Czy podczas Euro 2012 dojdzie do zamachów pod fałszywą flagą (false flag)?

W poprzedniej części artykułu skupiłem się głównie na analizie najbardziej spektakularnych zamachów ostatniego dziesięciolecia. Spojrzenie na te wydarzenia przez pryzmat szkoleń antyterrorystycznych, oraz zestawienie ze sobą niektórych faktów wydaje się co najmniej ciekawe i sugestywne, a wnioski nasuwają nam się same. Śledząc kolejne informacje pojawiające się w prasie, mediach czy internecie odnoszę wrażenie, że coś się jednak szykuje. Tym razem może to być coś dużego, coś na miarę 11 września. Czy będzie to Euro, czy będzie to Londyn, tego nie wiemy.

Jak już wspominałem, przeprowadzanie takich ćwiczeń przed imprezami masowymi nie jest niczym niezwykłym, niezwykłe i niebezpieczne zarazem jest natomiast ponowne wyciąganie na światło dzienne sprawy tajnych więzień CIA w Polsce, i to w tak ważnym okresie czasu. Pod koniec kwietnia Kwaśniewski w wywiadzie udzielonym gw powiedział:

„Oczywiście, że wszystko działo się za moją wiedzą. Prezydent i premier godzili się na współpracę wywiadowczą z Amerykanami, bo tego wymagała polska racja stanu. Po zamachu na World Trade Center uznaliśmy, że to niezbędne z powodu nadzwyczajnych okoliczności. Kolejne zamachy po 11 września utwierdziły nas w tym“(link)

W reakcji na te słowa Valdas Adamkus, były prezydent Litwy oświadczył:

„Oczywiście jestem bardzo zdziwiony, ponieważ dotychczas negowano ten fakt. Jeśli oni naprawdę to zrobili, wiedzieli o tym, ale negowali, to mogę tylko żałować, że się od razu nie przyznali i nie powiedzieli o tym“

Zastanówcie się, czy ponowne nagłaśnianie tematu tuż przed zbliżającym się Euro 2012 to rozsądne posunięcie? Dlaczego rząd, który do tej pory zaprzeczał nagle zmienił zdanie, a gdy cel został już osiągnięty ponownie odwrócił kota ogonem? Pierwsze pytanie jakie samo ciśnie się na usta brzmi: „Czemu to miało służyć”?.

Również i w tym przypadku na sprawę można spojrzeć z różnych perspektyw., pamiętajmy, że geopolityka rozgrywana jest na kilku płaszczyznach. Warstwa wierzchnia pod odpowiednią osłoną mediów służy urabianiu bezkształtnej masy społecznej, która nie potrafiąc wyciągać swoich własnych wniosków konformistycznie zaakceptuje wszystko co podsunie im machina propagandy. Najważniejsze jest jednak to, co kryje się pod nią.

Odpowiedzi na powyższe pytanie nie musiałem długo szukać, wystarczy odnieść się do słów wypowiedzianych na konferencji prasowej w Kiejkutach przez Palikota:

„Ludzie, którzy siedzieli w tych więzieniach i byli tu torturowani, żyją, funkcjonują, informują swoich najbliższych, swoje państwo, swój wymiar sprawiedliwości o tym, co ich spotkało tutaj w Polsce. Jeśli chcemy uniknąć zemsty, odwetu, to powinniśmy za to, co się tutaj stało, przeprosić” (link)

Celem jest ugruntowanie w opinii społecznej przekonania, że jeśli dojdzie do zamachów winnych należy szukać ponownie w krajach arabskich, a za atakami stoją najprawdopodobniej „islamscy fundamentaliści”.

20 kwietnia tego roku na antenie TVP Info podobnym stwierdzeniem uświadczył nas były agent izraelskiego Mossadu, Juval Aviv, który po zamachach na olimpiadzie w Monachium dowodził operacją „Gniew Boga”:

Uważam, że terroryści są już w Polsce od jakiegoś czasu. Sprawdzają lokalizacje, zajmują się logistyką, planowaniem. I uważam, że tym razem mogą uderzyć w transport masowy: pociągi czy autobusy, a także w dworce czy hotele, czyli miejsca, gdzie gromadzą się ludzie. Tam łatwo jest zaparkować ciężarówkę z materiałem wybuchowym czy dokonać zamachu samobójczego. To jest coś, czego Polska nie doznała. Dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy i nie są na to przygotowani. (link)

Jego zdaniem uwagę terrorystów zwrócą informacje, że w naszym kraju miała działać tajna baza CIA, w której USA miały torturować jeńców z Iraku, Pakistanu i Afganistanu. Możemy być niemal pewni, że jeśli agent Mossadu uważa, że „terroryści są już w Polsce” to wie o czym mówi. Pytanie tylko, na czyje polecenie działają? Iranu? Zamachy przeprowadzone przez Iran można by na dzień dzisiejszy porównać do „strzelenia sobie w stopę”. Wykreowano wręcz mistrzowskie podłoże propagandowe.

Pamiętajmy, że Izrael ma już spore doświadczenie w przeprowadzanie tego typu akcji dywersyjnych. Wystarczy wspomnieć o niesławnej afera Lavona, lub próbie zatopienia amerykańskiego okrętu USS Liberty. Istnieją również przesłanki mogące potwierdzać informację, że za niedawną serią tajemniczych śmierci naukowców irańskich stali agenci Mossadu.

Walijski autor Gordon Thomas powiedział, że izraelska agencja wywiadu Mossad może się „poszczycić”, że jako jedyna w świecie ma jednostki nie anty, ale terrorystyczne, które mogą stać za skrytobójczymi atakami na irańskich naukowców w ostatnich latach. W wywiadzie z This is My Story, Thomas powiedział, że zabójstwa dokonane w 2010 roku w Teheranie były klasycznym przykładem akcji Mossadu. (link)

Ktoś gdzieś bardzo ładnie to wypunktował. Izrael ma motyw, islamiści nie maja, Izrael korzysta, islamiści tracą, Izrael ma doświadczenie, islamiści nie, Izrael ma możliwości, islamiści nie…

Źródło

____________

Pamietajcie o Planie 3 wojen światowych z 1871r napisanym przez sataniste najwyższego stopnia.

Tak brzmiał punkt o rozpoczęciu trzeciej wojny światowej:

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

 

Cały plan 3 wojen pod tym linkiem https://ukrytawladza.wordpress.com/2012/03/03/plan-trzech-wojen-swiatowych-1871r-albert-pike-mason-najwyzszego-33-stopnia/

Teraz już chyba wiecie, czemu już przed euro kontrolowane media brzęczą, że będzie atak terrorystyczny i zrobi to Iran – tak jeszcze nic się nie stało a już można usłyszeć, że zrobi to Iran, ciekawe nieprawdaż? Czyżby działali zgodnie z wytyczonym wcześniej planem? Odpowiedzcie sobie sami.

5 Responses to Czy podczas Euro 2012 dojdzie do zamachów pod fałszywą flagą (false flag)?

 1. zuza says:

  Nie mam żadnych wątpliwości, że wszystko jest zaplanowane, przez te parszywe chazarskie parchy a winą chcą obarczyć islamistów… ale jeszcze wielu Polaków nie jest tego świadoma, gdyż ogłupiani są przez ścierwo-media.

 2. KK says:

  Pożyjemy. Zobaczymy. Ale tak na wszelki wypadek warto robić zapasy jedzenia w konserwach i wody bo nie wiadomo jaki bałagan zapanuje po ewentualnym zamachu do którego prawdopodobnie dojdzie 21.06.2012 r. w czasie ćwierćfinałowego meczu….

 3. Dana says:

  Czyli co? Czasu coraz mniej? Pewnie nic nie będzie i pewnie znowu jest to fałszywy alarm.

 4. lowryder says:

  Coś jest na rzeczy. Najdogodniejszy moment będzie chyba jutro. Z jednej strony marsz rosjan, czy może bardziej marsz agentury prowokującej do zamieszek. Poza tym pełna loża prezydencka ruskiej elity, którą na czas meczu wykupił Abramowicz.
  Ćwiczenia w metrze już były, dawno temu rzekomo służby zabezpieczyły bomby alkaidy podczas budowy narodowego.
  http://www.wykop.pl/link/281836/al-kaida-podlozyla-bomby-na-stadionie-narowodym/

  @KK
  o co chodzi z 21.06.? Chodzi o samą liczbę 21 czy jest coś konkretniejszego?

  • Agenci przebrani za Rosjan i mówiący w ich języku. Nie będą to agenci związani z Rosją. Rosjan się wykorzystuje bardzo często to dzielenia i skłócania Narodu Polskiego, ponieważ żyją Polacy nadal oficjalna-fałszywą historią i nie wiedzą, że podczas wojny zbrodnie, których dokonywali sowieci na Rosjanach i Polakach, to byli w około 85% samozwańczy Żydzi, nie mający nic wspólnego z Rosją. Ci sami ludzie, którzy się nazywają Żydami, a nimi nie są okupują Polskę. Naród jeżeli nie odrzuci tej wyuczonej w ich szkołach satanistycznej zwodniczej historii, to nadal będa siędawali prowokowac, co pokazyuwała już nie raz historia, podczas wszelkiego rodzaju kontrolowanych powstań jakie miały meijsce w Polsce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s