Olimpiada – największy rytuał na świecie

Olimpiada starożytna była oczywistym wydarzeniem religijnym. Powstała ona  na mitach greckich i jej pierwsze spektakle odbywały się od roku 776 p.n.e. co 4 lata w Olimpii, mieście Zeusa, boga greckiego, który miał w tym właśnie miejscu swoją świątynię. W dniu otwarcia składano ofiary ku czci Zeusa.

„Nowoczesne’ szaleństwo rozpoczyna się już w najbliższy Piątek.

Proszę sobie obejrzeć ten film – być może jeszcze raz. Ukazane w nim są szczegóły rytuału Igrzysk Olimpijskich.

[,,,]

Jeżeli Olimpiada jest ku czci ‚bogów’ Olimpu – oznacza to czczenie Lucyfera, czyli szatana. Uczestnicy i widzowie na trybunach są żywymi uczestnikami tych rytuałów. Świadomie lub nie – uczestniczą w wielu aktach wielbienia fałszywych bóstw, czyli ukrywających się pod ich postaciami demonów oraz samego szatana.

Niektórzy powiedzą, że to przesada. Przecież to niewinny sport oraz ornamenty dla uprzyjemnienia widowiska. Można to sobie i w ten sposób tłumaczyć. Jednak Jezus wyraźnie nam mówi, aby nie miłować tego świata

Wraz z miłością do tego ukazywane są nam rytuały – jedne jawne, inne ukryte. Podczas Olimpiady będzie się palił płomień -symbol buntu przeciwko Bogu.

Czy rytuały są niebezpieczne dla widzów TV?

Gdyby nie były niebezpieczne, nikt by nie produkował teledysków czy filmów o tematyce okultystycznej,  magicznej czy wręcz szatańskiej. Bezsporna prawdą jest to – że istnieją olbrzymie ilości ofiar ludzkich – opętanych przez demony, jako rezultaty uczestniczenia w tego typu rytuałach.

Rytuały oglądane w TV działają tak samo jak poświęcone demonom relikwie, ‚święte’ obrazki, karty do wróżb czy inne dewocjonalia czy dodatki okultystyczne. Zwłaszcza, że są one zaprogramowane przez najlepszych okultystycznych ekspertów na całym świecie. Jest ewidentne, że na takie rzeczy nie oszczędza się ani czasu, ani funduszy. Nawet papież pobłogosławił Olimpiadę.

Po włosku papież mówił o rozpoczynających się w piątek w Londynie XXX Igrzyskach Olimpijskich. „Olimpiada jest największym światowym wydarzeniem sportowym, w którym udział biorą sportowcy z bardzo wielu krajów i jako taka ma również wielką wymowę symboliczną. Dlatego Kościół katolicki patrzy na nią ze szczególną sympatią i uwagą” – stwierdził. Następnie zachęcił wiernych: „Módlmy się, ażeby zgodnie z wolą Boga, Igrzyska w Londynie były autentycznym doświadczeniem braterstwa wśród narodów Ziemi”.

Ciekawe, którego ‚boga’ papież miał na myśli. „Boga” Olimpu!?

Źródło

Sprawdź także artykuł na temat opętań – Jak zwalczać opętania?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s