Kontrolowana rewolucja w Polsce. Nie dajcie się sprowokować ! (wprowadzenie)

Wysyłajcie link do tego wpisu gdzie się tylko da !

____________________________________

Zapoznaj się z poniższym filmem. W Polsce przygotowane jest już wyprowadzenie Polaków na ulice i wywołanie w pełni kontrolowanej rewolucji. Odpowiedzialne będą za nią te same grupy osób, które w ostatnim czasie wywoływali całkowicie kontrolowane rewolucje czy też protesty ludzi na całym świecie. Polacy jak i inne narody, muszą zrozumieć kto naprawdę zza kurtyny rządzi ich krajami. Ludzie muszą wiedzieć, że politycy, których obwiniają za całe zło, są jedynie marionetkami w rekach tych ludzi.

Poniższy film przedstawia, kto tak naprawdę sprawuje władze nad państwami, w czyich rękach są krajowi politycy (marionetki), i dla kogo ta „ukryta światowa władza” wykonuje swoją”czarną” robotę … Jest to podstawowa wiedza, aby zrozumieć dokładniej sens najbliższego artykułu, który się tu pojawi na temat przygotowanego wyprowadzenia Polaków na ulice i wywołania w pełni kontrolowanych zamieszek i rewolucji. Pamiętajcie, że ta sama grupa osób działająca w konspiracji od wieków, była odpowiedzialna za poprzednie największe światowe rewolucje (bolszewicka i francuska). Rewolucja jest dla nich idealną kontrolą nad społeczeństwem i państwem.

Wyciągnięci na ulice, zmanipulowani ludzie myślą, że walczą dla dobra kraju, nie wiedząc, że uczestniczą w pełni kontrolowanym spektaklu wyreżyserowanym przez te grupy osób, które stanowią prawdziwą, ukrytą władzę ( o której istnieniu ludzie nie wiedzą) wysługując się rządowymi marionetkami na których zrzucana jest cała wina. W tak cwany sposób, ukryta władza dalej może działać zza kurtyny, kiedy ludziom poprzez mass media wmawiają, że za tragiczną sytuacje w państwach odpowiedzialne są wykreowane na polityków marionetki prawdziwej władzy.

____________________________________________

 „Rewolucja jest zwycięstwem człowieka nad Bogiem” 

– Paul Lafargue 1865r (mason, były zięć Karola Marksa)

____________________________________________

Reklamy

32 Responses to Kontrolowana rewolucja w Polsce. Nie dajcie się sprowokować ! (wprowadzenie)

 1. Halina says:

  Żydziochy bardzo się boją tych strajków i protestów ulicznych – których ci podli chazarowie – nie wywołują i nie kontrolują.

 2. MAG says:

  Witam, od dawna interesuje sie NWO i jestem na poziomie, na ktorym chcialo by sie dzialac a nie tylko gadac i czytac, ze tak jest. Sprzeciwiam sie globalizacji i uwazam ja (pomimo paru dodatnich argumentow) za zlo i zjawisko ktore generuje monopol i pozbawia czlowieka niezaleznosci, gina wartosci. Ten filmik jak kolejny nie powiedzial mi nic konkretnego poza tym co juz wiem.
  Malo tego uwazam ze potrzebne sa jakies konkretne propozycje walki z tym procederem np nie wspieranie najwiekszych swiatowych firm, wycofanie pieniedzy z bankow, ale czy to mozliwe?
  Z tej strony dowiaduje sie ze mam nie wychodzic na ulice kiedy inni wyjda, ale czy jezeli ludzie nie zareaguja to czy nie bedzie to spoleczne przywolenie do dalszych podwyzek aby w efekcie zrobic z nas niewolnikow??JEzeli ci politycy wspierajacy globalistow sa tylko marionetkami to dlaczego ludzie maja dac im spokoj?dlaczego nie lustrowac ich z decyzji ktore dzialaly na niekorzysc Panstwa.?? Politycy wiedza ze to nastapi dlatego min wieszaja na slupach w WWa urzadzenia emitujace fale potrafiace rozwalic bebenki w uszach na wypadek demonstracji. Zdaje sobie sprawe, ze rewolucja to chaos a kazdy chaos ma mimo wszystko okreslony porzadek takze dopuszczam ze taki zbieg okolicznosci mogli zaplanowac rowniez prawdziwie rzadzacy aby obalic obecnych ktorzy juz odwalili swoja robote i wprowadznic nowych, ale przeciez brak reakcji wiaze sie dalej z obecna opcja??

 3. kristina says:

  To znaczy, ze te polityczne marionetki nadal będą nas doić jak krowy z resztek godności a my mamy pozamykać się we własnych kątach i cicho siedzieć? O nie!! Milczenie to przyzwolenie. Więc ruszajmy do przodu, cokolwiek by to znaczyło. Pozdrawiam myslących :))

 4. Warszawiak says:

  Dziś w Warszawie:

 5. ced says:

  Dokładnie – trzeba zmienic te marionetki, na mezow stanu :) do dziela!!

 6. Rozumiem w takim razie, że nawet bunt może być wyreżyserowany przez NWO? Jak zatem rozpoznać prawdziwy bunt od prowokacji? Czy na tym świecie w ogóle jest jeszcze coś prawdziwego?

 7. ex-east says:

  Milczenie to Twoje prawo i nie oznacza automatycznego przyzwolenia.
  Dziękuję za ten artykuł. On ma otwierać oczy, ale nie prowokować do wyjścia na ulice i tłumienia rewolucji sztucznie wywołanej. Ludzie , czy nie macie wrażenia, że reagujemy DOKŁADNIE tak, jak planiści rewolucji tego chcą ? Chaos (rewolucja vs kontrrewolucja) to celowe ładowanie kitu.

  Ale „myślący” nie chcą milczeć, nie mogą, bo uważają się za przebudzonych.Jednakże dokładnie postepują wg programów.
  Co tak na prawdę wiesz o rzeczywistości, drogi „myślący”?. Czy wiesz kim jesteś , jaką potężną istotą i czym jest połączona Świadomość ?
  Czy wiesz jak funkcjonuje Wszechświat ?, jak radzi sobie ekosystem ?
  Nie, jeszcze chyba nie. Potrzebna jest kolejna krwawa rewolucja i kolejna nowa niewola, abyś zrozumiał

 8. Betszeb says:

  „NIE dajcie sie wprowadzić w błąd, badajcie pisma „świete / BIBLIE/, Jezus dokładnie podał mierniki, co trzeba robić, żeby ocaleć, nie dał się wplątać w sprawy świata. Szatanowi, który zaproponował mu:, że za jeden pokłon odda mu wszystkie królestwa świata, kazał iść precz!!!
  Uciekajmy do naszego Stwórcy Nieba i ziemi Boga Ojca Wszechmogącego JEHOWY i Jezusa Chrystusa. Oni wiedzą jak nas ochronić przed złem tego śwata. U C I E K A J C I E…!!!

 9. Nie zgadzam się -Trzeba walczyć

 10. Wszystkie rozwiązania siłowe są dla ukrytej światowej władzy na ręke i tylko na to czekają. Nawet jak Polacy wyjdą w celach pokojowych i nie będą zamierzali używać siły, to i tak w tłum zostaną wpuszczeni specjalnie wyszkoleni prowokanci, którzy wywołają zamieszki i pociągną za sobą resztę nieświadomych ludzi, tak jak to miało miejsce 11 listopada ubiegłego roku podczas marszu.

 11. Pingback: Anonymous i Acta – narzędziem do totalnego zniewolenia ludzkości | Walka Słowem Trwa

 12. Mariusz says:

  Rewolucję można wygrać jeśli się wie, o co się walczy. Należy walczyć o wprowadzenie demokracji bezpośredniej, maksymalnie ograniczyć uprawnienia rządu, zlikwidować służby tajne i wdrożyć wszystkie ukrywane zaawansowane technologie jak pozyskiwanie bezpłatnej Energii Punktu Zerowego.

  • Tylko ludzie nie wiedzą gdzie skąd płynie prawdziwe zagrożenie dla narodu i państwa Polskiego. Ludzie nie wiedzą kto tak naprawde stoi za tragiczną sytuacją w jakiej znalazła się Polska. Niestety, wyjście na ulice bez tej podstawowej wiedzy jest tylko na ręke ukrytej światowej władzy, która wysługuję się marionetkami (nazwanymi politykami) i całą polityką, która jest niczym innym niż tylko teatrzykiem dla ogłupionej i zmanipulowanej masy i zasłoną dymną dla ich działań, kierując wszystkim zza kurtyny.

   Benjamin Disraeli (premier Wielkiej Brytanii (w latach 1868 i 1874-1880))
   „Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.”

 13. atomek says:

  Nalezy sie zaczac organizowac,bo od samego gadania nic nie zmienimy.Oni dysponuja latami doswiadczen i wieloma specjalistami ale tak samo jak pokonjalismy komunizm tak pokonamy Iluminatow z ich NWO.

  • Możesz mi wyjaśnić kto i kiedy pokonał komunizm jak to tu śmiało stwierdzasz? Komunizmu nikt nie pokonał. Nazizm, komunizm, czy teraz demokracja jest są tylko etapami przejściowymi umożliwiającymi im to do czego aktualnie doszło, a wszystkie te etapy prowadzą do jednej globalnej władzy z jednym globalnym rządem, jednym globalnym państwem. Lecz zanim do tego dojdzie, muszą wywołać 3 wojne światową aby wprowadzić całkowity chaos i destabilizację świata, tak aby ludzie sami się prosili, o coś co ich uratuje od tego „piekła”. Człowiek wystraszony, to człowiek, którego łatwiej kontrolować. Wtedy powiedzą im, że jedynym wyjściem z tej całej sytuajci, która uratuje ludzkość jest jeden światowy rząd z całym globalnym superpaństwem, i oczywiście co najwazniejsze z globalną religią, którą teraz poprzez swoje mass media wszędzie promują – New Age. To dlatego cały czas niszczą oni wszystkie religie i poprzez środki masowego przekazu odciągają ludzi od wiary. To dlatego robi się z kościołem, to co się robi, bo żeby mogli te plany wprowadzić w życie muszą zniszczyćszczeglnie najbardziej niebezpieczne dla nich Chrześcijaństwo. Wkońcu ta światowa samozwańcza elita, która nam to wszystko funduje to wyznawcy i słudzy Lucyfera, sataniści i okultyści.

   Nowy porządek świata – porządek z chaosu … długo nie trzeba myśleć nad tym hasłem, aby je zrozumieć. Świat będzie w totalnej rozsypce, ogromna ilość ludzi zginie, i wtedy pozostałej ludzkośći wmówi się, jedyne wyjście z tej sytuacji czyli Nowy porządek świata – porządek z chaosu …

  • atomek says:

   Komunizmu nie ma ,przynajmniej nie w takiej formie w jakiej byl.Co do tego nie ma chyba watpliwosci? Ludzkosc sie rozwija wiec przechodzi z jednej formy rozwoju w inna ,nie zawsze jest to prosta droga. Natomiast nie moge zgodzic sie z zawarta w twoim poscie sugestia ze komunizm byl sterowany przez te kilkadziesiat lat z tylnego siedzenia masonow z Waszyngtonu .To tak jak z 2 wojna ,finansjerzy finansowali Hitlera bo chcieli go wykorzystac ,on natomiast wymknal im sie z rak i robil to co chcial. Iluminaci dzieki sile swoich pieniedzy inicjuja wiele ruchow ,maja mozliwosc wywolywania rewolucji, ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z ich pierwotnym zamyslem.

  • Rozwijanie ludzkośći jest cały czas pod kontrolą wyznawców lucyfera, od wieków. Wszystkie ustroje jakie były są tworzone i kontrolowane przez te same osoby. Wszystkie ustroje są tak tworzone, aby ludzie cały czas byli ich niewolnikami i nie mogli im si sprzeciwstawić. Masoni to tylko jeden z elementów układanki i również są pod kontrolą osób postawionych jeszcze wyżej, z czasem sam sobię uswiadomisz kto to jest. Dam ci wskazówke. Dowiedz się o jednym państwie na świecie, które ni ma żadnych długów i któró nie płaci żadnych podatków. Masz rację, że Hitler tez był sponsorowany przez tą grupe, pod przykrywką finansjerów. Natomiast nie wymkną się on nikomu z pod kontroli i cały czas robił wszystko wedle planów i zaleceń ukrytej samozwańczej elity, która do dziś przy wykorzystaniu innych osób robi z ludxmi i państwami to samo tylko bardziej to wszystko kamuflują tak, że ludzie niczego nie dostrzegają i zmanipulowani sami sięna to wszystko godzą. Co do Hitlera, jest wiele interesujących dowodów, że wcale go wtedy nie zabito, jak nam to przedstawia oficjalna historia. Poprostu zrobił co miał zrobić, i umarł sobię w spokoju, ciszy i pełnym luksusie pod ich pełną ochroną.

   Tutaj bardzo dobry wykład o naziźmie i komuniźmie i ich wspólnym pochodzeniu tylko pod innym płaszczykiem (to samo ma się dziś z demokracją).

  • atomek says:

   Niezwykle interesujacy film. Co prawda nie moge sie zgodzic z niektorymi tezami zwlaszcza tymi dotyczacymi Watykanu,wydaje mi sie ze wnioski ida za daleko wobec zaprezentowanych dowodow (kazdy ma prawo sie mylic -Papiez takze ,nie sadze takze zeby nasz JP2 był przywodca swiatowego spisku) ,ale czesc dotyczaca inspirowania systemow totalitarnych przez Rotschildow jest dobra.Wydaje mi sie jednak ze brakuje w nim jasnej konkluzji oraz wyrazniejszego nawiazania do terazniejszosci i rzadu swiatowego.Pokusilbym sie tez o pokazanie w jaki sposob Iluminaci chca zaprowadzic NWO , pomocnym powinien okazac sie ponizszy film – http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/169-jak-zniszczyc-panstwo.html – oraz powiazanie niektorych fragmetow z Apokalipsy z obecnymi czasami co dla niektorych osob czytajcych Biblie jest oczywiste.Co do transferu technologii atomowych do ZSRR ,robil to jeden z Rotschildow – proponuje poczytac „Wojne i pieniadz ” Songa Honbinga w cz.2 jest to dokladnie wyjasnione.

  • „Nie ma żadnej grupy ani osób które mówiłyby o sobie Illuminati. Istnieje za to grupa i osoby które chcą by inni nazywali ich Illuminati, choć oni sami wolą nazywać się inaczej. Także charakter ich organizacji nie jest taki sam jak opisuje go propaganda którą sponsorują.

   termin Illuminati jest terminem zbiorczym – jest workiem do którego wrzuca się wszystkie organizacje odpowiedzialne za działania spod szyldu „NWO”. Nie widzę powodu by nie używać tej nazwy, zwłaszcza że ułatwia ona zrozumienie sytuacji ludziom którzy dopiero co zauważyli że coś jest nie tak.

   Sam autor powyższego artykułu pisał w innych swoich wpisach o tym że Iluminati jako organizacja nie istnieją, a nawet więcej: chcą by ludzie tak właśnie ich postrzegali i nazywali (chyba że mówimy o Bawarskich Illuminati, oni istnieli i znamy nazwiska). Chociażby tu: http://radtrap.wordpress.com/2011/11/18/propaganda-illuminati-i-hollywodzkie-filmy/

   A mimo to dalej używa terminu Illuminati. Dlaczego? Dla wygody. Przede wszystkim dla wygody mniej zorientowanych czytelników. Z czasem dojdą sami kto naprawdę stoi za wszystkim.”

   Co do Watykanu to wystarczy pomyśleć czemu jest to jedyne państwo, które nie ma jakichkolwiek długów, i jedyne państwo w któym nie płaci się podatków. Jak myślisz, czemu wszystkie tajne organizacje, na które zbiorczo mówimy „illuminaci” tak się teraz ujawniają (oczywiście poprzez różnych pseudo mówców prawdy)? Jak myślisz czemu w tych wszystkich artykułach, filmach i na stronach demaskujących światowy spisek, mówi się o illuminatach,masonerii, komisji trójstronnej, grupie bilderberg, bohemian grove, cfr i tak dalej, a czemu nie mówi się nic o Watykanie?

   Druga sprawa, gdzie znajdują się pieniądze tajnych stowarzyszeń i ludzi za nimi stojących? W bankach szwajcarskich. A gdzie znajdują się pieniądze z banków szwajcarskich? W Watykanie :) DO tego dochodzi przeogromna ilość satanistyczno okultystycznej symboliki na terenie całego Watykanu. Jest na ten temat ogromna ilość artykułów czy filmów gdzie dokładnie widać te symbole.

   Wierzący Biblii angielski protestant Alexander Hislop w swoim XIX wiecznym dziele The Two Babylons; Or The Papal Worship: Proved to be the Worship of Nimrod and His Wife (Dwa Babilony; Lub Kult Papieski: Dowód na Kult Nimroda i Jego Żony -1916), pisze na stronach 2-3 gdzie znajduje się współczesna baza główna światowego pogaństwa.

   “Wiedziano od początku że Papiestwo jest przechrzczonym pogaństwem; lecz Bóg pokazuje nam teraz, że pogaństwo które Rzym przechrzcił, we wszystkich swych głównych elementach, to baza pogańska która wywodzi się z antycznego Babilonu (z którego wywodzić się ma Kabała),… Rzym jest niezaprzeczalnie Babilonem z Apokalipsy;… jego duchowieństwo i ich zakony, wszystkie zostały wzięte z antycznego Babilonu. I ostatecznie sam Papież jest prawdziwym i prawowitym następcą Baltazara.”

   Co do Jana Pawła II

   „papież Jan Paweł II w 1983 roku w miejsce starego Kodeksu Prawa Kanonicznego wprowadził dla Neokościoła nowy, w którym już nie ma kary wykluczenia z Kościoła za przynależność do masonerii.”

   „Następnie, w roku 1983, zmieniono Prawo Kanoniczne w ten sposób, iż usunięto zeń słowo “wolnomularstwo” oraz fragment mówiący o spiskach przeciwko legalnej władzy państwowej. Usunięte zostało również słowo “ekskomunika”, stosowane wcześniej wobec tych, którzy powiązali byli członkostwem z tajnym “Cechem”.”

   Na terenie Watykanu działają masoni z loży Opus Dei. Zresztą wolnomularstwo działało w Watykanie od bardzo długiego czasu, poniższy tekst polecam

   O zmianie nastawienia Kościoła do masonerii

   Wstęp

   Przez 226 lat Rzymski Kościół Katolicki uznawał przynależność do masonerii za zło tak przerażające, że jedynie sam Papież lub Stolica Apostolska władna była odpuścić ten grzech obrazy Bożego Majestatu. Tylko w obliczu śmierci grzesznika mógł to zrobić zwykły spowiednik.

   Dalszą część i zmiane nastawienia Watykanu do wolnumularstwa możecie przeczytać pod tym linkiem http://rzymskikatolik.blox.pl/2010/03/O-zmianie-nastawienia-Kosciola-do-masonerii.html

   ________________

   Co do Jana Pawła II.Wiem dla ilu Polaków Jan Paweł II jest ważnym człowiekiem, i nie podważam nikogo zdania. Każdy ma prawo do własnej opinii i je szanuję. Natomiast ja zaprezentowałem tu fragment z życia Jana Pawła II o którym się oficjalnie nie mówi, tak jak na temat wielu przemilczanych spraw z udziałem Polskiego Papieża. Każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii i wyciagania z nich własnych wniosków. Ja do niczego nikogo nie namawiam i nie zmuszam, każdy ma swój własny rozum.

  • atomek says:

   Polecam obejrzenie filmow o zakonie Iluminatow http://www.poznajprawde.net/1-zakon-iluminatow.html
   Nie tylko Watykan nie ma długów- Norwegia,Chiny i wiele innych krajow tez ich nie mają .Jest wiele panstw na swiecie ,ktore zachowaly zdrowa gospodarke.A odnosnie podatkow? Watykan utrzymuje sie min. z danin jakie płaca wierni na całym swiecie ,ponadto tam nie ma przemysłu,który mógłby generowac zyski.Wiec co maja opodatkowac? Opierasz sie w sumie na:
   1.Braku podatkow i zadluzenia,
   2.Kilku obrazkach z Piusem i Hitlerem (nie wiem czy wiesz ale Pius został zamordowany w 1939 r tuz przed tym jak zamierzal publicznie potepic faszyzm).
   3.Kilku zmianach w Prawie Kanonicznym ,ktore JP2 wprowadzil zapewne z odruchu serca i litosci niz wyrachowania.Rownie dobrze mozna zarzucic kosciolowi ze odszedl od posadzania ludzi o czary! A przeciez przez wiele stuleci to robił.
   Radziłbym się zastanowic glebiej czy czasami nie naciagasz faktow ,probujac je dopasowac do swoich pogladow. Bo to co podałes ,jesli chodzi o Watykan w zaden sposob nie wskazuje na to co sugerujesz.

  • Czemu siejesz propagandę mówiąc, że Chiny i Norwegia nie posiadają długu?

   Nawet w pełni kontrolowana wikipedia podaje informacje o długach tych obu państw. Nie muszę chyba wspominać, że Chiny są pod pełną kontrolą USA, dlatego AMerykanie od długiego czasu lokują tam swoje różnego rodzaju aktywa.

   Oficjalne długi z wikipedii:

   Chiny dług zewnętrzny 315 mld
   Norewgia dług zewnetrzny 232,7 mld

   Podaj mi nazwy tych wielu państw o których piszesz, które zachowały zdrową gospodarkę i nie zaciagneły kredytów na procent od europejskich i globalnych banków, które są w posiadaniu globalnej satanistycznej mafii. Wszystkie państwa, które nie chcą się podporządkować im i nie zaciągają kredytów na procent (nawet te państwa które ich nie potrzebują) są oczerniane w opinii publicznej, a najczęściej najeżdżane poprzez ich wojska wykorzystując przy tym swoje globalne organizacje typu onz czy nato. Taka sytuacja miała ostatnio miejsce między innymi w Libii, gdzie ludzie żyli w dostatku i nic im nie brakowało. Wmówiono wtedy przez mass media, że Kaddafi to wielki dyktator i że ludziom źle i muszą im pomóc wyrwać się z jego uścisku. Jak się wszystko skończyło nie musze wspominać. Libia nie miała nic długu i nie miała zamiaru zaciagac jakichkolwiek pożyczek. Teraz Libia wygląda jak jedno wielkie pobojowisko i ludzie nie mają żadnych perspektyw do życia. Rewolucja w tym kraju została przeprowadzona rekami agentów jak i rozprzestrzenienie zamieszek.

   To samo się dzieje z Białorusią, która odmawia pożyczek, bo w kraju ludziom wiedzie się bardzo dobrze i mało kto może narzekac na biede i Łukaszenka. W pełni kontrolowane media mają za zadanie przedstawienie go jako największego dyktatura, który zniewala Białorusinów. Środki masowego przekazu cały czas ogłupiają ludzi wmawiając jak tam jest ludziom źle, chyba to zauważyłeś? Fakt jest taki, że jeżeli w Polsce sytuacja gospodarczo była by w takim stanie jak u naszych sąsiadów, to ludzie by żyli spokojnie, nie martwiąc się o to co jutro wsadzą do garnka.

   Co do Watykanu to nie chciałem się długo rozpisywać na jego temat, bo jest to temat rzeka, więc podałem takie a nie inne przykłady.

   W świetle wielu faktów, dociekań, przypuszczeń i poszlak tworzących wielowarstwowe powłoki kłamstw, możemy zaryzykować śmiałe twierdzenie, że wszelkie dociekania na temat tajemniczych Iluminatów, Rycerzy Okrągłego Stołu, Masonów, Zakonu Templariuszy, Krzyżaków, Bohemnian Grove czy wielu innych tajnych organizacji to czysta dezinformacja odciągająca nas od wiedzy o rzeczywistym źródle władzy nad całą planetą – Babilonie Wielkim czyli Watykanie, który nadal wielbi Baala, Ozyrysa, Izydę (Astarte) czy wielu innych bogów starozytności.

   http://zbawienie.com/watykan.htm
   http://www.zbawienie.com/babilon.htm

   Tu masz cały tekst, bardzo ważny zalecam zapoznac się z nim wszystkim (już wcześniej o tym czytałem, jednak teraz widząc to wszystko i łącząc wiele faktów jestem prawie w 100% pewny, o tym kto posiada naprawdę władzę nad światem).

   Co do Jana Pawła II taka ciekawostka: JP II był pierwszym papieżem w historii, który postawił nogę w synagodze.

   Poniżej dwie wypowiedzi papieży nawołujących do NWO.

  • atomek says:

   Przedstawiasz wiele faktów a także wyrwane z kontektstu fragmenty ,które prowadza cie do błędnych wniosków.JP2 mowi o NWO „opartym na milosci” , czy to zle?? Sadzisz ze ta próba zaadaptowania przez Watykan tej idei i wprzegnięcia jej do służby ludzkosci jest błędem? To prawda ze JP2 jako pierwszy wyciagnał reke do Zydów-czy to ma służyć do jego oskarzania? Postapił zgodnie z religia nakazujaca milowac wszystkich ,takze swoich wrogow.Podobnie jak poprzednie twoje oskarzenia dotyczace zniesienia kary dla masonow – czemu nie potepisz papiezy ,ktorzy zniesli kary za czary ?Idac dalej twoim trybem myslenia czemu nie uwazac ze papiez ,ktory to zrobil sam jest czarownikiem -przeciez zniosl cos co obowiazywalo przez setki lat?
   Jesli chodzi o długi to musimy odroznic Panstwo Watykanskie od Stolicy Apostolskiej- oba te twory maja odrebne budzety.To nieprawda ze Watykan nie byl nigdy zadluzony poczytaj sobie ponizszy artykul http://serwisy.gazeta.pl/jp2/1,72542,2641260.html ,i tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Watykan .Jak zapewne zauwazyles w 2008 Watykan mial debet 15 mln Euro.
   Kolejne pytanie -jakie korzysci odnioslby Watykan z dazenia do tego o czym mowisz?Przeciez oni juz maja „rzad dusz” ,wladze i pieniadze.Do czego mieliby dazyc?
   Odnosnie zadłuzenia panstw ,musisz wiedziec w jaki sposob na swiecie sa tworzone pieniadze. Pieniadze sa tworzona jako dług .W całym zachodnim swiecie rzady zamiast wypuszczac swoj wlasny pieniadz pozwalaja bankierom zarabiac na jego kreacji.I tutaj jest zrodlo problemow wspolczesnego swiata .Od czasow utworzenia FED w USA w 1913 bogactwa zebrane dzieki kreacji pieniadza stworzyły niewielka grupkę ludzi, ktorzy kontroluja poprzez udzialy w kilkuset najwiekszych korporacjach na swiecie ,wiekszosc PKB calej planety!!To ci ludzie stoja za rzadami i to oni chca stworzenie rzadu swiatowego.

  • Kolego nie musisz mi tłumaczyć skąd się biora długi jak i nie musisz mi tłumaczyć, czym jest federalna rezerwa bankowa, bo oba tematy znam od podszewki. Twórcami fedu i aktualnymi właścicielami są luceferianie z pochodzenia „żydowskiego”. Fed również jest zamysłem „tajnych organizacji”, które podlegają Watykanowi. Rodzina Rotschild jest pod wpływem Watykanu i są odpowiedzialni za jego finanse. Piszesz, że JP2 pierwszy wyciagnał ręke do żydów. Tylko to nie są żydzi z Biblii, to są samozwańczy żydzi CHAZARZY. Są to ludzie z synagogi szatana, jak to opisuje sama biblia. Piszesz, że sam wyrywam fakty z kontekstu, a co ty robisz odnosząc się do nagrania gdzie dwaj ostatni papieże nawołują do nowego porządku świata, a ty opisujesz tylko jedną wypowiedź, gdzie JP2 argumentuje nawoływanie do NWO pod pieknymi hasłami? Czemu sie nie odniosłeś do części o Benedykcie, kiedy nawołuje do tego samego, tylko beż fałszywie pięknych haseł? A jak mają wmówić ludziom, że NWO jest dla nich dobre, jeżeli nie poprzez piekne argumentacje i fałszywe korzyści wynikające z niego dla ludzkości? Zobacz nagrania w jaki sposób politycy wypowiadają się o NWO. Robią to w ten sam sposób.

   Oczywiście JP2, mógł to tego wszystkiego być zmuszony siłą. Nie można zapomnieć, że niedługo po tym kiedy go wybrano papieżem przeczytał testament swojego poprzednika, którego otruto za poznanie prawdy jaka jest o Watykanie. Po przeczytaniu tego testamentu Jan Paweł II zabrał się odrazu do spisania swojego. Musiał się dowiedzieć czytając go o tym co ma miejsce w Watykanie. Poznając ukrywane fakty na temat Watkanu zrozumiał w jakim znalazł się zagrożeniu i sam postanowił jak najszybciej spisać swój testament. Przecież wtedy papież nie był ani chory i jak sam mówił czuł się bardzo dobrze i zdrowotnie i duchowo, więc czemu po przeczytaniu testamentu byłego papieża, który odkrył to co ma miejsce Watykanie (za co go zabito) również postanowił spisać testament?

   Jak za dowody i argumentacje mają ci służyć w pełni kontrolowane środki masowego ogłupiania jak wikipedia czy koszerna trybuna ludu przekształcona w gówno prawda, to lepiej się dalej nie trudź i mnie nie uświadamiaj na siłe :)

  • atomek says:

   Odnioslem sie do tego co sam zamiesciles ,nie bede sie odnosil to wszystkich twoich bredni bo zajełoby mi to pół dnia.Wypunktowalem ci twoje zarzuty dotyczace Watykanu i po kolei kazdy z nich obaliłem. Natomiast ty nie dosyc ze sie nie odniosles do tego co napisalem ale zaczales pisac epopeje w ktorej trudno byloby znalezc jakies fakty.
   Co do WIkipedii to sam przytoczyłes dane ,które wziąłeś własnie z Wikipedii ,jak ty ją wykorzystujesz to jest dobrze a jak twoj oponent to juz Wikipedia jest BE? Sam się ośmieszasz i zapętlasz w swoim bredzeniu.W sumie podobnie jak @papiez zastanawiam sie od dluzszego czasu czy nie jestes jakims agentem wprowadzajacym ludzi w błąd.Ale ty piszesz poza godzinami ich „pracy” więc polece ci jedynie zebys zmienił zioło bo to co palisz za bardzo ci w czache uderza.

  • Jesteś typowym manipulantem.
   Kiedy ha przytaczam tu coś z wikipedii (co robię bardzo rzadko) zawszę piszę przedtem cośw stylu „nawet w pełni kontrolowana wikipedia, o tym mówi” i nie korzystam z niej do czerpania informacji na tak kluczowe tematy jak to robisz ty. Piszesz, że sam z niej korzystam, a tobie już zabraniam, i w ten sposób manipulujesz. Niech sami wszyscy napiszą co pisałem kiedy podawałem jakieś rzeczy z żykipedii, weźmy komentarz mój o zadłużeniach:

   „Nawet w pełni kontrolowana wikipedia podaje informacje o długach tych obu państw. Nie muszę chyba wspominać, że Chiny są pod pełną kontrolą USA, dlatego AMerykanie od długiego czasu lokują tam swoje różnego rodzaju aktywa.

   Oficjalne długi z wikipedii:

   Chiny dług zewnętrzny 315 mld
   Norewgia dług zewnetrzny 232,7 mld „

   Jak każdy zauważy, manipulujesz moją osobą i tym co piszę, jest to typowa robota opłacanych trollów internetowych, którzy mają zadani rozbijać dobrze rozwijające się rozmowy i dyskrdytować autora w oczach innych. Co do wikipedii, to informacje w niej służą ci jako jedyne źródło prawdziwych informacji, natomiast ja wiem, że wikipedia to jedne wielka propaganda w rękach ukrytej światowej władzy.
   Tak jak mówiłem, blog zyskujee na popularności (wczoraj 2 miejsce z Polskich blogów na wordpress) i widać już pierwsze przejawy ataku na niego ze strony tych których tu demaskuję.

   Żeby nie być gołosłownym przypomnę ludziom twój wczorajszy propagandowy komentarz w którym kłamałeś aż w oczy raziło.

   „Polecam obejrzenie filmow o zakonie Iluminatow http://www.poznajprawde.net/1-zakon-iluminatow.html
   Nie tylko Watykan nie ma długów- Norwegia,Chiny i wiele innych krajow tez ich nie mają .Jest wiele panstw na swiecie ,ktore zachowaly zdrowa gospodarke.A odnosnie podatkow? Watykan utrzymuje sie min. z danin jakie płaca wierni na całym swiecie ,ponadto tam nie ma przemysłu,który mógłby generowac zyski.Wiec co maja opodatkowac? Opierasz sie w sumie na:
   1.Braku podatkow i zadluzenia,
   2.Kilku obrazkach z Piusem i Hitlerem (nie wiem czy wiesz ale Pius został zamordowany w 1939 r tuz przed tym jak zamierzal publicznie potepic faszyzm).
   3.Kilku zmianach w Prawie Kanonicznym ,ktore JP2 wprowadzil zapewne z odruchu serca i litosci niz wyrachowania.Rownie dobrze mozna zarzucic kosciolowi ze odszedl od posadzania ludzi o czary! A przeciez przez wiele stuleci to robił.
   Radziłbym się zastanowic glebiej czy czasami nie naciagasz faktow ,probujac je dopasowac do swoich pogladow. Bo to co podałes ,jesli chodzi o Watykan w zaden sposob nie wskazuje na to co sugerujesz.”

   Kto tu jest jawnym kłamcą, kto tu dla kogo pracuje, i kto sam się demaskuje swoimi komentarzami? Niech każdy oceni sam, ja już nie mam zamiaru wdawać sięw potyczki słowne z takimi ludźmi, bo tylko i wyłącznie o to im chodzi, aby rozbić dobrze prosperujące rozmowy.

 14. LSDMTHC says:

  NWO nie bedzie miał miejsca jeśli ludzie zrozumieją że są dla samych siebie. Rozumiecie o co mi chodzi ? WSPÓŁPRACA, ZJEDNOCZENIE. Ludzie są dla ludzi, nie dla jakichś gadów wybranych, nie dla elity. Kto rozwija własną Świadomość, to wie, że jedynym wyjściem z tego bordelu jest to, że powinnismy żyć w zgodzie z innymi i z Naturą. Najlepiej by było żeby wszystkie organy państwowe typu policja i wojsko tez zaczeły myśleć samodzielnie i w kierunku rozwoju, a nie pieniądza stwarzającego zastój, ktory tak naprawde nie jest potrzebny gdyby człowiek nie był egoistą.
  Elita boi sie że bedzie manifestacja ze strony sił dobra, czują że ich podły plan moze zostac niezrealizowany. ten rok bedzie wielkim rokiem. jeśli nie bedziemy działać wspólnie przeciw złu, to zło nas ogarnie i zniewoli, a potem bedzie nam łatwiej zrozumiec ze walczymy dla wyzwolenia własnego. tylko po co im na to pozwalac ? wystarczy pomyśleć i teraz zacząć działać. rozwijać świadomość globalną poprzez własną. nie dac sie pochłonąć przez kulture (kwejki itp. i alkohol który robi z człowieka idiote, bo ten blokuje myślenie) Zapoznajcie sie, kto jeszcze tego nie zrobił, z Terrencem McKenna i innymi ludźmi którzy dają ludziom dostęp do wiedzy dzieki której nie bedziemy bładzić poomacku jak to miało miejsce w przeszłości.

  • Bardzo dobry i wartościowy wpis, trafiający w samo sedno tego wszystkiego w czym się znalazła ludzkość i świat pod kontrolą okultystycznych satanistów, sługów lucyfera.

 15. Matt says:

  Proroctwo 115

  MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI PRZED TOTALITARNĄ DYKTATURĄ NADCHODZĄCĄ DO AMERYKI I NA TEN ŚWIAT!

  Elisabeth, Nie waż się, nie waż się, nie waż się przepraszać choćby za jedno słowo, które zostało wypowiedziane, gdyż każde z nich to JA włożyłem do twoich ust.

  Nakazałem wam wydanie książek zawierających wszystkie Proroctwa. Nakazałem wam wydać książkę o tym, kim jest RUACH HA KODESZ – o objawieniu, które dałem tobie w tajemnicy. (Komentarz: wersja polska książki pt. „Secrets of the HOLY SPIRIT” – „Sekrety DUCHA ŚWIĘTEGO” jest obecnie w trakcie tłumaczenia)Jednak raz za razem było to opóźniane.

  Teraz natomiast daję ci nowe przykazanie: Te informacje muszą ukazać się w formacie audio. To jest najszybsza droga dostarczenia ich ludziom, gdyż czas jest tak krótki, a MOI ludzie giną z braku wiedzy (Księga Ozeasza 4:6) – tej wiedzy, którą zawarłem w Świętych Proroczych przekazach danych tobie. Potrzeba ta jest nagląca, gdyż zaiste oddech Wielkiego Ucisku jest już na waszych karkach.

  JA, JAHWEH, obserwuję ten wieczór, oglądam tych, którzy przestrzegają innego kalendarza (Komentarz: tradycyjnego żydowskiego kalendarza), mimo że mają oni inną datę, Przekaz ten nie nadchodzi za późno. Chcę powiedzieć, że JA znam ich serca. Oni wciąż poszczą przede MNĄ, ciągle boleją nad swoimi grzechami. JA ostrzegam ich: przybliżcie się teraz do JAHUSZUA bardziej aniżeli kiedykolwiek przedtem.

  Gdyż nadchodzi total…

  (Elisabeth ma problemy z wypowiedzeniem tego słowa i mówi: „Och, OJCZE ABBA JAHWEH”.)

  Totali…

  (Niko: Totalitarna)

  Totalitarna dyktatura!…

  (Elisabeth mówi: „Słyszę to słowo, ale nie mogę go wymówić”.)

  …która ma na celu zawładnąć całym światem. Oni wiedzą, że jeśli dadzą radę wprowadzić ją w Ameryce, to ogarną i cały świat. Miejcie się na baczności przed total…

  (Elisabeth: „Pomóż mi skarbie”.)

  (Niko: „Totalitarną”.)

  Miejcie się na baczności przed totalitarną dyktaturą, gdyż oni nie pozostawią wam wyborów. Zabiorą wolność waszego słowa, odbiorą wam wszelkie środki masowego przekazu, które miałyby na celu ukazanie prawdy. Nałożą kaganiec wszystkim dziennikarzom, reporterom, którzy chcieliby ostrzec przed poczynaniami rządów. Będą śledzić i cenzurować wszystko, co napisane.

  Ameryko, macie „Prezydenta Stanów Zjednoczonych”, którego bohaterem jest Hitler. On dąży do takiej samej władzy. Ma ten sam „mesjański kompleks”, samego siebie uważa za mesjasza, ale w swoim sercu jest totalitarnym dyktatorem. Obiecał wam zmiany i poprzez to przesłanie zdobył ten urząd, a JA ostrzegłem was przez te Święte Proroctwa, że nie będą to zmiany na dobre, lecz na złe.

  Teraz zwieszacie głowy, potrząsając nimi w zdumieniu. Na waszych oczach to, co JA przepowiedziałem, staje się rzeczywistością. Macie obecnie najgorszego prezydenta, jaki kiedykolwiek został wybrany na ten urząd. JA go tam nie umieściłem. To był wasz wybór. JA, JAHWEH, tylko do tego dopuściłem. Ci z was, którzy oddali na niego swój głos – spuście głowy ze wstydu, gdyż JA pociągnę was do odpowiedzialności, jeśli nie przemówicie i osobiście nie odżegnacie się od tego, coście uczynili. A całe to zło dopiero się zaczęło!

  Ameryka nie jest już więcej „krajem wolnych i odważnych”! Nie ma ani jednej kwestii, w której nie poszliście na kompromis z grzechem, legalizując go. Niegdyś staliście murem za moralnością. Niegdyś ganiliście inne narody za stosowanie tortur. Teraz wy jesteście oprawcami, stosującymi tortury. Niegdyś przestrzegaliście Konwencji Genewskiej, teraz szydzicie z niej. W Ameryce wszystko uchodzi. Świat patrzy na was i na własne oczy widzi jak ci, którzy pokojowo protestują, są bici i zamykani, jak wasz własny prezydent – Barack Hussein Obama, wprowadza w życie socjalistyczny program. Niegdyś Ameryka sprzeciwiała się socjalizmowi, komunizmowi, teraz ma prezydenta, który wzrusza ramionami, mówiąc: „Więc co jest takiego złego w komunizmie?”

  Ameryko, co wy uczyniliście??? Wasi praojcowie płakaliby nad wami. Pozwoliliście, aby mniejszość wydarła wam wolności, o którą tak ciężko walczyliście. Wasze dzieci podlegają indoktrynacji w szkołach, aby śpiewać pieśni wysławiające Baracka Husseina Obamę. Wasze dzieci są w szkołach indoktrynowane, aby zaakceptowały styl życia homoseksualistów i uczone są, aby mówić: „Co w tym złego?”. Wasze dzieci są uczone w szkołach, że nie istnieje żaden Stwórca, że to wszystko jest sprawą ewolucji.

  Ile już lat temu ostrzegłem was poprzez tego Świętego Proroka: „Zabierzcie wasze dzieci z jam antychrysta!”. Gdyż JA nie uczynię niczego zanim nie objawię tego prorokom. (Księga Amosa 3:7) Ostrzegam, zanim nadejdą Wyroki!

  Dałem tobie ostrzeżenie Kanado, abyś nie chodziła śladami swojej siostry Ameryki! Teraz jednak chodzicie w jedności.

  To są Słowa, które muszę powiedzieć w ten Jom Kippur. Ujrzycie to, czego wolelibyście nie widzieć, usłyszycie o sprawach, w które nie będziecie mogli uwierzyć, gdyż słudzy szatana rozprzestrzeniają się. Nie ma kościoła, nie ma organizacji, nie ma firmy, nie ma synagogi, nie ma rządu, gdzie nie byłoby sług szatana! Szkoły nauczają teraz wasze dzieci i mówią im, że nie ma teraz czegoś takiego jak moralność. Cóż za smutny, smutny dzień, że więcej osób nie powstało, by bronić tego, co uznają za prawdę. Ta Misja jest niczym głos wołającego na pustyni. Głos tej Świętej Prorokini jest głosem na pustyni, wołającym „Nawróćcie i ukorzcie się, póki jeszcze jest czas!”

  Ponownie powiadam wam: Oddech Wielkiego Ucisku, Czasu Udręki Jakuba, jest już na waszych karkach! (Księga Jeremiasza 30:7) Jak wielu nie zdaje sobie z tego sprawy! Żyjecie tak, jakbyście mieli żyć wiecznie. Planujecie na wiele lat w przyszłość, ale czy nie JA jestem tym Jedynym, który może policzyć wasze dni? Odkładacie na emeryturę, która nie nadejdzie. Dlaczego nie inwestujecie w Królestwo Niebios? Czy nie wiecie, że jest to jedyna inwestycja, która się ostoi? Tylko to, co uczyniliście dla JA, JAHWEH, oraz wasze wywyższanie Imienia MEGO SYNA JAHUSZUA ostoją się.

  Jest już głód, który rozprzestrzenia się po całym świecie – to głód MOICH prawdziwych Słów. (Księga Amosa 8:11)

  Jak niewielu wie kim JA JESTEM? Jak niewielu rozumie, dlaczego JAHUSZUA przyszedł i kim JAHUSZUA jest? Jak niewielu wierzy, że jest cena, którą płaci się za niegodziwość? Tu chodzi o coś więcej, niż tylko o wypowiedzenie prostej modlitwy. Tu chodzi o życie, o to, aby czyny i wiara stały za tą modlitwą. (Jakuba 1:22)

  Jak niewiele kościołów sprzeciwia się teraz grzechowi? Jak nieliczni bronią innych, gdy są oni prześladowani przez prawo, nawet za modlitwę w szkołach? Dlaczego wszystkie kościoły nie powstały, aby bronić tych dwóch mężczyzn?
  ( http://www.amightywind.com/prophecyp/schoolprayer.html )

  Kiedy widzicie stewardessę, która nie może nosić symbolu swojej wiary, czyli krzyża. Kiedy widzicie jak krzyże przemocą są usuwane ze szpitali – wy, którzy nazywacie siebie kościołami chrześcijańskimi, dlaczego milczeliście? Teraz mówicie: „ABBA JAHWEH, jak mogłeś pozwolić, aby odebrano nam nasze swobody? Dlaczego nasza wolność wyznania i wypowiedzi została nam odebrana?”. Powiadam wam tego dnia: „Co z tym zrobiliście? Jak o to walczyliście? Co teraz robicie? Dlaczegóż nie wszyscy z was coś robią?”. Ta Misja wykonuje swoją część pracy. Pytajcie MNIE, a JA pokażę wam, jak wykonać i waszą!

  Aborcje są teraz tak powszechne, dziecko może się jej poddać nawet bez zgody rodziców! Co czynicie w tej sprawie? Czy uczyniliście cokolwiek? Co uczyniliście, aby protestować przeciw małżeństwom tej samej płci? Co uczyniliście, aby zatrzymać falę homoseksualizmu, która rozprzestrzenia się po tym kraju? Czy powstaliście, czy broniliście prawdy mówiąc, że ABBA JAH miał cel, aby stworzyć kobietę i mężczyznę? Dzieci powierzane są homoseksualistom, oni mogą je legalnie adoptować. Grzech został zalegalizowany.

  Wyobraźcie sobie, jakie będzie następne pokolenie dzieci. (2 Tymoteusza 3:1-5) Brak moralności, brak wiedzy o BOGU, innym niż bożek jakim jest rząd. Wszystko jest dopuszczalne, o ile daje ci to dobre samopoczucie. Niezdyscyplinowani, gdyż rodzicom nie wolno dyscyplinować. Wyobraźcie sobie drogę do piekła, jeszcze szerszą i bardziej uczęszczaną niż teraz. To jest to, co według MOJEGO proroctwa przekazanego z ust tej panny obwieszczającej stanie się rzeczywistością. Nadchodzi wielki głód! (Księga Amosa 8:11) A co do was, którzy łaknęliście MOJEGO Słowa, mówię wam teraz: Przygotujcie się na nadchodzące dni!
  Jak mamy się przygotować? – mówicie. Karmcie się, karmcie się MOJĄ Prawdą! Uczcie się kim JA, JAHUSZUA i RUACH HA KODESZ jesteśmy! Karmcie swoje dusze! Nie uważajcie Świętego Słowa za rzecz oczywistą, doceniajcie Je! Odżywiajcie się Świętymi Proroctwami, które JA dałem wam poprzez tę Służebnicę, gdyż każde Słowo w nich jest Prawdą! Będziecie wtedy wiedzieć, co macie robić. Jak za dni Mojżesza, tak będzie ponownie, ale JA nie pozostawię was bez nadziei. JA teraz daję wam nadzieję.

  Plagi, które nadchodzą, nie są przeznaczone dla was, bo wasze odrzwia i nadproża naznaczone są znakiem krwi. Ona pokrywa was. To jest Krew JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, Jednorodzonego SYNA JA, JAHWEH.

  Podczas gdy bezbożni błądzić będą w ciemności, wy będziecie chodzić w MOIM przewodnim Świetle, jedynym, wiecznym Świetle, którym jest JAHUSZUA wasz MASZIJACH. Ponieważ JA, JAHWEH, zesłałem mannę na ziemię (Księga Wyjścia 16), nie wątpcie w to, że JA uczynię to powtórnie dla was (Jakuba 1:6-7). Tak jak teraz pożywiacie się MOJĄ Niebiańską Manną, nie poddawajcie w wątpliwość tego, że JA będę was odżywiał. Tak jak pewne jest, że woda wylała się ze skały, kiedy uderzył w nią Mojżesz, tak samo pewne jest, że JA teraz wyleję strumień Żywej Wody dla tych, którzy go przyjmą. Zapewnię wam wodę, gdy będzie się wydawać, że wcale jej nie ma.

  Tak jak pewne jest, że Szadrach, Meszach i Abednego zostali wrzuceni do pieca ognistego; tak jak pewne jest, że czwarty mąż ukazał się i chodził w płomieniach z nimi i oni zostali uratowani i uwolnieni, i wszyscy mogli przekonać się osobiście, że nawet ich ubrania nie przeszły swądem dymu, tylko więzy były zerwane. Wszyscy wykrzyknęli: „Kim jest ten czwarty mężczyzna, który chodzi w tych ognistych płomieniach?”. (Księga Daniela 3) JA powiem wam, kto to był. To JAHUSZUA, wasz MASZIJACH i to, co ON w tamtym czasie uczynił, zrobi dla was ponownie, jeśli chodzicie w świętości i posłuszeństwie wobec MNIE, JAHWEH oraz każdego dnia prosicie o przebaczenie grzechów w Imieniu JAHUSZUA waszego MESJASZA.

  JA uczynię was niewidzialnymi. (Psalm 27:5) JA wprawię rządy w zakłopotanie.

  Chodźcie MOIMI drogami, a w ten Jom Kippur miejcie na uwadze, że wszyscy zgrzeszyli i są pozbawieni Chwały BOŻEJ (Rzymian 3:23), albowiem jest tylko jeden doskonały, który chodził po tej Ziemi, a to jest JAHUSZUA ha MASZIJACH, MÓJ Jednorodzony SYN.

  A wiec, jeśli chcecie płakać tego dnia, płaczcie z powodu tego, co nadchodzi. Uczyńcie, co tylko możecie dla tych, którzy jeszcze nie są zbawieni, którzy wciąż nie wezwali Imienia JAHUSZUA HA MASZIJACH! Płaczcie z powodu tego, przez co oni przejdą. Mówię wam po raz kolejny, kiedy ujrzycie powstanie totalitarnej dyktatury w Ameryce wiedzcie, że właśnie tak blisko jest nadchodzący na was Wielki Ucisk!

  Zgańcie kłamców! Zgańcie oszczerców! Powstańcie i brońcie tej Misji, jeśli chcecie dalej słuchać Świętych Przekazów ode MNIE! Pomóżcie, w jaki sposób możecie, okażcie wsparcie. Oferujcie zachęcające słowa, ale niechaj czyny idą w parze ze słowami! (Jakuba 2:14-15)

  Pomóżcie dźwigać ciężary, gdyż wielkie jest obciążenie. Nie obawiajcie się już więcej dzielenia się MOIMI Słowami! Kiedy JA wkładam to do waszych serc – ostrzegajcie, póki jeszcze możecie, protestujcie, póki jeszcze możecie.

  Biada tobie Ameryko, gdyż jesteś wyznacznikiem pokazującym jak blisko jest Czas Udręki Jakuba. (Księga Jeremiasza 30:7) Jesteś zegarem według którego ustawiłem MÓJ zegar (komentarz: Tak samo jak Izrael). Świat patrzy na to, jak umierają twoje swobody. Zostałaś ostrzeżona. Zostałaś ostrzeżona, gdyż JA posłałem tego Świętego Proroka, aby, w pierwszej kolejności, ostrzegł Amerykę, ale kiedy oni nie chcą słuchać, a większość pastorów odrzuca te Słowa, jako fałszywe, mówiąc: „Ameryka zawsze będzie istnieć, Ameryka jest Wielkim Narodem, a my musimy wspomagać naszego prezydenta, musimy postępować według praw tego kraju, nawet gdy stoją one w sprzeczności z Pismem Świętym”.

  Powiedziałem MOJEMU Świętemu Prorokowi, że Ameryka nie posłucha. W zamian powołałem ją, aby była MOIM Prorokiem do Narodów.
  Zegar tyka. Zwłaszcza, kiedy widzicie tę, tak zwaną „opiekę zdrowotną”, będącą punktem sporów. Ta ustawa nie dotyczy życia, ona dotyczy śmierci, tego kto będzie żył, a kto umrze, kto będzie miał dostęp do lekarzy, a kto nie.

  Nowonarodzeni, wierzący i podążający za JAHUSZUA – oni znają wasze nazwiska, oni wiedzą już, kim jesteście!

  Jeśli nie będziecie protestować teraz i nie oddacie swojego głosu przynajmniej w Niebie otrzymacie opiekę zdrowotną, której nie chcielibyście mieć. Dla MOICH prawdziwych dzieci JA zawsze znajdę sposób, drogę ucieczki, teraz jednak tego nie ujawniam.

  Nie zapomnijcie, że nadchodzi Sukkot (Święto Szałasów). Uczyńcie, co możecie, aby je obchodzić. Jeśli nie jesteście w stanie zrobić niczego więcej, śpijcie na podłodze, a namiot zróbcie z koca. JA znam wasze serca, wiem co jest w zasięgu waszych możliwości i JA uhonoruję to i pobłogosławię was.

  To jest smutny, posępny dzień. Jak niewielu uznaje MNIE i modli się, nawet jeśli wyznaczają Jom Kippur według innego kalendarza. Jak niewielu o to dba! Jak niewiele osób to obchodzi! Jakże niewielu chociażby pochyliło swoje głowy!

  A w chrześcijańskich kościołach, jak nieliczni pouczali, czym w ogóle jest Jom Kippur! Ale to jest waszą powinnością, aby im powiedzieć, jeśli jesteście częścią zorganizowanego, chrześcijańskiego kościoła. Jeśli pastor (ksiądz, duchowny) zgani was, to będziecie wiedzieć, że nadszedł czas, aby odejść, a JA napiszę na drzwiach tego kościoła „Ikabod” (Chwała odstąpiła Pierwsza Księga Samuela 4:21) To są te smutne Słowa, które muszę powiedzieć. Nadzieja dla MOICH prawdziwych i Świętych, którzy podążają za JAHUSZUA HA MASZIJACH, MOIM Jednorodzonym SYNEM, oraz płacz i zgrzytanie zębów dla tych, którzy odmówili Krwi przelanej za nich na Kalwarii.

  A więc nastawcie swoje zegarki i obserwujcie Amerykę, a kiedy zobaczycie jak znikają wszystkie swobody, będziecie wiedzieć, że Wielki Ucisk się rozpoczął z odejściem ostatnich swobód.

  JA, JAHWEH przemówiłem.

  ******** Koniec Proroctwa ********

 16. papież :D says:

  Marcin Dachtera,
  Zaczynało się sensownie – uświadamianiem dzieciakom, że hitleryzm i komunizm to jednakowe czerwone dziadostwo. Potem z minuty na minutę dramat…

  Cóż to za tajemną wiedzę głosisz… Pierdoły, pierdoły, idiotyzmy dla licealistów. Żadna z informacji, które podajesz nie jest niczym niezwykłym dla średnio oczytanej osoby. Wszystko co opowiadasz o symbolach to infantylne podniecanie się przypadkowymi lub nie mającymi większego znaczenia historiami. Jesteś jak babcia, która podnieca się, że zły Nergal jest wcieleniem szatana, bo go chwali i używa szatańśkich symboli. Tymczasem jest on zwyczajnie głupi a wszystko co robi obliczone jest na tanią sensację i kasę.

  – Zakon maltański nie jest tajną organizacją. http://www.zakonmaltanski.pl/

  – Krzyż maltański był symbolem joannitów , a więc oczywiście oznacza to, związek Watykanu z Hitlerowcami, tyle, że taki, że jedni i drudzy i cała masa trzecich ;) posługują się symbolem funkcjonującym CO NAJMNIEJ do czasów krucjat ;)) – pl.wikipedia.org/wiki/Krzyż_maltański nic więcej człowieku. W heraldyce napoleońskiej oznaczał on godność biskupią.

  Krzyż maltański to krzyż świętego Jerzego, który pojawia się jako symbol ODWAGI tu:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Order_%C5%9Bw._Jerzego
  tu:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Order_D%C4%99bowej_Korony
  i w tysiącach innych odznaczeń
  także tu:
  http://namalcie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=49

  Na pewno to symbol Illuminatów powiązanych z Watykańskim spiskiem NWO :D

  Król Anglii Jerzy V, cesarz Niemiec Wilhelm II i car Rosji Mikołaj II byli kuzynami stąd obecność tego symbolu w odznaczeniach wielu państw. Na temat wpływu pokrewieństwa tych monarchów napisano już masę książek, także w kontekście relacji z Watykanem. To nie jest ani temat tabu ani nic nie upoważnia nikogo do wyciągania tak idiotycznych wniosków jak Twoje. Nie wiem co bierzesz ale koniecznie zmień dostawcę .

  Wyciąganie z obecności krzyża św. Jerzego w klapie króla UK wniosków o jego powiązaniach z Watykanem, wciąganie do tego wizji Hitlera w roli angielskiego agenta świadczyć może tylko o Twojej wielkiej potrzebie skorzystania z porady lekarza,

  Krzyże są wszędzie:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC

  Symbol saturna” to wersja krzyża celtyckiego. Tego typu symbole są ładne, symetryczne i ich stosowanie o niczym zazwyczaj nie świadczy. Weź pomarańcza od dupki strony i też zobaczysz ten symbol. W sieci widziałem fotkę z boskim obliczem na psim tyłku. Jesteś jak baby podniecające się plamą w kształcie Matki Boskiej na szybie :D

  We fladze UK nie ma symbolu Saturna tylko krzyże św. Jerzego Patryka i co tam jeszcze doczytaj sobie sam zamiast tworzyć idiotyczne teorie:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Wielkiej_Brytanii

  – Swastyki nie wymyślili komuniści http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

  – Lucyfer i wenus: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucyfer

  – Rotszyld – kolor czerwony w heraldyce: „Kolor czerwony jest symbolem ognia, a z cnót oznacza odwagę i waleczność” Polska tarcza heraldyczna też ma kolor czerwony (ROTSZYLD – po niemiecku :) a na niej jest Orzeł BIały. Czyżby to Rotszyldowie za tym stali? :)

  – Emmanuel – gott mit uns, TO JASNE. To musi znaczyć, że Biblię pisali Hitlerowcy :D. Współpraca Hitlera z Watykanem jest naprawdę mocno przebadana i opisana przez Historyków. Owszem obie strony kadziły sobie (o lubieniu trudno mówić) do pewnego momentu aczkolwiek niedługo to trwało. Po co rozsiewać idiotyzmy jak można się dokształcić… ale to wymaga krytycznego umysłu a nie szukania taniej sensacji za wszelką ceną. W ten sposób w symbolu Logitecha, którego głośniki mam na biurku widzę oko Horusa – symbol masoński i kij wie czyj jeszcze…

  – Wrzucanie wszystkich kultów słonecznych do jednego wora świadczy o twojej totalnej ignorancji. Zresztą nie tylko to :)

  – nie rozumiem dygresji o pierwszych obozach koncentracyjnych tworzonych przez Holendrów w Afryce. Czemu to miało służyć? Wybieleniu Hitlera? To jest znany fakt, choć pewnie dzieciakom po liceum niekoniecznie – wymieniasz go po to by błysnąć wiedzą?

  – ci ludzie nie odwołują się ciągle do Rzymu to TY WIDZISZ odwołania do Rzymu tam gdzie ich nie ma… Fabius Maximus nie wymyśłił socjalizmu.
  „Fabiański Socjalizm FS (fabiański od Fabiusa Maximusa generała rzymskiego. Nazwa ta została zaproponowana przez okultystę Franka Podmore członka SPR).”
  a więc człowieku powtarzasz GŁUPOTY wymyślone przez socjalistycznego okultystę! Po co ???

  – Eugenika nie powstała w USA w 1896 tylko 3 lata wcześniej w Europie . W Connecticut tylko po raz pierwszy wprowadzono w życie pierwsze przepisy oparte na eugenice.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugenika
  Niby drobiazg ale w tym co mówisz roi się od takich pomyłek, drobiazgów, które połączone przez schizofreniczne skojarzenia budują Twoją tajemną wiedzę o NWO

  – Wymiękłem przy Nowym Jorku – siedzibie papieskiego dyktatu :D prosty łańcuszek chyba w Twojej głowie. Przy Hitlerze jako brytyjskim agencie popuściłem w gacie…

  hłopaku… naczytałeś się książek o spiskach i łączysz dupę z okiem tworząc dowody dla NWO. Pisz lepiej Kody da Vinci i takie pierdoły bo to co głosisz to wstyd.

  Masz problem nie tylko z niemieckim ale w ogóle z myśleniem i wypowiadaniem się.
  Powtarzasz wszystkie oszczerstwa tworzone i rzucane na Watykan przez komunistów. Po co?
  Dwa wyrwane z kontekstu zdania w ostatnim filmiku są jak wyrwane psu z dupy. Manipulacja w czerwonym stylu… Weź poczytaj o tym co o komunie pisał jeden i drugi a przestaniesz robić z siebie durnia wycinając pojedyncze zdania, symbole, rysunki i tworząc z nich światopogląd poprzez przypadkowe ich łączenie.

  Mieszanie wątków, kojarzenie pozornie powiązanych wątków historycznych, heraldycznych, religioznawczych. Ślizgasz się po powierzchni, mieszasz mało znane fakty z idiotyzmami a przez to szkodzisz prawdziwemu odkrywaniu prawdy, Musisz być agentem NWO bo ośmieszasz osoby poszukujące… Godzina trzynaście w plecy…
  Kto ci za to płaci?

  Szkoda, szkoda…

  • Odpowiedz sobię na pytanie w czyich rękach są rządy i te korporacje o których mówisz. Dalej opieraj swoją wiedze na wikipedii, powodzenia, napewno dojdziesz poprzez niądo prawdy. Pomyśl sobię w czyich łapach jest wikipedia, a nastepnie odpowiedz sobię na pytanie czy by się sami poprzez nią demaskowali.

   Czytając wiele Polskich blogów, które spotykały się z atakami opłacanych trollów, czy agentów jak kto woli, jeżeli atakują twórce bloga pada głównie pytanie, które zadałeś ty, a mianowicie „kto ci za to płaci”. To dlatego, że wszyscy agenci, którzy mają za zadanie rozbijanie dyskusji i sianie propagandy, działają w identyczny sposób, według tego samego planu (polecam przeczytać artykuł na tym blogu o hasabrze).

   Twójego komentarza oczywiście nie mam zamiaru usuwać, niech inni sami zobaczą, ja zachowują się ludie, którzy czerpią informacje ze środków masowego ogłupiania.

 17. papież :D says:

  Zgadzam się, że szykuje się kolejna REGLAMENTOWANA REWOLUCJA.. ale nie inspirowana przez Watykan a korporacje w połączeniu z rządami, które mają na smyczy „naszych” polityków.

 18. Domin says:

  no hej wszystkim dużo tego tu jest niestety wszystkich komentarzy nie przeczytałem ale część tak z większością komentarzy mogę się zgodzić ale co do większości też nie za bardzo się na tym znam i rozumiem o co w tym chodzi więc chciałbym z kimś popisać na gg na różne tematy m.in. NWO, czarna strona księżyca, różne teorie i spiski, coś o watykanie,zbliżającej się wojnie, kalendarzu majów itp XD moje gg : 41822629 pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s