8 marca – satanistyczna propaganda „dnia kobiet”

Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca) jest starym komunistycznym narzędziem propagandowym. O czym świadczy fakt że oficjalne komunistyczne święto stało się częścią naszej [zachodniej] kultury? Tylko o jednym: komunizm wcale nie upadł, istnieje dalej pod innymi postaciami, takimi jak Dzień Kobiet.

Potwierdza to słynne twierdzenie  Normana Dodda któremu prezydent Fundacji Forda, Rowan Gaither, miał powiedzieć w roku 1954 o agendzie uwarunkowywania społecznego obywateli USA, tak by ci zostali bez przeszkód wchłonięci przez Związek Radziecki w ramach kontrolowanego przez bankierów Rządu Świata.

Każdego roku tzw. kapitalistyczne media powtarzają tą sowiecką propagandę, i każdego roku ja publikuje ten artykuł jako odpowiedz na nią.

ŚWIĘTO KOBIET

“Dzień Kobiet” udaje że jest świętem kobiet, lecz plakat wiszący koło mojego domu w Winnipeg przedstawia brzydką, nieprzyjemną jędzę machającą młotkiem. Wygląda jakby ją coś opętało. Napis nad zdjęciem głosi: “Gdybym tylko miała młot…”

I co dalej? Uderzyłaby nim jakiegoś faceta w łeb? Rozbiła społeczeństwo? Porachowała kości kobietom które pragną męża i dzieci?

Nie, to nie jest przesada. Pod wzmianką o potańcówce widnieje napis: “Chodz i zniszcz patriarchat o północy!”

Kobiety chcące przyjść na marsz 8 marca prosi się o zabranie ze sobą: “kasków, pasów z narzędziami, kamizelek odblaskowych i własnych pomysłów, tak dla odmiany.” Typowy komunistyczny sposób celebrowania kobiet, definiowanie ich na nowo i przedstawianie ich jako mężczyzn; stolarzy itd.

Przy pomocy swoich feministycznych agentów, komuniści odebrali kobiecie ważną dla społeczeństwa i bezpieczną tożsamość żony i matki, zrobili z niej robola i towar seksualny, zakładnika ekonomii i tykającego zegara biologicznego.

Oczywistym jest że w tym święcie nie chodzi o wywyższenie kobiety ani o przypominanie o jej wdzięku, pięknie i inteligencji. Chodzi o kultywowanie fałszywego poczucia wiecznej krzywdy, wszystko w celu manipulowania kobietami.

Używają tej samej taktyki wobec Żydów, czarnych i pracowników, wykorzystując te grupy dla swoich ukrytych celów. Ostatecznym celem jest zagarnięcie całego bogactwa i władzy przez kartel międzynarodowych bankierów Illuminati, kolonizujących dzisiaj cały swiat. Prawdziwym, ukrytym znaczeniem hasła “zmiany świata” jest ustanowienie totalitarnego Nowego Porządku Świata.

POŻYTECZNI IDIOCI

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest atakiem wymierzonym w kobiety i całe społeczeństwo, przeprowadzanym przez elity finansowe, skupiające pod swoimi skrzydłami propagujących feminizm polityków, propagandziarzy i mass media. Kobiety uczestniczące w tym show robią za słynnych leninowskich “pożytecznych idiotów”.

Jest to pozostałość po komunistycznych ruchach organizowanych od lat 30-tych, łapiących naiwnych idealistów na popularne i przyjemnie brzmiące hasła typu “równość”, “pokój” i “prawa człowieka”. Otumanieni ludzie nie wiedzieli że ruchy te finansowała Moskwa. Ich celem było odseparowanie inteligencji od swojego własnego społeczeństwa i wystawienie ich na idee komunizmu i socjalizmu, przyszłego ustroju Rządu Światowego. Jak widać cel ten już prawie osiągnięto. (poszukaj książki z 1993, “Double Lives”autor Stephen Koch)

Komunizm działa na zasadzie “dziel i rządz”. Międzynarodowy Dzień Kobiet zainaugurowano w roku 1910 w Kopenhadze przez “socjalistyczną międzynarodówkę” w celu promocji praw kobiet. Jak widać na tym plakacie – walczono też o “prawa” kobiet w Związku Radzieckim.

Oto manifest Międzynarodowego Dnia Kobiet opublikowany w niemieckim “Die Kommunistin” , 2 marca 1921:

“Do wszystkich pracujących kobiet! Wy które walczycie i stawiacie żądania… są was miliony we wszystkich krajach gdzie wzbiera właśnie fala komunizmu, skierowana przeciwko wykorzystywaniu i jarzmu kapitalizmu. W Międzynarodowym Dniu Kobiet, matki wypełnione bólem, gospodynie domowe zgięte udręką, wyczerpane kobiety pracujące, pracowniczki biurowe, nauczycielki i mali posiadacze ziemscy razem wzbierają niczym fala.” (Wiemar Republic Sourcebook, 1995)

AGITPROP

 Dzień Kobiet został stworzony po to by kobiety ciągle czuły się uciskane. Dla przykładu, stronice “faktów o płci” mówią im że “kobiety wykonują 2/3 światowej pracy lecz otrzymują tylko 10% światowego dochodu.” Tak więc zachodnie kobiety, najbardziej faworyzowane pokolenie w historii, wypominają innym czyjąś krzywdę.

Kobietom wmawia się że ich własny interes jest czymś niezależnym od interesu ich ojców, mężów, braci i synów.

Na całym świecie planuje się w tym dniu tysiące imprez i marszów. Dla przykładu w Kościele Unitarian w Londynie, organizacja działająca na rzecz kobiet w Afganistanie “uhonoruje nasze lokalne kobiety muzyką, śpiewem, tańcem i napojami orzezwiającymi. Zapraszamy wszystkie kobiety i dziewczyny. Wejście darmowe!” Brzmi jak impreza dla lesbijek.

W San Francisco planują cocktail party i projekcję filmu o ciężkiej sytuacji kobiet w Gazie. A co z mężczyznami i chłopcami z Gazy? Nie liczą się? W imię równości, ci komunistyczni pożyteczni idioci praktykują nierówność. (…)

KONKLUZJA

 Sam fakt że inspiracja komunistycznymi aktywistami jest częścią kultury mainstreamowej, jest doskonałym przykładem tego jak manipuluje się społeczeństwem. Większość ludzi nie jest socjalistami, a co dopiero komunistami.

Tak długo jak pozwalać będziemy klice Illuminatów (komuniści, syjoniści, masoneria) kontrolować gospodarkę naszych krajów i pracować na rzecz ustanowienia Rządu Światowego, społeczeństwo będzie brało udział w swojej własnej samodestrukcji. Nie będziemy mogli obwinić za to nikogo, tylko samych siebie.

Henry Makow,

tłumaczenie: Radtrap

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s