Trwają skoordynowane ataki na chrześcijaństwo

Kilka lat temu podjęto pierwsza próbę ideologicznego uderzenia w Chrześcijaństwo. Była nią powieść, oraz film Kod da Vinci. Powieść przez wielu traktowana jest niemal jak opracowanie historyczne. To tam po raz pierwszy pojawiła się sugestia jakoby najważniejszym apostołem Jezusa miała być jego żona Maria Magdalena.

W międzyczasie pojawiła się kolejna prowokacja. Film sponsorowany przez kanał National Geographic, który miał ujawniać rzekomy grobowiec Jezusa. Ta „sensacja” nie spowodowała jednak oczekiwanego wydźwięku, bo okazało się, że odkrycie mimo szczerych chęci nie ma potencjału zniszczenia podstaw religii.

Kilka lat temu podjęto pierwsza próbę ideologicznego uderzenia w Chrześcijaństwo. Była nią powieść, oraz film Kod da Vinci. Powieść przez wielu traktowana jest niemal jak opracowanie historyczne. To tam po raz pierwszy pojawiła się sugestia jakoby najważniejszym apostołem Jezusa miała być jego żona Maria Magdalena. 

W międzyczasie pojawiła się kolejna prowokacja. Film sponsorowany przez kanał National Geographic, który miał ujawniać rzekomy grobowiec Jezusa. Ta „sensacja” nie spowodowała jednak oczekiwanego wydźwięku, bo okazało się, że odkrycie mimo szczerych chęci nie ma potencjału zniszczenia podstaw religii.

Teraz znowu odgrzewa się „kotleta” z żoną Jezusa i dochodzi do tego dokładnie wtedy, kiedy świat islamski szaleje z wściekłości za film, który obraża wiarę muzułmanów. Jako winnych bluźnierstwu ktoś wskazał właśnie chrześcijan, co doprowadziło do tego, że gniew islamistów został skierowany przeciw wyznawcom Jezusa. W takich okolicznościach detonuje się sensację w postaci rzekomego odczytania dowodu, że miał on żonę. Przypadek czy raczej kolejny punkt konsekwentnie realizowanego planu?

Dodatkowo brytyjski naukowiec, Francis Watson zaprzeczył autentyczności papirusu zawierających nowe szczegóły dotyczące domniemanego ziemskiego życia Jezusa Chrystusa. Po analizie tekstu, Watson, profesor na Uniwersytecie w Durham  stwierdziła, że ​​”prawie na pewno”, opublikowany fragment nie jest oryginalny.

Jak się okazało, mógł zostać dopisany znacznie później. Świat naukowy od początku był raczej sceptyczny w stosunku do „odkrycia” profesorki z Uniwersytetu Harvarda, Karen King, która pierwsza stwierdziła, że znalazła nowe dowody ziemskiego życia Jezusa Chrystusa, w tym małżeństwa z Marią Magdaleną. Na podstawie studium ośmiu linii małego fragmentu papirusu datowanego na IV wiek, uznała, że Chrystus nie tylko istniał naprawdę, ale rzekomo nawet miał rodzinę.

Jak zauważono, odkrycie kawałka tekstu odbyło się w niewyjaśnionych okolicznościach. King ogłosiła, że dotarła do niej w 2010 roku, gdy zwrócono się do niej z prośbą o tłumaczenie tekstu.  Według niej, ktoś kupił ten papirus w 1997 roku w Niemczech, gdzie fragment znajdował się od początku lat 80-tych ubiegłego wieku.  To gdzie papirus znajdował się wcześniej nie jest wiadome.

Watson uznał, że tekst jest fałszywy. Jego zdaniem, jest to według niego kompilacja fragmentów Ewangelii Tomasza w języku koptyjskim, które zostały poprawione. Uczeni niemieccy wsparli go stwierdzając, że tekst wygląda dziwnie i nie pasuje do innych z tego okresu. Te informacje nie dotrą jednak do szerokiej publiczności, ale fakt, że Jezus miał żonę, wyryje się głęboko w pamięci społeczeństwa sugerując, że Chrześcijaństwo się myli a Judaizm nie.

źródło

___________________________

Zobacz też:

New Age: Nowa era czy stare kłamstwo? BARDZO WAŻNE!

Krytyka myślenia poszczególnych walczących z NWO

„El Diablo” pokazuje rogi – szatan nadal działa!

Fałszywa inwazja UFO

666 – Biblijna liczba bestii

Protokoły Mędrców Syjonu

Protokół XIV

Religia przyszłości – Metody, przy pomocy których wykazywać będziemy gojom dobrodziejstwa naszych rządów – Niedostępność poznania naszych tajników religii przyszłości – Pornografia i przyszłość słowa drukowanego

§ 3.

Niedostępność poznania religii przyszłości.
Zabronimy Chrystusa.
Filozofowie nasi będą omawiali wszelkie braki wierzeń gojów, lecz nikt nigdy nie będzie krytykował wiary naszej z jej istotnego punktu widzenia, bowiem nikt nie pozna jej gruntownie, prócz ludzi naszych, którzy nigdy nie ośmielą się zdradzić jej tajników

Zobaczcie co pisałem kilka miesięcy temu w artykule Koniec spania, czas działania!

Czyż tak się nie dzieje?

Ale ja jestem dzieckiem Bożym i dlatego kieruje w waszą stronę ten oto fragment Pisma Świętego.

Przetoż nie bójcie się ich; albowiem nic nie jest skrytego, co by nie miało być objawiono, i nic tajemnego, czego by się dowiedzieć nie miano. Co wam w ciemności mówię, powiadajcie na świetle; a co w ucho słyszycie, obwoływajcie na dachach; A nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą; ale raczej bójcie się tego, który może i duszę i ciało zatracić w piekielnym ogniu.” (Mateusz 10:26,27,28)

Tego samego Pisma, które w tak wszechobecny sposób próbujecie zdyskredytować, zhańbić i wystawić na pośmiewisko. Zobaczcie jak co chwilę archeolodzy (chyba tylko z nazwy, bo są to tzw. “użyteczni idioci” satanistów) czynią jakieś odkrycia związane z Bogiem i Pismem Świętym. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby te psedu odkrycia nie dyskredytowali i umniejszali Bogu, Jezusowi oraz Pismu Świętemu. Właśnie po to są te “kontrolowane odkrycia”, aby poprzez nie mogli ludziom wciskać te bzdury, a co za tym idzie odciągać ich od wszystkiego co związane z Wszechmogącym Bogiem. Te pseudo odkrycia szczególnie się nasilają w tym roku, i co chwile można usłyszeć, jak to “wielcy” atcheolodzy odkryli rzeczy świadczące o tym, że ludzie całe życie się mylili co do roli Boga, co do Pisma Świętego, przedstawiajac to jako jeden wielki błąd. Jest to zaplanowane działanie i nie bez przypadku akurat w tym roku nasila się ilość takich zwodniczych odkryć. Jest to jeden z elementów zwiedzenia ludzkości przez antychrysta.

Jest o tym mowa w projekcie blue beam poprzez który najprawdopodobniej będą chcieli przedstawić szatana jako Jezusa Chrystusa, i mówi o tym pierwszy punkt tego projektu, który przedstawiam w skrócie poniżej (o projekcie blue beam będzie na dniach na blogu więcej informacji):

Istnieje teoria konspiracyjna Blue Beam Project (Projekt Niebieskiego Promienia) i według tych planów władcy świata ‘odkryją’ jakieś niezwykłe zwoje, w których okaże się, że dotychczasowe wierzenia, czy w Biblię czy Koran czy inne księgi okażą się całkowicie mylne oraz oczywiście okaże się, że jedynie w tych zwojach jest szczera Prawda. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych ponieważ je mylnie interpretował. [źródło]

Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą “odnowić” Pismo Święte.

Pismo Święte niejednokrotnie przestrzega wiernych przed fałszywymi prorokami.

“Dziwuję się, iż tak prędko dacie się przenosić od tego, który was powołał ku łasce Chrystusowej, do inszej Ewangielii; Która nie jest inszą; tylko niektórzy są, co was turbują i chcą wywrócić Ewangieliję Chrystusową. Ale choćbyśmy i my, albo Anioł z nieba opowiadał wam Ewangieliję mimo tę, którąśmy wam opowiadali, niech będzie przeklęty. Jakośmy przedtem powiedzieli i teraz znowu mówię: Jeźliby wam kto inną Ewangieliję opowiadał mimo tę, którąście przyjęli, niech będzie przeklęty.” (Galacjan 1:6,7,8,9)

W Biblii zawarte są główne podstawy wiary Chrześcijańskiej, która razem z Królestwem Bożym jest waszym największym wrogiem.

“Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze Mnie.” (J 14,6)

Daliście się zwieść szatanowi i zwodzicie innych odrzucając wiarę w Boga i w jego wszechmocną potęge, wierząc jednocześnie w największe kłamstwo szatana mówiące o jego potędze nad całym światem., odbierając ją jedynemu Mistrzowi na świecie jakim jest sam Bóg.

Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec, mówi Pan, który jest i który był, i który przyjść ma, on Wszechmogący.” (Objawienia Jana 1:8)

A niechaj was nie zowią mistrzami, gdyż jeden jest mistrz wasz, Chrystus..” (Mateusz 23:10)

Bóg poprzez Pismo Święte przestrzega ludzi przed szatanem i jego działaniami, poprzez które zwodzi ludzi. Opisany jest również plan Boga wobec szatana i niepobożnych ludzi, którzy dali mu się zwieść  o czym mówią między innymi poniższe fragmenty Pisma Świetego:

I światłość świecy nie będzie się więcej świeciła w tobie, i głos oblubieńca i oblubienicy nie będzie więcej słyszany w tobie; iż kupcy twoi byli wielcy panowie ziemscy, iż czarami twojemi byli zwiedzeni wszystkie narody.” (Objawienia Jana 18:23)

Wy tedy, najmilsi! wiedząc to przedtem; strzeżcie się, abyście błędem tych niezbożników nie byli zwiedzeni i nie wypadli z waszej stateczności” (II Piotra 3:17)

Lecz te niebiosa, które teraz są i ziemia temże słowem odłożone są i zachowane ogniowi na dzień sądu i zatracenia niepobożnych ludzi (…) A on dzień Pański przyjdzie jako złodziej w nocy, w który niebiosa z wielkim trzaskiem przeminą, a żywioły rozpalone ogniem stopnieją, a ziemia i rzeczy, które są na niej, spalone będą (…) Lecz nowych niebios i nowej ziemi według obietnicy jego oczekujemy, w których sprawiedliwość mieszka (…) Przetoż najmilsi! tego oczekując, starajcie się, abyście bez zmazy i bez nagany od niego znalezieni byli w pokoju” (II Piotr 3:7,10,13,14)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s