej?
  Czy nie mamy do czynienia z sytuacją podobną do tej z początków 2010 roku, gdy Donald Tusk organizował kontrolowaną „debatę” z koncesjonowanymi internautami i obwieszczając ich zwycięstwo zapowiadał wycofanie rządu z zapisów ustawy o grach, wprowadzających tzw. Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych? Nie ucichły jeszcze echa owej „debaty”, gdy grupa rządząca zgłosiła kolejne projekty w ramach „ochrony cyberprzestrzeni”.
  Czy – wreszcie – dostatecznym uzasadnieniem obecnej kampanii nie jest zapowiedź prezydenckiego szefa BBN-u o przedłożeniu przez środowisko Bronisława Komorowskiego „różnych, praktycznych rozwiązań systemowych, organizacyjnych, czy też technicznych, które będą uodparniać system kierowania państwem na zagrożenia w cyberprzestrzeni”?
  Mając na uwadze skład „gremiów eksperckich” pracujących nad tzw. strategicznym przeglądem bezpieczeństwa narodowego oraz dotychczasowy kierunek propozycji tego środowiska – możemy być pewni dwóch rzeczy: osławione umowy ACTA w porównaniu z „rozwiązaniami systemowymi” Komorowskiego będą wyglądały niczym deklaracja wolności, a ich wprowadzeniu będzie towarzyszyło milczenie dzisiejszych uczestników protestu.
  http://blogmedia24.pl/node/55235

 20. ciociababcia says:

  MSWiA zamówiło narzędzia do „złamania” Tora i podsłuchiwania internautów.
  Czy złamało przy tym prawo?

  Obrazek

  MSWIA nie przeszkadza w pracach to, że prawo obecnie nie zezwala na stosowanie takich metod.
  Innymi słowy, jeśli prawo obecnie nie zezwala na korzystanie z jakiejś funkcji opisanej przez projekt badawczy, a odpowiednie instytucje nie mają jeszcze uprawnień do korzystania z tych metod, to mamy do czynienia z łamaniem prawa.
  Tak sądzi przynajmniej stowarzyszenie Blogmedia24, które skierowało do prokuratury doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez MSWiA wraz z ABW, polegającego na zleceniu zbudowania narzędzi hakerskich.
  Co na to urzędnicy? Sebastian Serwiak, dyrektor departamentu bezpieczeństwa publicznego w MSWiA nie widzi problemu. „Najpierw powstał samochód, potem stworzono przepisy ruchu drogowego” – zauważa, zapewne przekonany, że po opracowaniu narzędzi do inwigilacji, pojawią się legalizujące je przepisy.
  http://poznajprawde.net/aktualnosci/189-koniec-anonimowosci-w-internecie-coraz-bliej.html

 21. ciociababcia says:

  Wojciech Cejrowski o ACTA

  Na temat ACTA myślę tak: ZAGROŻENIE.

  Należy zwalczać ten akt prawny, należy zwalczać władze, które chcą ACTA wprowadzać.
  Zwalczać… mało powiedziane! Władze, które wpadają na takie pomysły są niebezpieczne i należy je obalić, bo nawet jeśli dziś powstrzyma się ACTA, to jutro oni wymyślą coś następnego.
  Już teraz pełno jest kamer w miastach, pełno śledzenia obywatela w internecie, w sklepie, w zbliżeniowej karcie kredytowej, w komórce, w odciskach palców na granicy, w skanerach całego ciała przed wejściem do samolotu, w tych numerach pesel i NIP, które nam nadają, w kolczykowaniu każdej krowy na Twoim polu, w numerowaniu jajek w sklepie, znacznikowaniu każdego telewizora i komputera w fabryce, w montowanych na stale GPSach, które śledzą ruchy Twojego auta zawsze, chcesz, czy nie, w czytnikach do oka, które mają zastępować klucze do drzwi, w identyfikatorach głosu, które mają być „ułatwieniem dla Ciebie”, do obsługi „wyłącznie Twojego sprzętu”… Tęczówka, siatkówka, fale mózgowe, odciski palców, pomiary izometryczne głowy, kod kreskowy przypisany do obywatela… ZAGROŻENIE.
  ***
  Obudziłeś się lewaku, lemingu, czy kim tam chcesz być?
  Widzisz już, gdzie jest Twój wróg?
  To nie ja, nie Jarosław, nie Dyrektor – my mamy po prostu radykalnie odmienne poglądy w większości spraw. A wrogiem Twoim, moim, naszym jest ta władza.
  I nawet nie proszę Cię byś mi ją pomógł obalić – po prostu obalaj ją sam ze swojej strony, a ja z mojej.
  Będę wdzięczny, jeśli ktoś popchnie tę władzę w tym samym czasie, gdy ja popycham.
  Zacznie się kiwać, raz w lewo, raz w prawo i w końcu runie w cholerę.
  http://www.bibula.com/?p=50669

  • „Widzisz już, gdzie jest Twój wróg?
   To nie ja, nie Jarosław, nie Dyrektor – my mamy po prostu radykalnie odmienne poglądy w większości spraw. A wrogiem Twoim, moim, naszym jest ta władza”

   Propaganda w najczystszej postaci. Nie od dziś wiadomo, że Cejrowski stoi murem za pis i Rydzykiem. Dlatego z jego strony pada takie, a nie inne stwierdzenie, że zagrożeniem nie jest pis i jego ludzie, tylko po.
   Oczywiście za acta stoją zupłnie inne grupy osób działające i ustalające wszystko z ukrycia. To co ustalą przekazują poprzez teatrzyk zwany polityką, w której partie i główni politycy są na ich usłucgach i pod ich całkowitą kontrolą. Czy to po, czy to pis, oni wszyscy odgrywają swoje role. Przed kamerami wielki konflikt i batalia, a za kurtyną wspólni przyjaciele. Wkońcu wywodzą się z tej samej narodowości, a w Polsce znamy ich pod Polskimi nazwiskami. Są to przechrzty „żydowskie”, bo tak naprawdę oni tylko udają żydów, a są to słudzy bestii z synagogi szatana – chazarzy. Przybrali Polsko brzmiące, rdzennie Polskie nazwiska. W ten sposób kreując dwie główne partie, w kontrolowanych przez siebie mediach stosują odwieczną asade mającą skłucić i podzielić Polakóww, aby nie byli zdolni do wspólnych działań – Dziel i Rządź.

   Dlatego Polska jest stale pod syjonistyczną okupacją i Polacy podzieleni na kilka obozów, skłóconych między sobą, nie są w stanie do podjęcia jakichkolwiek działań, mających na celu wyrwanie się z uścisku tych okupantów, którzy aktualnie do samego końca wykańczają Polskę na wszystkie możliwe sposoby.

   Zacytuję mój poprzedni komentarz, jakże trafny do tej informacji:

   „usisz ty i inni zrozumieć, że rząd Polski i inne rządy na świecie, są pod pełną kontrolą samozwańczej elity światowej, czyli wąskiego kręgu osób, któzy najpierw tworząc polityke wmówili ludziom, że za tą całą sytuajcą , beznajdziejną sytuacją w krajach stoją ich własne rządy. Powtarzam, wyjście na ulice ma jedynie wtedy sens, kiedy naród jest w pełni uświadomiony co do swojego wroga, który im wyrządził taki los. Niestety Polacy nadal myśla, że to wszystko to tylko i wyłącznie zasługa Polskiego rządu, i nie dopuszczają do mysli, że nad rządami poszczególnych krajów stoi ktoś jeszcze. Ktoś kto dyktuje, co mają politycy w danym kraju robić … Oprotestowując swój rząd poprzez takie uliczne rewolucje (nad którymi przejmują kontrole i prowokują zamieszki) robimy piekną robote, dla tych o których wspomniałem, ponieważ na miejsce dotychczasowego rządu, po „obaleniu jego” odrazu podstawiane są kolejne kontrolowane przez ukrytą światową władze osoby, które będą robiły identycznie to samo, pod przykrywką patriotyzmu i poprawy sytuacji w kraju …”

   Benjamin Disraeli (premier Wielkiej Brytanii (w latach 1868 i 1874-1880))
   „Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.”

   Co do samego Cejrowskigo to można jego go spotkać na listach „żydów” (tak naprawde współczesni żydzi tak siebie nazywający, nie mają z nimi nic wspólnego, chcą żeby ludzie ich tak spostrzegali, a są to chazarzy), którzy są osobami publicznymi w Polsce i zmienili swoje nazwiska z „żydowkich” na rdzennie Polskie, Polko brzmiące. To by tłumaczyło jego propagandowe wpisy, w których oskarża o wszystko marionetki, a nie zdradza gdzie jest naprawdę ukryta władza, która stoi miedzy innymi za acta. Wkońcu by nie wsypywał własnych „wspólasów”. Do tego niedawnymi czasy w internetowym programie „matura to bzdura” gdzie był odcinek o flagach świata, bardzo się zachwycał flagą Izraela i symbolem na nim, który nam wmówiono, że oznacza tzw „Gwiazdę Dawida”, a jest to okultystyczno satanistyczny symbol zwany Heksagramem! Tak sobię głośno rozważam w jakim kontekście mógł zasiać swoim wpisem tą propagandę, i jeżeli te listy przedstawiają prawdzie dane, to myślę że dobrze to rozważam.

 22. ciociababcia says:

  Podpisz i podaj dalej.

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/referendum-narodowe-w-sprawie-odwolania-rzadu/681

  • Jak myślicie kto jest odpowiedzialny zatakie petycje? Co z tego jak nawet „obalicie” dotychczasowy rząd. Nawet jak zostanie obalony to dzięki aprobaty ukrytej światowej władzy, a nie ugnie się pod krzykami ludzi. To o czym mówię własnie się rozgrywa w Polsce. Najprawdopodobniej sataniści kontrolujący Polski rząd w pełni dpuszczą do jego niedługiego „obalenia” czy „dymisji”. Ludzię będą wiwatowali i z entuzjazmem podniecać się, że obalili całe zło jakie jest odpowiedzialne za tragiczną sytuację Polski i narodu Polskiego. Nic bardziej mylnego. Jeżeli nadal nie będą świadomi tego, że nad „Polskim” rządem (i nad rządami innych państw) jest ktoś powyżej narzucający im co mająrobić i w pełni kontrolujący ich działania, to nadal będzie to samo. Te samozwańcze elity rządzące zza kurtyny wysługujący się teatrzykiem pod nazwą polityka, wprowadzą swoje nowe marionetki, które będą głosiły piękne narodowe i wolnościowe hasła. Taką będa mieli na poczatku role, aby ludzie mogli im zaufac i dopuścić ich do władzy. Nie musze chyba tłumaczyć czym to się dla Polski skończy, bo wszyscy to znamy lub powinniśmy znać z historii dalszej czy tej, która się rozgrywa na naszych oczach.

   Jedynym roziązaniem i słusznościa takich petycji czy protestów przeciwko aktualnemu rządowi jest świadomość ludzi tego, o czym wyżej napisałem. Wtedy obalając taki rząd, uświadomione w pełni społeczeństwo powinno utworzyć własny rząd składający się z wpełni zaufanych patriotów/narodowców, którzy wiadomo że nie zrobią krzywdy naszej Polsce i rzeczywiście wprowadzą szereg zmian odsuwając przy tym całkowicie od polityki poprzednie marionetki. Ludzie muszą być pewni nowych głów państw w stu procentach. Ludzie muszą być pewni, że nie zaczną oni współpracować z międzynarodową mafią lucyferiańską. Jeżeli byśmy byli pewni tegoi wszystkiego, wtedy dopiero mozna wybierać prawdziwą Polską władzę, i tworzyć od początku cały system administracyjny składający się z wpełni zaufanych patriotów odanych Polsce.

   Było by jednak to wszystko zrobić bardzo trudno, bo Polska oprócz satanistyczno okultystycznej okupanci jak inne kraje są również pod okupacją chazarów „samozwańczych żydach”, którzy rządza naszym krajem przy współpracy z satanistyczną globalną mafią, i sa obsadzeni w całym systemie administracyjnym (sądy, urzedy i tak dalej). Samozwańczy żydzi w Polsce udają prawdziwych Polaków, tak aby ludzie się nie dowiedzieli kim są i im ufali i z nimi wróżncyh aspektach życia współpracowali. Chodzą oni do kościoła, ubierają się tak samo i robią szereg innych rzeczy tak, aby się nie wyróżniać i zdradzać. Nie muszę chyba wspominać, że już dawno pozmieniali nazwiska na rdzennie Polskie, Polsko brzmiące, tak aby pod przykrywką Polskości mogli sprytnie niszczyć nasz kraj we wszystkich płaszczyznach.

   Wyżej opisana grupa osób, w sprytny sposób zadomowiła by się wśród rządu i obsiadła by nowy system administracyjny, bo nawet prawdziwi Polacy by dali tym cwaniaczkom się zwieść, ponieważ są oni idealnymi aktorami i kłamcami. By mówili pięknie o Polsce, udawali by że troszczą się o nasz kraj i Polska jest dla nich najważniejsza, a gdyby już się dostali do rządu i administracji Polski, szybko by się połączyli, obalili narodową władze, i od poczatku zaczeli to co ma miejsce aktualnie w Polsce. Dlatego ludność Polska musi poznać te oba spiski, obie obce grupy ludzi Polsce, aby można było zaprowadzić jakiekolwiek zmiany. W innym razie, nigdy nie wyrwiemy się z pod ich uścisku, a jeżeli nawet nam sięuda to na krótki okres czasu, co w długim okresie czasu nie wiele zmieni.

   po głębszym przemyśleniu i przedstawieniu powyżej swojej opinii, możecie ją wykorzystać, dlatego dodałem spowrotem link do petycji.

 23. Pingback: Udostepniaj poniższy tekst na każdej stronie w internecie! « strange is this world

 24. strikerg says:

  Skąd wiesz, że się w ogóle boi?

 25. nnka says:

  A może to jednak jest macanka?
  „W rozmowie z „Codzienną” Christian Engstroem, szwedzki europoseł z Partii Piratów mówi wprost: – Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć „nie” – dodaje.”
  link http://wiadomosci.wp.pl/title,Szwedzki-europosel-polski-rzad-klamie-w-sprawie-ACTA,wid,14198851,wiadomosc.html?ticaid=1dce0&_ticrsn=3

 26. wyjaśnijcie says:

  O światowej elicie to wiem, tylko nie rozumiem o co wam chodzi z tymi buntami, bo już przesadzacie. Jak będziemy cicho to przegłosują sobie ACTA, jak będziemy się buntować to też sobie przegłosują ACTA. Jak nie bedziemy wychodzić na ulice to rząd nas opanował, jak wyjdziemy na ulice to znaczy że tak chciał… to z tego wynika że co byśmy nie robili to i tak ONI wygrają… wiec właściwie po ciul o tym pisać ? :)

 27. Emess says:

  W powyzszym artykule nie napisano czemu ta rewolucja ma służyć, skoro jest RZEKOMO kontrolowana. Iluminaci, już mają nasz rzad w garsci, to po co chcą „próbowac” go obalić, jak i tak następny bedzie pod ich władaniem. Apeluję tu do ludzi, autor tego tekstu przecież może być kierowany tak aby oczernić Anonimowych. Nie twierdze, ze oni naprawdę są tym za kogo się podają, ale nie mamy pewności, że wszystko co zostało tutaj napisane jest prawdą.

  Obywatele, polegajcie tylko na swoim rozumie, najłatwiej wierzy się w teorie spiskowe, gdzie wszystko jest podane na tacy i łatwo możemy przyjąć taka kolej rzeczy. Nie wierzcie we wszystko co piszą. MYŚLCIE.

  Ale też nie dajcie sobie zamydlić oczu, Iluminaci itp istnieją.

  • Byś dokładnie poczytał wszystko, a nie tylko to co chcesz przeczytać, to byś wiedział co zyskają dzięki wyprowadzeniu narodu na ulice. Wywołanie zamieszek, totalny chaos i destablizacja Polki, co poskutkuje wprowadzeniem stanu wojennego. Jak myslisz czemu mass media nie informowały narodu Polskiego kiedy w tamtym roku zmieniano przepisy mówiące o stanie wojennym? Jak myślisz czemu nie poinformowano społeczeństwa o tak ważnych ustawach dla nas wszystkich? Przez ten czas kontrolowane mass media specjalnie zajmowały się wieloma tematami zastępczymy, żeby odwrócić uwagę ludzi od najważniejszych spraw. Czy wiesz, że wedle nowych przepisów, policja nie musi już krzyczeć „stój bo strzelam” i nie musi oddawać ostrzegawczego strzału w powietrze? Policja ma pełne prawo odrazu zastrzelić ciebie bez jakichkolwiek ostrzeżeń, i nie musi strzelać w kolano, może cię pełnoprawnie zabić. To samo przepisy mówią o małych dzieciach czy o kobietach w widocznej ciąży, bo przecież argumentują się, że mogą być terrorystami, a pod brzuchem nie ma dziecka tylko ukryta bomba :)

   Sam widzisz, jakie panują nastroje do władzy aktualnie. Myślisz, że ludzie znów będą głosować na tych ludzi, któzy są teraz u władzy? (o ilewybory nie zostały ustawione). Potrzebują kontrolowanego zrywu, w którym doprowadzą do „obalenia rządu”, który zastapią innymi swoimi marionetkami mówiącymi pięknie o Polsce i wolnośći, i ludzie dadzą się nabrać. Ludzie dadzą się nabrać na te podpuchy dopóki nie zrozumieją, że rządy poszczególnych państw nie podejmują decyzji o losach swoich krajów. Ludzie muszą pojąć i zrozumieć światowy spisek kontrolowany od wieków przez psychopatów i wysłanników lucyfera: satanistów i okultystów działających z ukrycia w tajnych organizacjach.

   Anonymous jak widzisz odgrywa w tej grze ogromną rolę. Zobacz sam jak w filmach od nich wszytskie problemy jakie spotkały ludzkość zarzucają nieudolności rządów. Myślisz, że jeżeli naprawde byli by w posiadaniu takich wykradzionym informacjom to by nie wiedzieli nic o tajnych organizacjach? Sam przemyśl to wszystko i zobacz do czego namawia ludzi to anonymous i jak wszyscy ludzie z tym idą ślepo …

  • Prawda jest taka, że wszystkie rozwiązania siłowe (a nawet z nazwy „pokojowe protesty” przerodzą się w ogromne zamieszki dzieki swoim agentom wyszkolonym wpuszcanym w takie grupy) są tylko i wyłącznie po ich myśli i są przygotowani do tego w 100%. Powtórzę to co pisałem kupe razy:

   Musisz ty i inni zrozumieć, że rząd Polski i inne rządy na świecie, są pod pełną kontrolą samozwańczej elity światowej, czyli wąskiego kręgu osób, któzy najpierw tworząc polityke wmówili ludziom, że za tą całą sytuajcą , beznajdziejną sytuacją w krajach stoją ich własne rządy. Powtarzam, wyjście na ulice ma jedynie wtedy sens, kiedy naród jest w pełni uświadomiony co do swojego wroga, który im wyrządził taki los. Niestety Polacy nadal myśla, że to wszystko to tylko i wyłącznie zasługa Polskiego rządu, i nie dopuszczają do mysli, że nad rządami poszczególnych krajów stoi ktoś jeszcze. Ktoś kto dyktuje, co mają politycy w danym kraju robić … Oprotestowując swój rząd poprzez takie uliczne rewolucje (nad którymi przejmują kontrole i prowokują zamieszki) robimy piekną robote, dla tych o których wspomniałem, ponieważ na miejsce dotychczasowego rządu, po „obaleniu jego” odrazu podstawiane są kolejne kontrolowane przez ukrytą światową władze osoby, które będą robiły identycznie to samo, pod przykrywką patriotyzmu i poprawy sytuacji w kraju …

 28. paputka says:

  Najgorsze zło tkwi w nas, nie w ‚nich’. Stąd cała bieda :)

  • Człowiek nie rodzi się zły. To zło ktoś musiał w nich zaszczepić.
   Głównie poprzez mass media, które z mózgami ludzi robią co tylko chcą. Jestem pewien, żeby gdyby nie środki masowego przekazu, teraz by świat nie wyglądał w ten sposób.

 29. ciociababcia says:

  Trzeba wszystko podpisywać, może gdzieś uda się

  Znalezione w sieci. Podpisałam i zaczęłam marzyć… sytuacja społeczna sprzyjająca …
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

  http://www.referendumacta.pl/

  My internauci nie damy odebrać sobie wolności słowa i pozwolić na powrót komunistycznej CENZURY!
  http://niedlaacta.1k.pl/

  Międzynarodowa petycja do unii
  https://secure.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread_pl/?aHKEEcb

  Żeby nie było za wesoło:
  Człowiek Sorosa wzywa Google by nadzorowało „Teorie spiskowe”, podważanie globalnego ocieplenia i sceptycyzm dotyczący szczepień.
  […] Retoryka Morozowa jest tylko jednym z aspektów szerszego ruchu mającego na celu zamienienie Internetu w rodzaj komory powtarzającej rządową propagandę, zagłuszając alternatywne głosy i działającej na korzyść dużych firm farmaceutycznych, które zarabiają miliardy sprzedając ryzykowne szczepionki oraz instytucji naukowych, których przetrwanie zależy od utrzymania mitu globalnego ocieplenia.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220 – podaj dalej

 30. nikt says:

  polecam tekst ponize obrazkow, antagonistyczny do tego co jest na tej. mam mętlik w głowie :)

  pozdrawiam

  • Skasowałem link do tego bloga gdzie już samo jego tło przedstawia satanistyczno okultystyczne logo.
   Nie będe tolerował linków, gdzie namawia się do wstąpienia w szeregi anonymous.
   Nie będe tolerował linków do żadnych filmów i stron, gdzie zawarte są propagandowe treści od kontrolowanej opozycji anonymous, która ma na celu zniszczyć naród Polski i nasze państwo (jak i inne).

 31. Matt says:

  Proroctwo 115

  MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI PRZED TOTALITARNĄ DYKTATURĄ NADCHODZĄCĄ DO AMERYKI I NA TEN ŚWIAT!

  Elisabeth, Nie waż się, nie waż się, nie waż się przepraszać choćby za jedno słowo, które zostało wypowiedziane, gdyż każde z nich to JA włożyłem do twoich ust.

  Nakazałem wam wydanie książek zawierających wszystkie Proroctwa. Nakazałem wam wydać książkę o tym, kim jest RUACH HA KODESZ – o objawieniu, które dałem tobie w tajemnicy. (Komentarz: wersja polska książki pt. „Secrets of the HOLY SPIRIT” – „Sekrety DUCHA ŚWIĘTEGO” jest obecnie w trakcie tłumaczenia)Jednak raz za razem było to opóźniane.

  Teraz natomiast daję ci nowe przykazanie: Te informacje muszą ukazać się w formacie audio. To jest najszybsza droga dostarczenia ich ludziom, gdyż czas jest tak krótki, a MOI ludzie giną z braku wiedzy (Księga Ozeasza 4:6) – tej wiedzy, którą zawarłem w Świętych Proroczych przekazach danych tobie. Potrzeba ta jest nagląca, gdyż zaiste oddech Wielkiego Ucisku jest już na waszych karkach.

  JA, JAHWEH, obserwuję ten wieczór, oglądam tych, którzy przestrzegają innego kalendarza (Komentarz: tradycyjnego żydowskiego kalendarza), mimo że mają oni inną datę, Przekaz ten nie nadchodzi za późno. Chcę powiedzieć, że JA znam ich serca. Oni wciąż poszczą przede MNĄ, ciągle boleją nad swoimi grzechami. JA ostrzegam ich: przybliżcie się teraz do JAHUSZUA bardziej aniżeli kiedykolwiek przedtem.

  Gdyż nadchodzi total…

  (Elisabeth ma problemy z wypowiedzeniem tego słowa i mówi: „Och, OJCZE ABBA JAHWEH”.)

  Totali…

  (Niko: Totalitarna)

  Totalitarna dyktatura!…

  (Elisabeth mówi: „Słyszę to słowo, ale nie mogę go wymówić”.)

  …która ma na celu zawładnąć całym światem. Oni wiedzą, że jeśli dadzą radę wprowadzić ją w Ameryce, to ogarną i cały świat. Miejcie się na baczności przed total…

  (Elisabeth: „Pomóż mi skarbie”.)

  (Niko: „Totalitarną”.)

  Miejcie się na baczności przed totalitarną dyktaturą, gdyż oni nie pozostawią wam wyborów. Zabiorą wolność waszego słowa, odbiorą wam wszelkie środki masowego przekazu, które miałyby na celu ukazanie prawdy. Nałożą kaganiec wszystkim dziennikarzom, reporterom, którzy chcieliby ostrzec przed poczynaniami rządów. Będą śledzić i cenzurować wszystko, co napisane.

  Ameryko, macie „Prezydenta Stanów Zjednoczonych”, którego bohaterem jest Hitler. On dąży do takiej samej władzy. Ma ten sam „mesjański kompleks”, samego siebie uważa za mesjasza, ale w swoim sercu jest totalitarnym dyktatorem. Obiecał wam zmiany i poprzez to przesłanie zdobył ten urząd, a JA ostrzegłem was przez te Święte Proroctwa, że nie będą to zmiany na dobre, lecz na złe.

  Teraz zwieszacie głowy, potrząsając nimi w zdumieniu. Na waszych oczach to, co JA przepowiedziałem, staje się rzeczywistością. Macie obecnie najgorszego prezydenta, jaki kiedykolwiek został wybrany na ten urząd. JA go tam nie umieściłem. To był wasz wybór. JA, JAHWEH, tylko do tego dopuściłem. Ci z was, którzy oddali na niego swój głos – spuście głowy ze wstydu, gdyż JA pociągnę was do odpowiedzialności, jeśli nie przemówicie i osobiście nie odżegnacie się od tego, coście uczynili. A całe to zło dopiero się zaczęło!

  Ameryka nie jest już więcej „krajem wolnych i odważnych”! Nie ma ani jednej kwestii, w której nie poszliście na kompromis z grzechem, legalizując go. Niegdyś staliście murem za moralnością. Niegdyś ganiliście inne narody za stosowanie tortur. Teraz wy jesteście oprawcami, stosującymi tortury. Niegdyś przestrzegaliście Konwencji Genewskiej, teraz szydzicie z niej. W Ameryce wszystko uchodzi. Świat patrzy na was i na własne oczy widzi jak ci, którzy pokojowo protestują, są bici i zamykani, jak wasz własny prezydent – Barack Hussein Obama, wprowadza w życie socjalistyczny program. Niegdyś Ameryka sprzeciwiała się socjalizmowi, komunizmowi, teraz ma prezydenta, który wzrusza ramionami, mówiąc: „Więc co jest takiego złego w komunizmie?”

  Ameryko, co wy uczyniliście??? Wasi praojcowie płakaliby nad wami. Pozwoliliście, aby mniejszość wydarła wam wolności, o którą tak ciężko walczyliście. Wasze dzieci podlegają indoktrynacji w szkołach, aby śpiewać pieśni wysławiające Baracka Husseina Obamę. Wasze dzieci są w szkołach indoktrynowane, aby zaakceptowały styl życia homoseksualistów i uczone są, aby mówić: „Co w tym złego?”. Wasze dzieci są uczone w szkołach, że nie istnieje żaden Stwórca, że to wszystko jest sprawą ewolucji.

  Ile już lat temu ostrzegłem was poprzez tego Świętego Proroka: „Zabierzcie wasze dzieci z jam antychrysta!”. Gdyż JA nie uczynię niczego zanim nie objawię tego prorokom. (Księga Amosa 3:7) Ostrzegam, zanim nadejdą Wyroki!

  Dałem tobie ostrzeżenie Kanado, abyś nie chodziła śladami swojej siostry Ameryki! Teraz jednak chodzicie w jedności.

  To są Słowa, które muszę powiedzieć w ten Jom Kippur. Ujrzycie to, czego wolelibyście nie widzieć, usłyszycie o sprawach, w które nie będziecie mogli uwierzyć, gdyż słudzy szatana rozprzestrzeniają się. Nie ma kościoła, nie ma organizacji, nie ma firmy, nie ma synagogi, nie ma rządu, gdzie nie byłoby sług szatana! Szkoły nauczają teraz wasze dzieci i mówią im, że nie ma teraz czegoś takiego jak moralność. Cóż za smutny, smutny dzień, że więcej osób nie powstało, by bronić tego, co uznają za prawdę. Ta Misja jest niczym głos wołającego na pustyni. Głos tej Świętej Prorokini jest głosem na pustyni, wołającym „Nawróćcie i ukorzcie się, póki jeszcze jest czas!”

  Ponownie powiadam wam: Oddech Wielkiego Ucisku, Czasu Udręki Jakuba, jest już na waszych karkach! (Księga Jeremiasza 30:7) Jak wielu nie zdaje sobie z tego sprawy! Żyjecie tak, jakbyście mieli żyć wiecznie. Planujecie na wiele lat w przyszłość, ale czy nie JA jestem tym Jedynym, który może policzyć wasze dni? Odkładacie na emeryturę, która nie nadejdzie. Dlaczego nie inwestujecie w Królestwo Niebios? Czy nie wiecie, że jest to jedyna inwestycja, która się ostoi? Tylko to, co uczyniliście dla JA, JAHWEH, oraz wasze wywyższanie Imienia MEGO SYNA JAHUSZUA ostoją się.

  Jest już głód, który rozprzestrzenia się po całym świecie – to głód MOICH prawdziwych Słów. (Księga Amosa 8:11)

  Jak niewielu wie kim JA JESTEM? Jak niewielu rozumie, dlaczego JAHUSZUA przyszedł i kim JAHUSZUA jest? Jak niewielu wierzy, że jest cena, którą płaci się za niegodziwość? Tu chodzi o coś więcej, niż tylko o wypowiedzenie prostej modlitwy. Tu chodzi o życie, o to, aby czyny i wiara stały za tą modlitwą. (Jakuba 1:22)

  Jak niewiele kościołów sprzeciwia się teraz grzechowi? Jak nieliczni bronią innych, gdy są oni prześladowani przez prawo, nawet za modlitwę w szkołach? Dlaczego wszystkie kościoły nie powstały, aby bronić tych dwóch mężczyzn?
  ( http://www.amightywind.com/prophecyp/schoolprayer.html )

  Kiedy widzicie stewardessę, która nie może nosić symbolu swojej wiary, czyli krzyża. Kiedy widzicie jak krzyże przemocą są usuwane ze szpitali – wy, którzy nazywacie siebie kościołami chrześcijańskimi, dlaczego milczeliście? Teraz mówicie: „ABBA JAHWEH, jak mogłeś pozwolić, aby odebrano nam nasze swobody? Dlaczego nasza wolność wyznania i wypowiedzi została nam odebrana?”. Powiadam wam tego dnia: „Co z tym zrobiliście? Jak o to walczyliście? Co teraz robicie? Dlaczegóż nie wszyscy z was coś robią?”. Ta Misja wykonuje swoją część pracy. Pytajcie MNIE, a JA pokażę wam, jak wykonać i waszą!

  Aborcje są teraz tak powszechne, dziecko może się jej poddać nawet bez zgody rodziców! Co czynicie w tej sprawie? Czy uczyniliście cokolwiek? Co uczyniliście, aby protestować przeciw małżeństwom tej samej płci? Co uczyniliście, aby zatrzymać falę homoseksualizmu, która rozprzestrzenia się po tym kraju? Czy powstaliście, czy broniliście prawdy mówiąc, że ABBA JAH miał cel, aby stworzyć kobietę i mężczyznę? Dzieci powierzane są homoseksualistom, oni mogą je legalnie adoptować. Grzech został zalegalizowany.

  Wyobraźcie sobie, jakie będzie następne pokolenie dzieci. (2 Tymoteusza 3:1-5) Brak moralności, brak wiedzy o BOGU, innym niż bożek jakim jest rząd. Wszystko jest dopuszczalne, o ile daje ci to dobre samopoczucie. Niezdyscyplinowani, gdyż rodzicom nie wolno dyscyplinować. Wyobraźcie sobie drogę do piekła, jeszcze szerszą i bardziej uczęszczaną niż teraz. To jest to, co według MOJEGO proroctwa przekazanego z ust tej panny obwieszczającej stanie się rzeczywistością. Nadchodzi wielki głód! (Księga Amosa 8:11) A co do was, którzy łaknęliście MOJEGO Słowa, mówię wam teraz: Przygotujcie się na nadchodzące dni!
  Jak mamy się przygotować? – mówicie. Karmcie się, karmcie się MOJĄ Prawdą! Uczcie się kim JA, JAHUSZUA i RUACH HA KODESZ jesteśmy! Karmcie swoje dusze! Nie uważajcie Świętego Słowa za rzecz oczywistą, doceniajcie Je! Odżywiajcie się Świętymi Proroctwami, które JA dałem wam poprzez tę Służebnicę, gdyż każde Słowo w nich jest Prawdą! Będziecie wtedy wiedzieć, co macie robić. Jak za dni Mojżesza, tak będzie ponownie, ale JA nie pozostawię was bez nadziei. JA teraz daję wam nadzieję.

  Plagi, które nadchodzą, nie są przeznaczone dla was, bo wasze odrzwia i nadproża naznaczone są znakiem krwi. Ona pokrywa was. To jest Krew JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, Jednorodzonego SYNA JA, JAHWEH.

  Podczas gdy bezbożni błądzić będą w ciemności, wy będziecie chodzić w MOIM przewodnim Świetle, jedynym, wiecznym Świetle, którym jest JAHUSZUA wasz MASZIJACH. Ponieważ JA, JAHWEH, zesłałem mannę na ziemię (Księga Wyjścia 16), nie wątpcie w to, że JA uczynię to powtórnie dla was (Jakuba 1:6-7). Tak jak teraz pożywiacie się MOJĄ Niebiańską Manną, nie poddawajcie w wątpliwość tego, że JA będę was odżywiał. Tak jak pewne jest, że woda wylała się ze skały, kiedy uderzył w nią Mojżesz, tak samo pewne jest, że JA teraz wyleję strumień Żywej Wody dla tych, którzy go przyjmą. Zapewnię wam wodę, gdy będzie się wydawać, że wcale jej nie ma.

  Tak jak pewne jest, że Szadrach, Meszach i Abednego zostali wrzuceni do pieca ognistego; tak jak pewne jest, że czwarty mąż ukazał się i chodził w płomieniach z nimi i oni zostali uratowani i uwolnieni, i wszyscy mogli przekonać się osobiście, że nawet ich ubrania nie przeszły swądem dymu, tylko więzy były zerwane. Wszyscy wykrzyknęli: „Kim jest ten czwarty mężczyzna, który chodzi w tych ognistych płomieniach?”. (Księga Daniela 3) JA powiem wam, kto to był. To JAHUSZUA, wasz MASZIJACH i to, co ON w tamtym czasie uczynił, zrobi dla was ponownie, jeśli chodzicie w świętości i posłuszeństwie wobec MNIE, JAHWEH oraz każdego dnia prosicie o przebaczenie grzechów w Imieniu JAHUSZUA waszego MESJASZA.

  JA uczynię was niewidzialnymi. (Psalm 27:5) JA wprawię rządy w zakłopotanie.

  Chodźcie MOIMI drogami, a w ten Jom Kippur miejcie na uwadze, że wszyscy zgrzeszyli i są pozbawieni Chwały BOŻEJ (Rzymian 3:23), albowiem jest tylko jeden doskonały, który chodził po tej Ziemi, a to jest JAHUSZUA ha MASZIJACH, MÓJ Jednorodzony SYN.

  A wiec, jeśli chcecie płakać tego dnia, płaczcie z powodu tego, co nadchodzi. Uczyńcie, co tylko możecie dla tych, którzy jeszcze nie są zbawieni, którzy wciąż nie wezwali Imienia JAHUSZUA HA MASZIJACH! Płaczcie z powodu tego, przez co oni przejdą. Mówię wam po raz kolejny, kiedy ujrzycie powstanie totalitarnej dyktatury w Ameryce wiedzcie, że właśnie tak blisko jest nadchodzący na was Wielki Ucisk!

  Zgańcie kłamców! Zgańcie oszczerców! Powstańcie i brońcie tej Misji, jeśli chcecie dalej słuchać Świętych Przekazów ode MNIE! Pomóżcie, w jaki sposób możecie, okażcie wsparcie. Oferujcie zachęcające słowa, ale niechaj czyny idą w parze ze słowami! (Jakuba 2:14-15)

  Pomóżcie dźwigać ciężary, gdyż wielkie jest obciążenie. Nie obawiajcie się już więcej dzielenia się MOIMI Słowami! Kiedy JA wkładam to do waszych serc – ostrzegajcie, póki jeszcze możecie, protestujcie, póki jeszcze możecie.

  Biada tobie Ameryko, gdyż jesteś wyznacznikiem pokazującym jak blisko jest Czas Udręki Jakuba. (Księga Jeremiasza 30:7) Jesteś zegarem według którego ustawiłem MÓJ zegar (komentarz: Tak samo jak Izrael). Świat patrzy na to, jak umierają twoje swobody. Zostałaś ostrzeżona. Zostałaś ostrzeżona, gdyż JA posłałem tego Świętego Proroka, aby, w pierwszej kolejności, ostrzegł Amerykę, ale kiedy oni nie chcą słuchać, a większość pastorów odrzuca te Słowa, jako fałszywe, mówiąc: „Ameryka zawsze będzie istnieć, Ameryka jest Wielkim Narodem, a my musimy wspomagać naszego prezydenta, musimy postępować według praw tego kraju, nawet gdy stoją one w sprzeczności z Pismem Świętym”.

  Powiedziałem MOJEMU Świętemu Prorokowi, że Ameryka nie posłucha. W zamian powołałem ją, aby była MOIM Prorokiem do Narodów.
  Zegar tyka. Zwłaszcza, kiedy widzicie tę, tak zwaną „opiekę zdrowotną”, będącą punktem sporów. Ta ustawa nie dotyczy życia, ona dotyczy śmierci, tego kto będzie żył, a kto umrze, kto będzie miał dostęp do lekarzy, a kto nie.

  Nowonarodzeni, wierzący i podążający za JAHUSZUA – oni znają wasze nazwiska, oni wiedzą już, kim jesteście!

  Jeśli nie będziecie protestować teraz i nie oddacie swojego głosu przynajmniej w Niebie otrzymacie opiekę zdrowotną, której nie chcielibyście mieć. Dla MOICH prawdziwych dzieci JA zawsze znajdę sposób, drogę ucieczki, teraz jednak tego nie ujawniam.

  Nie zapomnijcie, że nadchodzi Sukkot (Święto Szałasów). Uczyńcie, co możecie, aby je obchodzić. Jeśli nie jesteście w stanie zrobić niczego więcej, śpijcie na podłodze, a namiot zróbcie z koca. JA znam wasze serca, wiem co jest w zasięgu waszych możliwości i JA uhonoruję to i pobłogosławię was.

  To jest smutny, posępny dzień. Jak niewielu uznaje MNIE i modli się, nawet jeśli wyznaczają Jom Kippur według innego kalendarza. Jak niewielu o to dba! Jak niewiele osób to obchodzi! Jakże niewielu chociażby pochyliło swoje głowy!

  A w chrześcijańskich kościołach, jak nieliczni pouczali, czym w ogóle jest Jom Kippur! Ale to jest waszą powinnością, aby im powiedzieć, jeśli jesteście częścią zorganizowanego, chrześcijańskiego kościoła. Jeśli pastor (ksiądz, duchowny) zgani was, to będziecie wiedzieć, że nadszedł czas, aby odejść, a JA napiszę na drzwiach tego kościoła „Ikabod” (Chwała odstąpiła Pierwsza Księga Samuela 4:21) To są te smutne Słowa, które muszę powiedzieć. Nadzieja dla MOICH prawdziwych i Świętych, którzy podążają za JAHUSZUA HA MASZIJACH, MOIM Jednorodzonym SYNEM, oraz płacz i zgrzytanie zębów dla tych, którzy odmówili Krwi przelanej za nich na Kalwarii.

  A więc nastawcie swoje zegarki i obserwujcie Amerykę, a kiedy zobaczycie jak znikają wszystkie swobody, będziecie wiedzieć, że Wielki Ucisk się rozpoczął z odejściem ostatnich swobód.

  JA, JAHWEH przemówiłem.

  ******** Koniec Proroctwa ********

 32. Emess says:

  No tak, skoro ta „banda psychopatów” rządzi krajami od wieków, to pewnie ona też stała za, nazwijmy to „rewolucją antyrosyjską” w byłym ZSRR. Skoro ta rewolucja miała takie same zadanie, jak ta, która możliwe, że będzie teraz, to mam jedno zasadnicze pytanie. Dlaczego na PRZEDSTAWICIELA został wybrany człowiek z ludu, który z tym ludem był od początku. W sensie jakim sposobem i dlaczego ONI skontaktowali się, przekonali i wybrali zwykłego elektryka. Bo nie chce mi Pan powiedzieć, że SOLIDARNOŚĆ również pełniła taką samą rolę, którą teraz odgrywają w Pańskim mniemaniu Anonimowi.

  • Czytałem (chyba to były protokoły mędrców syjonu, kto ich nie czytal to nigdy nie zrozumie co się dzieje na świecie), żeby przywódce na tego typu kontrolowane zrywy wybierać niczym nie wyróżniająca się prostą osobę. Czy inną osobą był Wałęsa? Ludzie, którzy nawet nie zagłebiają się w ten światowy spisek i nic o nim nie wiedzą, już od dawna zdają sobię sprawe czym była solidarność i marionetka Wałęsa (który w Polsce jest znany pod tym nazwiskiem, a jest przechrztą żydowskim). Jeżeli nadal żyjesz w fikcji, że solidarność i okragły stół przyczyniły się do wyrwania się z komunizmu i pokonania go, to bardzo mi przykro, że dalej nie przejrzałeś na oczy i dalej żyjesz w tak ogromnym kłamstwie. Nadal nie widzisz, że Polską rządzi ta sama grupa osób to podczas komuny? nadal nie widzisz, że obrady okragłego stołu miały za zadanie ustalenie kto co teraz robi w Polsce i podzielenie się ją? Nadal nie widzisz, co się dzieje z Polską po 89 i dlaczego pozamykali wszystkie fabryki, zakłady pracy i tak dalej? Dalej nie wiesz, czemu Polak teraz zarabia tysiąc złotych i nie ma co do garnka włożyć?

   Tu masz opisaną całą prawdziwą historie Polski ostatnich lat, jak i również dokładnie wytłumaczone czym była solidarność jaką w niej role pełnił wałęsa i jakie cele stały za okrągłym stołem.

   „Dlaczego na PRZEDSTAWICIELA został wybrany człowiek z ludu, który z tym ludem był od początku.” A TEGO TYPU PROPAGANDOWE NIUSY ZOSTAW DLA SIEBIE!

   JEST TO PODSTAWOWA WIEDZA, ABY ZROZUMIEĆ CO MA TERAZ MIEJSCE W POSLCE I KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY ! BEZ TEJ WIEDZY DA;EJ BĘDZIESZ WYBIERAŁ MARIONETKOWE RZĄDY I NIE MIAŁ ZA CO UTRZYMAĆ SIEBIĘ I RODZINY!
   http://newworldorder.com.pl/artykul,2479,Jak-zgotowano-krzyz-Narodowi-Polskiemu

   Aby bardziej to zrozumieć jak dokładnie to wszystko przebiegało, obejrzyj sobię poniższe filmy

   Nocna Zmiana

   Zakazany, ukrywany 27 lat film Jak Bolek Walesa zniszczyl Solidarnosc
   „Film dokumentalny ukrywany 27 lat pokazujący jak Wałęsa manipulował, aby nie dopuścić do strajku i zniszczyć Solidarność.”

   Czy ten aby zrozumieć pod czyja okupacją jest Polska i dokłądnie dowiedzieć się ostatniej prawdziwej historii Polski (również prawda o wałęsie)

 33. Pingback: Kultura zaangażowana… inaczej, ale i dla Polaków « Grypa666's Blog

 34. Emess says:

  Wiesz na wybory to dopiero za dwa lata będę mógł iść, a to co działo się za komuny znam tylko z opowiadań. W szkole kłamią wiec moja wiedza na ten temat jest ograniczona, ale staram się myśleć i wyciągać wnioski, dlatego znalazłem ten artykuł. Jestem wdzięczny, że naprowadził mnie Pan na to.

 35. ussus says:

  Bardzo dobry tekst! Anonimowi to prowokacja! Dodam jescze swoje 3 grosze.
  „Jesteśmy Legionem” to z Ewangelii według świętego Łukasza [Łk. 8. 26-39].
  Chrystus spotyka obłąkanego i pyta go kim jest, ten Mu odpowiada „Legion” [odpowiadają demony, których mnóstwo opętało tego człowieka].
  To nie przypadek. Sataniści, illuminaci wszędzie się podpisują – na dolarze, na godle (masońskie gwiazdki)… Także grupy im podległe używają satanistycznych zwrotów. Gdy ludzie zostaną ostrzeżeni wtedy zwycięstwo Szatana nad zwiedziedzionymi ludzmi będzie zupełne, dlatego to robią.
  Nie ma przypadku. Przypadkiem to się można schlać jak dzika świnia, poślizgnąć na skórce od banana, dostać wpie**** w ciemnej uliczce.
  Kierowcy autobusów, zwylki ludzie… tja! W liceum trudno było zmobilizować kilka osób by zorganizować byle teatrzyk, bo nikomu nie chciało się nauczyć kilka stron tekstu… a teraz takie zaangażowanie?!
  Anonymous to prowokacja, kupa g****.! Nikt nie jest omnibusem, ale każdy jest w stanie czycuć, wskazać zło.

 36. Krzysztofff says:

  Więc… co chciałem skomentować…
  Wiele ciekawych rzeczy wyciągnąłem stąd, muszę przyznać. Jestem młodym człowiekiem, zaledwie 16 lat. Zauważyłem już takie rzeczy jak programowanie społeczne i inne tego typu rzeczy. Illuminati i lożę masońską znam tylko z książki Anioły i Demony – Dana Browna.
  Ciężko mi uwierzyć, że CI SAMI LUDZIE DO DZIŚ DZIAŁAJĄ. Oczywiście zauważyłem jak dziwna stała się rzeczywistość mnie otaczająca w ostatnim tygodniu.

  Ludzie tutaj wyznają swoje racje, swoje poglądy i z nieznanych mi przyczyn użytkownik UKRYTAWLADZA… grozi usiwaniem postów i powiedziałbym wręcz, że e-krzyczy w obronie swoich racji. Tyle, że nikt nie atakuje Twoich racji. Jedynie ludzie tutaj mogą być dociekliwi więc mówią, o czym myślą, co im leży na sercu. Internet właśnie jest takim miejscem, gdzie można się czymkolwiek podzielić, a mi się wydaje, że wręcz atakujesz niektórych tutaj. Niektóre wątki występujące tutaj wydają mi się fanatyczne. Może mi ktoś wyjaśnić Wasz tok rozumowania, dlaczego tak jest i tak dalej?

  • Po pierwsze, każdy ma prawo do przedstawiania na tym blogu swoich opinii, jeżeli są one wyrażane w sposób konstruktywny. Natomiast nie będe akceptował jawnej propagandy, której będzie tutaj z czasem więcj, ponieważ ma bloga ostatnimi dniami wchodzi ostatnimi dniami ogromna ilość ludzi. Taki blog zaczyna być bardzo nie wygodny dla tych, o których tu się pisze, dlatego będzie na nim coraz więcej opłacanych trolli, którzy mają za zadanie rozbijać rozmowy oraz sianie w komentarzach jawnej propagandy, jawnych kłamstw, i tego nie będe tolerował. Każdy kto przedstawi swój pogląd na tematy tu prezentowane w sposób konstruktywny, argumentując go, będzie dopuszczony do głosów. Nie zamierzam usuwać takich komentarzy, bo każdy ma prawo do własnej opinii. Narazie „zagroziłem” zablokowaniem jednego użytykownika, który jawnie manipulował osobą Crowleya, który jest jednym z największych ojców współczesnego satanizmu i okultyzmu, do czego on sam się przyznaje. Ten użytkownik siał propagande pisząc, że tak nie jest, choć Crowley sam tego nie ukrywa. Dla takich jawnych manipulatorów miejsca tu nie będzie, ponieważ celowo będą pisac tu kłamstwa, aby zwieść wielu szczególnie początkujących „poszukiwaczy prawdy”.

   Dan Brown jest również kontrolowaną opozycją. Działa w ten sam sposób co inni kontrolowani „mówcy prawdy” jak David Icke, czy Alex Jones. Wszyscy cechują sie tym samym działaniem. a mianowicie mieszaniem prawdy z kłamstwem, co nam daje tylko i wyłącznie w podsumowaniu kłamstwo. Myślisz, że pozwolili by takiej osobie na taką demaskacje ich, i do tego był tak znany i popularyzowany na całym świecie, również w ich środkach masowego przekazu?

   Tak jak już wspomniałem illuminatów nie ma i jest to termin do którego się wrzuca rózne tajne organizacje. Nie ma ludzi, którzy by nazywali siebie illuminatami, natomiast jest wielu ludzi, ktrym jest na ręke, aby opinia publiczna tak ich nazywała. Co do masonerii, grupy bilderberg, bohemian grove, skull and bones i innych tajnych organizacji, jest jeszcze ktoś nad nimi wszystkimi, kontrolując ich poczynania. Jak myślisz, czemu tak łatwo możemy się dowiedzieć o tych wszystkich tajnych organizacjach. Czemu wszędzie teraz huczą o illuminatach jako głównych spiskujących i trzymających świat w swoich rękach? Ponieważ nie ma kogoś takiego jak illuminaci, i są oni wystawiani na świecznik, aby zwieść ludzi od tych, którzy naprawde nas zniewalają. Poszukiwacze prawdy, myślą wtedy, że odkryli całą prawde, i wiedzą już wszystko na temat światowego spisku, a tak naprawdę sami dali się wciągnąć w wielką propagande.

   Z czasem sam się dowiesz kto tak naprawdę za tym wszystkim stoi, i czemu tak wiele można dowiedzieć się teraz o tych wszystkich tajnych organizacjach i w jakim celu mamy możliwośc posiadać tą wiedzę. Jak dobrze poczytasz moje wczorajsze komentarze, to będziesz miał odpowiedź.

 37. MyslenieNieBoli says:

  Znakomity artykul.Zgadzam sie w 100%z autorem bloga.Z tym ze anonimowiych zaczalem sprawdzac w zwiazku z okultysta Alanem Moorem i ich jednym z hasel:”We are Legion”.Jestem przekonany,ze to nawiazanie do biblijnego Legionu-imienia grupy demonow,ktore opetuja ludzi.Obawiam sie,ze niczego nieswiadomi dobrzy ludzie dzialaja pod zlym sztandarem.Zgadzam sie rowniez,ze nic sie nie zmieni,a wrecz pogorszy jesli ludzie nie wyrzuca ze swych domow TV,nie przestana kupowac gazet i sami od siebie nie zaczna eksplorowac i badac.Prawda zawsze zwyciezy tylko musimy otworzyc swoje umysly i serca.
  PS.Dodaje bloga do ulubionych.

 38. Katon Najmłodszy says:

  Czy komunizm ma przyszłość?

  W paru poprzednich artykułach poruszaliśmy na blogu kwestie związane z szeroko pojętym ruchem faszystowskim – w aspekcie politycznym, historycznym, społecznym a nawet psychologicznym oraz kulturowym. Pora przyjrzeć się innej ideologii politycznej, która święciła tryumfy w zeszłym wieku. Na pierwszy ogień proponuję bardzo interesujący wywiad. KatoN całość http://katonisliwka.wordpress.com/

 39. Bullshiet says:

  Jedyne tajne ugrupowanie które nas kieruje to sz. p. Tusk i s-ka, więc wybacz, ale annonymous ma lepszy system informacyjny, bardziej trafia do ludzi i walczy o inne cele niż Ci pierwsi. Jestem za OBYWATELAMI !

 40. jam says:

  trochę się zastanawiałem od kiedy widziałem Napisa ANONYMOUS nad tym czy są kontrolowani.
  Można by się z tym zgodzić, od paru lat doprawiają nam krzyż tak ciężki że nie można się wkur… podatki, ceny zarobki od jakiegoś czasu mam wrażenie że specjalnie podsycają atmosferę, ale żeby to dokladniej ocenic trzeba czasu. Jak na razie nie pasuje mi parę punktów w tym co czytałem w ustawie ACTA i nerw bierze na samą myśl, jak narazie bylem za Anonami.

 41. Wszystko pięknie, tylko ze to tylko kolejny layer… kolejna warstwa manipulacji. Nawet ten blog sam w sobie…może zbierać adresy IP, już nie mówiąc o inwigilacji pozazmysłowej. Wszystko co piszemy może zostać użyte przeciwko nam…niezwykle selektywnie wybierani pod względem inteligencji policjanci z pewnością nieomylnie zdecydują o naszym losie …gdyż ACTA nie potrzebuje sądów…ale do rzeczy.

  Bildelbergowie, illuminati, nawet jaszczury demony sataniści ufo zmory nocne etc….to wszystko to samo, widziałem na własne oczy niektóre. Kluczem jest tutaj ocknięcie się, że wiedza ze szkuł to programowanie waszego systemu odbioru świata, pamiętacie kiedy byliście dziećmi…jak wszystko wydawało się „inne” ?
  Religia = nauka
  Szkoła = Kościół
  Programowanie:
  Przybywasz do miejsca, masz rytuał…składasz słowa z góry wymyślonej przysięgi która już tworzy energetyczną-więź ubezwłasnowolnienia. Następnie masz „kapłana prowadzącego”-nauczyciela, często nieświadomego co robi… ma z góry ustalony program a wy macie swoje podręczniki (kto je tworzy? ministerstwo oświaty….a kto nim rządzi…no właśnie =] )
  Masz „ZALICZAĆ” …nie ważne czy to rozumiesz… masz to wykuć zaliczyć i tyle …=> Tak programujesz, co jest prawda a co nie…jak jest, w co wierzyć… Oczywiście w to co ktoś wymyślił sobie co nie?
  Wizja świata ma być wpojona pod przymusem i groźbą „bo nie znajdziesz pracy, masz to zrobić albo zdechniesz” etc. …wiedzę którą wsadzasz nie tylko wypacza mentalność czy moralność, ogranicza wyobraźnię, obwieszcza „CO JEST PRAWDĄ A CO NIE” , spróbujesz podważyć słowa „świętej księgi” lub „podręcznika” ? Kim ty kó*#@ jesteś co? ;P To spisał ktoś „znacznie bardziej uduchowiony” / „znacznie bardziej inteligentny z dyplomem”
  Naukowcy = NeoKapłani
  Tak jak rządy i partie…wszelkie religie są po to aby nas podzielić i wyprowadzić na manowce.
  Filmik w którym gada się o wartościach „chrześcijańskich” ŻE CO? Ktoś pamięta wyprawy krzyżowe? Albo palenie ludzi na stosie za ziołolecznictwo i litoterapię (usuwanie niewygodnej wiedzy).
  „WYBIERZ COKOLWIEK, JAKĄKOLWIEK WIARĘ I JAKIKOLWIEK RZĄD I WIZJĘ ŚWIATA…TYLKO ABYŚ WYBRAŁ TO CO JUŻ DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY” —dokładnie.
  Wszelkie rządy, religie i dziwaczne patriotyczne idee są tworzone aby przechwycić nasze poszukiwania „prawdy” …którą sami tworzymy.
  Zabawne, ale Assassins Creed jest zaskakująco blisko tej kwestii..co jest baaaardzo podejrzane. Takich gier filmów i książek są tony…i każda zawiera cząstkę prawdy…ale prowadzącej ostatecznie do kłamstwa… ale to na osobny temat.

  Energia – Wola – Potencjał …wojna toczy się o nas. Nasi oprawcy są zmanipulowani przez siły o których nawet nie będę tutaj wspominał, ale jesteśmy dla nich tym co dla przemysłu gastronomicznego biedne zwierzęta mordowane setkami tysięcy a nawet milionami każdego dnia (dokładnie chore liczby)
  Żywią się naszym bólem cierpieniem…emocjami …przede wszystkim bólem i strachem.
  mieliście może paraliż senny…i wrażenie że coś was dusi/dotyka…patrzy na was, albo sny prorocze, de ja vu?
  Co na to naukowcy …”to spięcie w mózgu, wam się tylko tak wydaje” …brawo, kiedyś miałem widać takie spięcie zbiorowe bo gadałem o śnie z ludźmi i po 34 godzinach nam wszystkim się to przytrafiło…niezłe „spięcie”. „Mary senne” …to też pewnie nam „się wydaje” …oh tak …nic z tym nie róbmy, Anonymous (kojarzycie z Assasina tą maszynę? => ) się tym dla was zajmie, wy siedźcie w domu.
  „Wszystko będzie dobrze” , „To tylko zły sen” …postawmy sobie obok kitów typu „a ty co, urodziłeś się tylko do wyższych celów?” i innych usypiających otępiających czy poniżających tekstów naszych zmanipulowanych braci i sióstr.

  Ważną kwestią jest również kto jest człowiekiem a kto nie…o ile dociekamy się ogulnej terminologi można takie zagadnienie rozpatrywać w nieskończoność.
  Co innego „uczucie” …”intuicja” …obudzeni wiedzą o czym mowa. Oni mają inne oczy…często mrugają, świdrują wzrokiem, czarne oczy….puste
  to co widzisz…to iluzja, popytaj fizyków czym są kolory …czym jest materia do cholery, to pieprzone atomy…a one są energią.
  Wszystko jest energią…a wola jest jedną z silniejszych. „WOLA SILNIEJSZA OD STALI” zna ktoś to? A „ZABIŁ ICH ICH WŁASNĄ MIŁOŚCIĄ” ? …to apropo szantaży, np. kiedy uprowadzają Tobie kogoś bliskiego i każą zrobić coś co doprowadzi do sytuacji w której będą mogli zrobić to samo z każdym innym bytem?
  Wiecie co, mam rodzinę, i nigdy nie ugnę się chociaż nie wiem co by robiono mi czy im.
  Fizyczność nie jest nic warta, życie to tylko farsa, nie ma kar czy „śmierci”…są tylko decyzje i konsekwencje, oraz ten cały zmarnowany potencjał

  Czas istnieje tylko tutaj…wszechświat nie mógł istnieć na takich warunkach i prawach jakimi rządzi się ten śmietnik …więc musiało się to zacząć, co się zaczęło musi się kiedyś skończyć…
  Pytanie…. kto się będzie wstydził przez nieskończoność…

  Ble…idę spać puki mam jeszcze wygodne łóżko, przepraszam za te bazgroły, nigdy nie potrafiłem dobrze „sprzedać” wiedzy, ale macie wszystko w Kolektywnej, więc do dzieła z intuicją… =)
  Powodzenia Bracia i Siostry.

  • Jak ludzie mają się dowiadywać o tym wszystkim, jeżeli już na samym początku snujesz podejrzenia, że blog ma za zadanie manipulacje nimi, i ma służyć jako zbieranie danych o komentujących?
   Dużo na temat tego o czym piszesz, jest w najnowszym artykule o kreacji własnych myśli, polecam przeczytać.

   Co do szkoły to racja, sami zobaczcie jak sprytnie to wszystko wymyślono. Już od najmłodszych lat zabiera się rodzicom dziecko na prawie połowe dnia, kiedy ich się wysyła do pracy (jeszcze gorzej, jak dziecinke maałą oddaje się od początku do wychowania jakiejś niańce, nie mając czasu dla dziecka tylko dla pracy, wtedy już od początku wychowuje naszego dzieciaka ktoś inny, przekazuje mu się swój tok rozumowania, emocji, spostrzegania, akurat w tym momecie, kiedy małemu dziecku te zmysły się dopiero kreują). Zabiera się rodzicom dziecko od najmłodszych lat na jakieś minimum 15 lat, i przez ten okres czasu, kiedy rodzice są zajęci zarabianiem pieniędzy, dziecku się wprogramowuje do mózgu, to co innej masie. W szkołach wszystkiego nauczają tak, żeby ludzie byli przekonani, że indywidualizm jest czymś złym, że powinniśmy się wstydzić własnego myślenia, i powinniśmy się zachowywać jak cała ogłupiona masa. Nie muszę chyba wspominać, kto ustala program nauki. Czy zależało by im, aby ludzie się dowiedzieli prawdy o otaczającym nas świecie? Nie, bo im nie potrzebni ludzie, którzy sami myślą, dlatego każdemu serwuje się ten sam stek kłamstw, bzdur i niepotrzebnej pseudo wiedzy, żeby po tych kilkunastu latach nauczania, nie byli zdolni do własnego spostrzegania świata, do włąsnych myśli, własnego krytycznego rozumowania na wiele spraw. Jest to tzw. system indoktrynacji, a nie edukacji, o czym doskonale mówi poniższy film. Dlatego ludziom, którym od młodego wpajano te pseudo wartości, potem nie mogą otworzyć oczu i dostrzeć tego wszystkiego, o czym tu piszemy, a jeżeli nawet im się uda, to przechodzą ogromny szok psychiczny, ponieważ w tym momencie musi odrzucić cały ten stek kłamstw, którym karmiono go przecież w „nieomylnej” szkole. Również mózg trzeba przestawić zupełnie na inne myślenie, i odrzucić wcześniej zaprogramowane.

   Nie moge zupełnie zgodzić z twoim podejściem do szerokorozumowanej wiary. Piszesz, że wszystko jest co nas otacza jest energią, a czemu nie wspominasz w komentarzu nic o Bogu? Takie gadanie, że wszystko jest energią i dalsze tego typu stwierdzenia, są głównym motywem działań nowej religii jaką wprowadzają „new age”. Oni właśnie gadają, że wszystko to energia i tak dalej, i również nic nie wspominają o Bogu. Jak myślisz, czemu ta ukryta światowa władza jescze nie osiagnęła swoich wszystkich celów? Bo ludzie mają Boga, i wierzą w jego wszechobecność i wszechmocność, dlatego w swoich środkach masowego ogłupiania, trwa wszechobecny atak na Boga i na główne religie. Ta cała walka samozwańczej satanistyczno okultystycznej elity z ludźmi trwa na podłożu Bóg vs. ich lucyfer, do którego równiez poprzez swoje media przywyczajają ludzi, jednoczesnie odciągając ich od Boga. Czemu w twoim wpisie, nie ma nic mowy o Bogu? Wyczuwa tu typowe new age i odciągnięcie ludzi od Boga.

   Co do kwestii patriotyzmi pod jetej przez ciebie też się nie zgodze. Piszesz, że patriotyzm jest be. Również oni atakują cały czas patriotyzm i wszystkie idee narodowe, wysłygując się środkami masowego ogłupiania. Mamy odrzucić przywiązanie do swojego kraju, swoich tradycji? Mamy być jedną globalną masa ludzi, bez tożsamości narodowej? Może do tego jeszcze tak promowany przez nich multikulturalizm? To wszystko ma na celu, pozbucie się tożsamości i dumy narodowej, a ty to świadomie, bądź nieświadomie promujesz.

   Opisując przez ciebie w ten sposób dwie powyższe kwestie, twój wpis traci w moich oczach na autentyczności, ponieważ piszesz o tym doskonale tak jak by tego chciała ukryta światowa władza. Do tego odrazu na początku wpisu, próbujesz zdyskredytować autora bloga. Typowe działanie agentów, których jest pełno na blogach (nie mówie, że nim jesteś, ale twoje zachowanie przejawia się takimi samymi elementami).

 42. Mam pytanie jako praktykujący katolik
  Czemu ludzie „poprawnie-katolicko myślący” szukają wszędzie jakiś znaków satanizmu, spisków, nietolerancji Kościoła czy innych bzdur?
  Dlaczego nagle, w jednym z głównych pokojowych symboli naszego świata – pacyfce – znaleźli złamany krzyż?
  Dlaczego w krzyżach innych religii (np. w krzyżach celtyckich) znajdujecie symbole szatana?
  Dlaczego w symbolach innych krajów, ba, nawet cywilizacji starożytnych szukacie znaków szatana?
  Dlaczego nawet w tęczy znaleziono zły znak?
  Dlaczego w wieńcu laurowym szukacie znaku szatana?
  Skoro jest on znakiem satanistów i okultystów, to ZHP i ZHR, które mają wokół krzyża CELTYCKIEGO, który też jest zły, ten wieniec? Więc może lilijka też oznacza szatana?
  Virtuti Militari też jest nadawane przez Szatana?

  Dziękuję za uwagę, Ja.

  • Podstawowe pytanie. Zapoznałeś się dokładnie z Biblią? Nie fragmentami, tylko z całością.

 43. Jako, że znów powracam do czytania artykułów tego typu jak tu opisany, a, że oglądałem wcześniej trochę Alexa i Icke itp. mam takie pytanie, co przesądza o tym, że jak zostalo zaznaczone, oni też są podstawioną opozycją itp.? Problem w tego typu tematach polega na tym, że im więcej czytam, tym więcej się rodzi pytań, które informacje są prawdziwe, a które podstawione, przykładowo, czy ten blog też nie jest podstawiony? Nikt mi nie da takiej gwarancji, ale chętnie usłyszałbym jakieś konkretne fakty za tym idące, i również konkretne co jest podstawione jak Icke czy Jones czy coś jeszcze. Nie traktujcie tego komentarza ofensywnie, po prostu lubie mieć choć kilka rzeczy w konkrecie, bo nie uznaję uzasadnienia: ktoś kłamie bo tak, tylko z uzasadnieniem.

  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • Obydwaj są kontrolowanymi „mówcami prawdy”. Obydwaj działają w ten sam sposób, a mianowicie ujawniają część prawdy, ale umiejętnie mieszają ją z prawdą. Nawet jak by mówili 90% prawdy i dodawali do tego 10% kłamstwa, to co z tego wynika? Kłamstwo, tylko i wyłącznie. Co do Davida Icke to jest on jednym z największych promotorów lucyferiańsko okultystycznej „religii” New Age. Dodatkowow poprzez swoje teorie o ludziach-jaszczurach dyskredytuje innych prawdziwych „mówców prawdy” w oczach niewtajemniczonych jeszcze w to wszystko ludzi. Co do AJ, tosam powinieneś zobaczyć, że jest z nim coś nie tak, skoro wcześniej jużw tym „siedziałeś”. Sam zobacz jakich tematów nie podejmuje się AJ, i o jakie grupie osób najczęściej milczy. Popatrz sobię na jego stronę prisonplanet, z której zrobił poprostu jeden wielki biznes. Pamiętasz jak niby przedostał się na spotkanie samozwańczej elity w Bohemian Grove, gdzie chodził i nagrywał sobię wszystko, a nastepnie nagrał satanistyczne rytuały tam odprawiane? Jako pierwszy w historii jako niezaproszony tam się dostał, myślisz że jest tak sprytny i nikt by go nie zauważył i nie wyrzucił w odpowiednim momencie? Zobacz co się stało z innymi ludźmi, którzy odkryli ten spisek i na ogromną skale zaczęli go demaskować. Ci ludzie w „dziwnych” oklicznościach zostali mordowani, „tajemniczo” znikali, czy popełniały jeszcze bardziej „tajemnicze” samobójstwa. Takich ludzi uciszają prędzej czy później. Natomiast AJ czy taki DI w najlepsze sobię ich „demaskują” są zapraszani do telewizji (w pełni kontrolowanych), w których „demaskuję” ich poprzez ich środki masowego ogłupiania. Do tego doda, że AJ równiez wypromował Rona Paula. Miejcie to na uwadze obserwując aktualne wydarzenia z jego udziałem.

   A tutaj wpis na temat Alexa Jonesa, znaleziony w internecie:

   1.Żoną Alexa Jonesa jest żydówka Kelly Rebecca Nichols, i ma z nią troje dzieci.

   2.Alex Jones z żoną i dziećmi kwalifikują się do izraelskiego obywatelstwa na mocy izraelskiego „prawa do powrotu”

   3.Alex Jones ma co najmniej 20 żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy finansowo wspierają jego program radiowy i strony internetowe.

   4.Flagowa radiostacja Alexa Jonesa, KLBJ AM, w Austin, w Texasie, należy do Emmis Communications, medialnego konglomeratu z siedzibą w Indianapolis, w Indianie. Założyciel, prezes, prezydent i dyrektor generalny Emmis

   5.Communications to Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, syjonistyczny żyd Jeffrey H. Smulyan.

   6.Program radiowy Alexa Jonesa jest nadawany w Sirius XM Radio. Prezesem Sirius XM Radio jest żyd Eddy W. Hartenstein. Dyrektorem generalnym Sirius XM Radio jest żyd Mel Karmazin. Prezydentem Sirius XM Radio jest żyd Scott Greenstein. Z sześciu kierowników wyższego szczebla Sirius XM Radio, pięciu jest żydami.
   Prawniczką Alexa Jonesa jest żydówka Elizabeth M. Schurig, która jest również prawniczką Holly Lev Bronfman, siostry Edgara Bronfmana Jr. Zatem tylko dwa stopnie znajomości dzielą Alexa Jonesa od rodziny Bronfmanów, jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych żydowskich syjonistycznych rodzin w Ameryce Północnej.

 44. Zapoznałem się, jestem lektorem po kursie

  Pozdrawiam, ja

  • I znając tak doskonale według ciebie Biblie, nie potrafisz dostrzec jaka trwa wszechobecna walka lucyfera z Bogiem. Lucefera, pod którego kontrolą są te samozwańcze elity, które wpychają go w rózny sposób w swoje szerokopojete mass media? Nie dostrzegasz tego wszystkiego? Jeżeli nie, to wielka szkoda. Na swoje pytania odpowiedz sobię sam, bo nie powinno być to problemem znjąc tak doskonale Biblie, jak sam twierdzisz. Przeczytaj najnowszy artykuł o kreacji własnego zdania, może bardziej to wszystko zrozumiesz, i może będziesz starał się odpowiedzieć na nurtujące cię pytania, samemu po głębszym przemyśleniu, i nie czekać na gotowe odpowiedzi innych.

 45. Dzięki wielkie za przejrzyste i konkretne informacje, pozwól w takim razie, że spytam tak, jakie strony / kanal na youtube itp. maja w miare rzetelne informacje na tego typu tematy, pytam ogólnie o zagadnienia teorii spiskowych. Chciałbym coś więcej się dowiedzieć, ale nie chce sobie sam mózgu wyprać gościami którzy jak sam mówisz mówią 90% prawdy i 10% kłamstwa.

  • Z tymi 90% prawdy i 10% kłamstw to było tylko porównanie :) Sam szukaj, sam analizuj, sam dochódź do własnych wniosków, nie szukaj gotowychb odpowiedzi innych. Przeczytaj ostatni artykuł o kreacji własnego zdania, a powinieneś zrozumieć o czym mówię, i czemu nie podaje gotowych rozwiązań, gotowych odpowiedzi. Każdemu daje tu pewnego rodzaju „trop” a każdy do prawdy niech dochodzi na swój sposób, nie kierując się tylko czyjąś opinią. Kształtujmy własne myślenie.

 46. Rozumiem i dziękuję za odpowiedź, chciałbym zaznaczyć jedynie, że nigdzie nie użyłem tutaj nawet słowa Biblia, a tym bardziej, że znam ją doskonale, ale odpowiedź sama się w takim razie nasuwa. :)

  Pozdrawiam

 47. Arraivald Swifthand

  Nie spojrzałeś na ten komentarz co trzeba :) Swoją drogą tzreba będzie zrobić z moimi komentarzami porządek i dokłądnie je poukładac, tak aby każdy wiedział komu odpowiadam na pytanie. Albo podawać przed odpowiedzią nick tej osoby, do której jest kierowana odpowiedź, jak w tym zrobiłem w tym przypadku.

  Za to ciebie proszę żebyś nie używał wylansownanego przez media zwrotu „teorie spiskowe”, bo sam przyczyniasz się w ten sposób do ich propagandy. Oni właśnie by chcieli, żeby ludzie tak spostrzegali opisywanie ich światowego spisku, jako wymyślone teorie jakiś debili. Im więcej razy powtarzają ten zwrot, tym bardziej ludzie zaczynają wierzyć, że są to zwykłe „teorie spiskowe”.

 48. maaarrrk says:

  Witam wszystkich.
  Od pewnego czasu przejrzałem na oczy. Cieszy mnie to że zauważyłem to od innej strony. Mieszkam w dani ale wracam z małżonką do Polski bo widzę że mnie potrzebuje i tam czuje się najlepiej nie ze względów materialnych :) Widzę w dani jak ludzie czczą pieniądz Korony korony. Jeden drugiego by zjadł za koronę. Większość nie ma żadnych wartości rodzinnych. Czczą flagę duńską i to wszystko. Rodzice nie czują potrzeby dbać o dziecko bo „system o niego zadba i utrzyma” a wiadomo kto nim kieruje. Zastanawiał mnie jakiś czas temu sąsiedni budynek, który mijałem tysiące razy http://www.kulturarv.dk/1001fortaellinger/uploads/images/editions/p1030745/690x_.jpg http://www.kulturarv.dk/1001fortaellinger/uploads/images/editions/p1030743/690x_.jpg Co później okazało się lożą masońską. Później przestudiowałem dolara którego miałem tak złożonego w portfelu że piramidka była na wierzchu – szok. Już od paru tygodni non stop siedziałem i szukałem w internecie odpowiedzi na nurtujące pytania póki acta nie usunie :). Uświadomiłem sobie, że przez jakiś czas szukając odpowiedzi zatoczyłem koło i zostałem manipulowany :) Teraz ciężko mi w ogóle w coś uwierzyć i powiedzieć tak to jest to!. Staram się patrzeć z różnych punktów widzenia i później wnioskuje. W szkole nie byłem dobry w zapamiętywaniu i brałem wszystko na swój rozum. Ciężko mi to szło bo większość nauczycieli nie doceniała mojego własnego myślenia i żądali tego co jest w książkach jak to poważali – nie filozofuj! Jakoś się prześlizgiwałem :) Dobrnąłem do studiów i obroniłem inż. Zastanawia mnie to czy szukając odpowiedzi a dokładniej informacji nie czcimy tego „skurczybyka”. Ostatni ratunek to być dobrym dla drugiego człowieka i modlić się do Boga i on zdecyduje co z nami będzie? Co staram się czynić. I nie oceniać drugiego jak to nasz śp. Papież powtarzał.

  Wracając od tematu ACTA i anonymusów. Zakładając, że aktualna afera wokół acta jest kontrolowanym zrywem, zastanawia mnie fakt, że starają się nie pokazywać w tv nagrań na żywo. Dużo osób z pl nie ma pojęcia zielonego, że jest jakaś afera. Nie chcą robić paniki. Gdy by mieli na celu zryw to na pewno by inaczej to pokazali w mediach. Jedynie co pokazują to oczywiście oczernianie pisu i reszty ludzi protestujących których nazwano huliganami i hakerami. Rozumiem pis walka polityczna. Aktualnie każde tuska wybielanie jest ewidentne i ludzie widzą co się dzieje i mają go za jeszcze większego kłamce. ONI mieli to na celu?
  Nie jestem jasnowidzem ale 2 tyg. temu rozmawiałem z żoną o czipach RFID i padło stwierdzenie że porwą jakieś dziecko. Potem będą prać w tv że gdy by miało chipa to do takiej sytuacji by nie doszło? Chodzi mi teraz o sytuacje, że szukając informacji o iluminati i innych nie tworzymy złej energii przez którą właśnie porwali Madzie? A „czarny skurczybyk” się cieszy.

  Jaka powinna być nasza postawa kiedy polska potrzebuje nas czy mam patrzeć globalnie świat czy „niematerialnie” Bóg?

  pozdrawiam

  • maaarrrk,

   Witam. Po pierwsze wielki szacunek dla ciebie i małżonki za taką patriotyczną postawe i za tak sprawne i niewypaczone spostrzeganie świata i wartości jakimi każdy powinien się kierować w życiu. Niestety ludziom poprzez środki masowego ogłupiania wmówiło się, że nie ważne są takie wartości jak duma narodowa, patriotyzm czy różnoraka miłość. Ludziom wmówiono, że jedyne co się teraz powinno dla nich liczyć to zarabianie pieniędzy i ciagła konsumpcja. Ludziom się wmówiło, że są szczęśliwi tylko wtedy kiedy posiadają pieniądze (nawet większe ilości zupełnie im nie potrzebne) oraz kiedy je wydają na milion zupełnie nie potrzebnych dla nich rzeczy. Ludzie przestali cieszyć się ze zwykłych z takich rzeczy, jakimi cieszyli się ludzie jeszcze kilkadziesiat lat temu. Ludziom do szczęścia już nie wystarczy zdrowie swoje, rodziny i bliskich i to, że mają sie wszyscy nawzajem…

   Ludziom wmówiono, że niepotrzebne im dzieci i jedyne na czym mają się skupić to na pracy, lizaniu dupy szefom i robienie własnej zawodowej kariery. Miało to wszystko na celu odciągnięcie ludzi od rodziny, do tworzenia własnej rodziny, aby najzupełniej nie mieli na to czasu i ochoty. Jeżeli już taka rodzina posiada dzieci, to zabiera im się je od najmłodszych lat do publicznych placówek, które z nazwy mają je wychowywać i uczyć, a co jest w praktyce wszyscy wiemy. Działają według dawno zapisanych celów, czyli szerokopojęte rozbijanie rodzin, opisane wcześniej czy najzwyczajniej w świecie nawet nie zakładania ich.

   Co do tej loży masońskiej to oprócz masońskiego znaku cyrkla, znajduje się nad nim okultystyczno satanistyczny znak Biblijnej bestii, mianowicie heksagram (http://www.zbawienie.com/bestia_znak.htm) z którego wydobywają się promienie słoneczne, również ich symbol symbolizujący boga słońca.

   Co do szkoły, to wszystko to co o niej opisujesz, idealnie jest wytłumaczone w filmie o indoktrynacji „edukacji”, który wrzucałem w którymś z powyższych komentarzy.

   Moim zdaniem powinniśmy szukać wszyscy na swój sposób inforacji na temat tego jak współcześnie zniewala nas szatan, pod przykrywką wielu rzeczy, wysługując się tą samozwańczą elitą. Oczywiście przy tym musimy być mocno wierzący i cały czas umacniać się w wierze. Powinniśmy duzo rozmawiać z Bogiem i Jezusem Chrystusem, i jak najwięcej dowiadywać się na jego temat, aby jak najlepiej wypełniać słowo Boże. Kto nie jest mocno wierzącym człowiekiem, moim zdaniem zagłębianie się w tematy okultyzmu czy satanizmu mogą na niego źle wpłynąć i mogą go opętać demony, ponieważ nie będzie miał kto go przed nimi obronić. Jednak jeżeli mocno wierzymi w Boga, to będzie on nad nami czuwał i takie dowiadywanie się na temat sposobu działania szatana i jego sługusów powinno nas obronić przed nieświadomym poddawaniu się jemu na róznorakie sposoby.

   ,,Nie możliwym jest badanie historii oraz „Illuminati” bez stania się mocno wierzącym” -John Todd (były członek „Illuminati”)

   Co do tego całego acta i organizowaniu przeciwko niemu protestów. Są dwie możliwości. Jeżeli w dzisiejszych protestach pod nowym stadionem nie dojdzie do celowego wywołania wielkich zamieszek, które przerodzą się w rewolucję (kontrolowaną, bo innej nie będzie) to znaczy, że ma miejsce ta druga mozliwość przezemnie jeszcze nie opisywana. Mianowicie narazie mogli sprawdzać jak ludzie będą reagowali na te całe namowy anonymous i ile osób tym samym uda im się wyciągnąć na ulicę. Jak widać kontrolowana opozycja jaką jest anonymous narazie spełnia swoje zadanie bardzo dobrze, na tyle, że nieświadomi wszystkiego ludzie naokoło podniecają się „wybawcami ludzkości”, na taką skale że nie rozstawaliby się z ich satanistycznymi maskami nawet przy jedzeniu.

   Jeżeli okaże się, że narazie sprawdzali tylko jak zareagują na ich prowokacje ludzie, to miało to tylko na celu wyciągnięcie wniosków i całkowite przygotowanie się do kontrolowanej rewolucji w bardzo niedalekim czasie. Również wiele roboty odwalili „hakerzy” z anonymous „blokując” rządowe strony i nawołując ludzi do rewolucji. Teraz ludzie wiedza, że kolejne takie ataki hakerskie mogą być doprowadzić do wprowadzenia stanu wojennego. Ogólnie podsumowując, wszystko to będzie miało wielki wpływ na najbliższe wydarzenia w Polsce i na świecie. Wszystko to co dzieje się na ten temat ostatnimi dniami, jest jednym wielkim zaplanowanym scenariueszem, i jak zawsze wszystko mają dokłądnie zaplanowane.

   Swoją role w tym wszystkim ma człowiek globalistów/satanistów (były? członek tajnej organizacji Komisji Trójstronnej (założyciel Rockeffeler), która jest europejskim odpowiednikiem innej tajnej organizacji Grupy Bilderberg), który celowo uczestniczy ze swoją partią na tych protestach, celowo w sejmie ze swoimi przydupasami zakładają owe satanistyczne maski, oraz celowo krytykuje tak po jak i tuska. To wszystko to tylko jeden teatrzyk, jeden wielki wyreżyserowany spektakl. Owym teatrzykiem są też te petycje o zdymisjowanie aktualnego rządu. Wykreowany przez globalistów Palikot pełni w tym wszystkim ogromną rolę, tak wielką, że tego tematu nie da się o tak opisać w komentarzu i potrzebuje on swojego osobnego artykułu, którego się niebawem możecie tu spodziewać. Sami wtedy zobaczycie, jaką pełni aktualnie ogromną role, sami dojdziecie również do wniosków czemu był otrzebny jego wyreżyserowany „konflikt” z po i tuskiem, który cały czas jest tak podgrzewany, oraz czemu potrzebna była do tego wszystkiego nowa partią w której szefuje.

   Co do porwanej ostatnio dziewczynki. Najprawdopodobniej została porwana na potrzebe rytualnego satanistycznego mordu. Nagłaśnianie tej sprawy przez wszystkie media, ma również ogromną role w tej całej układance. Więcej o tej sprawie poinformuje również w osobnym artykule, którego możecie się bardzo szybko spodziewać.
   Bardzo możliwe, że moga również takie uprowadzenia dzieci wykorzystać do medialnej propagandy na temat korzyści wynikającej z posiadania owych chipów rfid.

   Jaka nasza postawa na ten okres? Po pierwsze to o czym wspomniałem, czyli umacnianie swoich relacji na linii człowiek- jego stwórca. Najważniejsze jest umacnianie się duchowo w wierze, bez tego człowiek w najbliższym okresie napewno sobię nie poradzi, nawet kiedy będzie posiadał najnowoczesniejszy bunkier i zapasy jedzenia na kilkanaście lat. Bez mocnej wiary w Boga, nic mu nie pomoże.

   Musisz sam odnaleść swoją drogę, którą podążanie będzie według ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nie szukajmy gotowych odpowiedzi, gotowych rozwiązań. Każdy musi zacząć myśleć i kierować się samodzielnie, a rola Boga w tym wszystkim jest równiez niepodważalna. Przeczytaj ostatni artykuł o kreakcji własnego zdania, a zrozumiesz więcej na ten temat.

   Jeszcze raz szacunek i pełne wsparcie dla ciebie i małżonki. Pozdrawiam serdecznie i wracajcie jak najszybciej, bo niedługo Polakom, którzy z róznych powodów opuścili swoją Ojczyznę, może nie być dane do niej powrócić, a nawet jeżeli taka szansa nastapi, to będzie to bniełatwym zadaniem. Polska, szczególnie teraz potrzebuje takich ludzi jak wy, prawdziwych dumnych ze swego pochodzenia Polaków, dla których bardziej niż osobiste korzyści, liczy się ukochana ojczyzna, prawda, i wartości jakimi się kierujecie. Oby więcej takich ludzi w naszym społeczeństwie, a będzie dobrze :)

   WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ

 49. Trudno mi wykreować w niektórych sprawach własne zdanie. Nie znam dobrze życia, a niektóre wiadomości mną wstrząsają. Trudna jest filtracja prawdy od fikcji. Natrafiłem wczoraj na film, którego autorem jest Ed Chiarini. Dość mnie zszokował szczególnie scena z Russia Today i „atakiem władz”.
  Wkrótce poczytam artykuł Twój o kreowaniu własnego światopoglądu.

  Ciekawi mnie coś. To jest forum chrześcijańskie? Mówicie o walce Niosącego Światło z Bogiem. O tym, że walka trwa ciągle. Ja osobiście jestem chrześcijaninem, który ostatnimi czasy oddalił się od praktykowania wiary. Ostatnio znowu jednak staram się przybliżyć.

  Ogólnie na świecie dzieją się dziwne rzeczy, trzeba się pilnować, żeby nie ogłupieć. Nie jestem żadnym fanatykiem, ani nic z tych rzeczy, jednak świat jest dziwny. Czytałem o powiązaniach firmy stworzonej przez satanistkę, z powstaniem ONZ. Lucis Trust. I ma tam wpływy po dziś dzień. Ciężko mi się przekonać do współczesnej walki „O duszę ludzi”. Okultyzm i te sprawy. Po prostu mam wrażenie, że powinienem się od tego tematu trzymać jak najdalej. Tym bardziej, że brzmi tak jak brzmi.

  Mam pytanie. Czy uważacie, że punkt kuluminacyjny walki nadchodzi?

  • krzysztofff234,

   Pewnie mówisz o tym jego filmie, w którym mowa, że większość wydarzeń światowych jest odgrywana przez tych samych aktorów i wszystko to jeden wielki pokaz? Moim zdaniem kolejna propaganda, choć trochę prawdy też w tym wszystkim jest, chociażby ten fragment o którym wspomniałeś. Jednak jak wytłumaczyć to co mówi na temat Rotschildów i tak dalej … Moim zdaniem jak wspomniałem jest to film propagandowy, mający na celu wybielić pewne grupy osób. W filmie dużo przekłamania z mniejszą ilością prawdziwych faktów, co w podliczeniu daje kłamstwo, już o tym wspominałem.

   To nie jest forum, tylko mój prywatny blog. Blog ma charakter informacyjny. Poruszane są na nim rózne tematy, ale głównym ich celem jest ujawnienie światowego spisku przeciwko ludzkości, którym kieruje od wieków satanistyczno okultystyczna samozwańcza elita, która się wysługuje różnymi tajnymi organizacjami pod ich pełną kontrolą. Na blogu również pojawiają się tematy religijne, ponieważ walka toczy się na linii Bóg kontra oni słudzy lucyfera.

   ,,Nie możliwym jest badanie historii oraz „Illuminati” bez stania się mocno wierzącym” -John Todd (były członek „Illuminati”)

   Walka trwa o ludzkie dusze, inne cele są poboczne.

   Co do ONZ to w jego gabinetach znajdowało się całe „dowodzenie” ich nową „religią” i ruchem New Age, teraz podobno mają swoją siedzibe na Wall Street.

   Pytasz czy nadchodzi punkt kulminacyjny. Otóż każdy umiejący wyciągnąć własne wnioski, każdy bacznie obserwując to co się aktualnie dzieje, widzi jak przyspieszyli ze swoim działaniem. Zobacz, że jest dopiero pierwszy miesiąc roku, a ile już zdążyli namieszać. To dlatego siana jest przez nich propaganda i dezinforacja na temat „końca świata” jaki niby przewidzieli majowie. To dlatego przyzwyczajają ludzi poprzez w pełni kontrolowane przez nich filmy typu „2012”, że to co się stanie w tym roku jest nieuniknione, i będzie to miało charakter powiedzy „naturalny”. Wmawiają ludziom, że w tym roku musi poprostu dojść do jakiegoś globalnego wydarzenia, który zmieni świat na tyle, że w przyszłym roku będzie on wyglądał zupełnie inaczej. Nie wspomnę już o przygotowanej III wojnie światowej, do której przygotowania róznych krajów trwają systematycznie, o czym się oczywiście nie informuje ludzi.

   Jedyna rada odemnie nawiązująca do najbliższych wydarzeń, to umacniać się w wierze. Umacniać wiarę w Boga i Jezusa Chrystusa, bo bez niej nawet zapasy, które by wystarczyły na 10 lat na niewiele się zdadzą.

 50. Mnie zastanawia fakt, dlaczego logo Anonymous miałoby zdradzać prawdziwe oblicze tej grupy? Oczywiście przeczytałam cały artykuł łącznie z wstępem o „Kontrolowanej rewolucji w Polsce” i jestem skłonna w to uwierzyć bo już wcześniej słyszałam o teoriach spiskowych.

  • Maja Kutermacha,

   A jakich symboli mają używać sataniści i okultyści jak nie tych czczących ich lucyfera? Ludzie i tak nie znają znaczenia tych symboli i nawet nie będą sprawdzać kogo tak naprawde popierają i co noszą na twarzach. Większość z tych protestujących to zapewne Katolicy, a tak ich szatan zamotał że noszą nieświadomie jego rzeczy. Dodatkowo cały czas dla swoich symboli sataniści wymyślali drugie znaczenie, któ przedstawiali ludziom, i ludzie tylko takie ich znaczenie znają, bo sami nie będą doszukiwać się drugiego dna w tym wszystkim. Wystarczy, że jakaś grupka osób o której nic nie wiedzą, jest przeciwko rządowi i tylko to się liczy.

   „(szukacie gotowych rozwiązań, przodownika, który powie wam, co, jak i kiedy robić, gdyż nauczono was,że indywidualność i kreatywność jest niebezpieczna, chowacie się w grupie, patrząc na szefa, przodownika, książki i autorytety… A was ! A was nie ma !!)”

   Swoją drogą proszę żebyś nie używała wylansownanego przez nich zwrotu „teorie spiskowe”, bo sama przyczyniasz się w ten sposób do ich propagandy. Oni właśnie by chcieli, żeby ludzie tak spostrzegali opisywanie ich światowego spisku, jako wymyślone teorie jakiś debili. Im więcej razy powtarzają ten zwrot, tym bardziej staje się on faktem w opinii publicznej.

 51. Pingback: Polska Rjewoljucija przez ACTA!? « Grypa666's Blog

 52. ciociababcia says:

  ACTA, ACTA, a UE i nasi władcy, niech żyją wiecznie, robią swoje w zaciszu gabinetów.
  Dobierają się do Lotosu, nie zważając na sprzeciw społeczeństwa, dobierają się do PKO SA (Sbierbank chece wejść na nasz rynek), do PKO BP, do PZU, niszczą Miedź. Ponadto ciężko pracują, zwłaszcza rezydent. Przejął służby, dobiera się do TORA… i tak jak powiediał dr Bein – ACTA to nasz najmniejszy kłopot! Okazuje się też, że nie tylko nasz ale i Europy.

  Jeszcze o ACTA:
  Jeszcze jedna prawda o ACTA

  Mity o ACTA – propaganda Komisji Europejskiej
  Przedstawiam materiał opublikowany na stronach http://www.laquadrature.net ukazujący kulisy negocjacji w sprawie ACTA w Komisji Europejskiej

  http://solidarni2010.pl/news.php?readmore=2404&rstart=0

  No i o tym nad czym pracuje władza!!!

  INDECT – szatański program inwigilacji
  INDECT, czyli Inteligentny system informacyjny wspierający obserwację, wyszukiwanie i detekcję dla celów bezpieczeństwa obywateli w środowisku miejskim. INDECT jest międzynarodowym projektem finansowanym przez UE. Zakłada utworzenie inteligentnego systemu obserwacji i automatycznego wykrywania podejrzanych zachowań lub przemocy w środowisku miejskim.

  Co wiemy?
  INDECT jest jednym z największych (jak nie największym tego typu) programów obserwacyjnych, które UE chce wdrożyć na terenie Unii Europejskiej. Poza kontrolą Internetu, INDECT nieprzerwanie będzie „pilnował” także ludzi poruszających się po ulicach miast. Dla porównania zobaczcie pierwszy odcinek serialu „Person of Interest”. Projekt ruszył 1 stycznia 2009 i potrwa to 31 grudnia 2013 roku. Niech nie zdziwi Was fakt, że głównym partnerem projektu jest Komenda Główna Policji.

  Początkowy budżet projektu wyniósł około 14,68 milionów (około 60 mln zł) INDECT jest finansowany w ramach „Siódmego Programu Ramowego Komisji Europejskiej” (7PR). Uczestniczą w nim takie kraje jak Austria, Bułgaria, Czechy, Francja, Niemcy, Węgry, Polska, Słowacja, Hiszpania i Wielka Brytania.
  INDECT łączy dane z for internetowych, portali społecznościowych, przeglądarek z bazami danych, informacje uzyskane od firm telekomunikacyjnych z kamerami umieszczonymi na ulicach. INDECT jako system opierający się na sztucznej inteligencji będzie w stanie identyfikować ludzi, których widzi dzięki systemowi kamer, kontrolerom będzie podawał kilka możliwości naszych reakcji, które zostaną INDECT wyselekcjonuje na podstawie zaobserwowanych zachowań. System będzie dysponował informacjami o naszych znajomych, rodzinie, miejscu pracy.

  INDECT działający w Internecie, będzie go inwigilował przy pomocy wyszukiwarek, portali społecznościowych, for, blogów, sieci P2P. Rozwinięta lingwistyka komputerowa, ma zapewnić systemowi możliwość rozpoznawania i analizowania relacji na podstawie rozmów prowadzonych przez internautów.

  Oglądacie “Person of Interest”? To może nie być fikcja…
  System INDECT ma być szczególnie wyczulony na osoby, które spotykają się w większych grupach, lub przemieszczają się długotrwale po mieście. INDECT będzie katalogował informacje o obserwowanych obiektach, i będzie nadawał im kategorie zagrożenia.

  Funkcjonowanie systemu w środowisku miejskim ma opierać się na mobilnym systemie obserwacji w mieście (MUOS), na który składają się drony-latające kamery, które będą ze sobą połączone inteligentnie i autonomicznie. W założeniach projektu, powinny współdziałać ze sobą, by skutecznie śledzić i identyfikować osoby poruszające się po mieście. Kamery będą wykorzystać dane biometryczne z paszportów i dowodów osobistych.

  Już 5 września 2001 w raporcie na temat amerykańskiego systemu Echelon znaleziono szereg naruszeń przepisów o ochronie danych. Raport potwierdzał wielokrotne łamanie prywatności i był pierwszym krokiem w kierunku totalitarnego nadzoru nad społeczeństwem na wzór „Roku 1984” . Z najnowszych raportów jednoznacznie wynika, że system INDECT będzie prowadził do wielu nadużyć przez takie organy jak Policja, służby specjalne , także przez nadmierny wpływ korporacji. Istnieją obawy, że zagrożona jest demokracja.

  Pierwsze masowe testy IDECT na EURO 2012
  Od początku 2009 roku trwają prace nad projektem. INDECT zostanie włączony podczas EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Jeżeli się sprawdzi, w 2013 roku zostanie wdrożony w innych krajach Unii Europejskiej. Poszczególne „INDECT-y” z całej Unii zostaną ze sobą połączone. INDECT będzie wiedział co zrobimy, poprzez system kwalifikacji będzie decydował co mieści się w „granicach normalności”, a co nie. Koordynatorzy projektu INDECT uspokajają, że informacje zbierane przez system będą wykorzystywane tylko w sytuacji bezpośrednich zagrożeń i przestępstw.

  Opracowanie: Andrzej Wiśniewski

  Źródło: Alternatywne Media RP
  Bibliografia

  1.http://en.wikinews.org/wiki/Listening_to_you_at_last:_EU_plans_to_tap_cell_phones
  2.http://www.mediarp.pl/twitter/indect
  Lektura uzupełniająca w “Wolnych Mediach”

  1.http://wolnemedia.net/prawo/czym-jest-indect/
  2.http://wolnemedia.net/prawo/system-super-inwigilacji-made-in-poland/
  3.http://wolnemedia.net/polityka/ue-pracuje-nad-panoptikonem-xxi-wieku-projekt-indect/

  http://www.bibula.com/?p=52745

  Nowy numer Platformy Obywatelskiej – bardziej niebezpieczny niż ACTA
  16/02/2012 — Jacolo
  Projekt ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawy kodeks cywilny (Projekt został skierowany do rozpatrzenia przez Stały Komitet Rady Ministrów)
  źródło:
  bip.msw.gov.pl/portal/bip/218/20209/
  http://prawda.xlx.pl/

  DGP: Ostrzejsze niż ACTA
  Unia Europejska tylnymi drzwiami próbuje wprowadzić restrykcyjne przepisy dotyczące kontroli towarów importowanych, które ingerują w prawa jednostki bardziej niż przepisy ACTA – alarmuje „Dziennik Gazeta Prawna”.
  http://gosc.pl/doc/1081139.DGP-Ostrzejsze-niz-ACTA

  No i po co to wszystko, skoro miały być ACTA? Widocznie nie miały być…

 53. moslem says:

  co za bzdury ! walnij sie w leb !

 54. Moje gratulacje dla scarab33paramit, w ciekawy sposób podszedł do problemu. Dla jasności wypowiem się tak, poziomy manipulacji są tak subtelne że nikt nie może być poza nimi, ale nie jest aż tak beznadziejnie, jest maleńka furtka którą można się wymknąć manipulacji, ale jest pewna konsekwencja tego ruchu, z manipulowanego to my stajemy się tym który manipuluje. Choćby przykład tego bloga twórca rozpoznał manipulatora i jego narzędzia manipulacji, teraz sam manipuluje przedstawiając swoje racje, ale to nie jest oskarżenie, ani dyskwalifikacja tego co robi, dodam że robi to ku dobru. Było tu dużo pisane o tych dwóch siłach które toczą ze sobą bój i tak się składa że znajdujemy się pośrodku tej wojny bez początku i końca. Każda ze stron chce każdego z nas przeciągnąć na swoją stronę (propaganda) by walczyć o jakieś tam ideały bronić ich przed czymś itd, a ostatecznie odebrać nam ten „cenny dar” po który tu przyszliśmy. Naprawdę trudno się oprzeć tej presji, i rozeznać co jest prawdą a co nie. Jest ciekawy filtr do oddzielenia prawdy od kłamstw a jest nim czas, kiedy umierają kłamcy to i kłamstwo umiera z nimi, chyba że zarazili nim innych, ale zarażonego kłamstwem też można rozpoznać bo w swoich przekonaniach jest zaparty bez cienia wątpliwości, wręcz dogmatyczny. Jak przetestować siebie czy jestem w szponach jakiś kłamstw. Oto prosty test każdy ma jakiegoś wroga, przeciwnika, jeśli potrafimy wyciągnąć do niego dłoń, na znak pokoju by móc poznać jego stanowisko i na końcu zrozumieć że obie strony mają rację każda swoją i nie ma lepszej ani gorszej, na końcu rozejść się w pokoju, to znak że jesteśmy czyści. Jest jeszcze kilka chwytów by namierzyć „pluskwę”, czyli ziarno kłamstwa. Pozdrawiam wszystkie słowiańskie wojownicze dusze tego bloga :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s