Euro 2012 – NIE DAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ! PRZEKAŻ DALEJ!!

Piotr Zarębski
24.05.2012.dot. Euro 2012
(przeslane mailem)

Zostałem wywołany do tablicy jak się to mówi gdyż wszedłem w posiadanie wiadomości z tzw „dobrze poinformowanego źródła”.
Otóż obecnej władzy, różnymi działaniami prowokacyjnymi nie udało się wywołać społecznego konfliktu wyprzedzającego Euro 2012 celem spacyfikowania narodu środkami przymusu.

W związku z tym na tkance zbliżających się mistrzostw Euro 2012 będą podejmowane prowokacje przy użyciu tzw czynników zewnętrznych. Jedna z nich to będzie data 10 czerwca – czyli jak zwykle obchody tragedii smoleńskiej w Warszawie, gdzie tradycyjnie odbywał się po mszy marsz pod pałac prezydencki.
W czerwcu na maszerujących czekać będą tzw kibice z Rosji (czyli przebrana bezpieka od Putina) która będzie dyrygowana z wynajętego przez sowietów hotelu Bristol (przypominam, że jest to 50m od pałacu prezydenckiego).

Oficjanie wiadomo, że do Polski przyjedzie ok. 50 tys tzw kibiców z Rosji czyli tyle samo ile liczy Wojsko Polskie po redukcjach ministra Klicha (PO). Wiemy że ok. 1000 generałów w większości uzależnionych jest od swej komunistyczno-agenturalnej (patrz zwierzchników z Rosji) przeszłości co daje do myślenia.
Należy dodać, że sprawne siły Wojska Polskiego + sprzęt, w tej chwili jest w „delegacji” w Afganistanie a certyfikowana generalicja zginęła w Mirosławcu (wypadek samolotu wojskowego Casa) oraz pod smoleńskiem. W Polsce nie ma też bazy wojsk NATO po za atrapami rakiet z USA.

Nie ma jakiejkolwiek gwarancji, iż owe 50 tys. kibiców sowieckich jest w dostateczny sposób rozpracowywana przez polski wywiad, kiedy za rządów PO został odradzający się wywiad został kompletnie zdemolowany i wrócił pod wpływy dawnych – komunistycznych generałów.

Przypominam też o uporczywych i niezrozumiałych działaniach min. Sikorskiego (PO) aby otworzyć bezwizowy ruch przygraniczny z obwodem Kaliningradzkim który może doprowadzić do niekontrolowanego napływu dalszej ilości tzw „kibiców”…

Nie ma też 100% pewności co do szczelności polskich granic na wschodzie czy w portach morskich gdzie może być przemycana broń. Wiemy od działaniach dawnych służb WSI które taką bronią handlowały przy pełnej współpracy z KGB, GRU itp. Każdy widzi na szlakach polskich dróg tysiące tirów na wschodnich rejestracjach…
11 listopada „przećwiczono” już prowokację na społeczeństwie, kiedy komuniści ściągnęli bojówki z Niemiec. Wtedy to była mała grupka wspierana przez policję (kopanie przechodnia przez tajniaka – zdjęcia, każdy widział, bezwolna prokuratura, bezradne „państwo”). Wiemy jakie ta prowokacja miała skutki dla Polaków i państwa stąd musimy zdawać sobie sprawę, że stoimy w przededniu jeszcze większej i bardzo niebezpiecznej – zaplanowanej zawieruchy, której skutki nikt dzisiaj nie może przewidzieć.
Dlatego proszono mnie abym poinformował kogo się da, celem uprzytomnienia tych zagrożeń jako apelu do społeczeństwa o nie danie się sprowokowania a szczególnie do premiera J.Kaczyńskiego by 10 czerwca skupić się jedynie na mszy w kościele.
Absolutnie wykluczyć marsz pod Belweder !

Niech p. J.Kaczyński nie słucha zauszników tzw „pistoletów” z PiS, bo w obliczu takich jak wyżej faktów będzie to igranie z ogniem czyli marsz na rzeź…
( Musi też sobie zdawać sprawę, iż w jego gronie są tzw krety).

Bardzo proszę o nagłośnienie tej wiadomości – może ona pozwoli uniknąć prowokacji 10 czerwca.

Uwaga !

Należy też pamiętać o drugim terminie 12 czerwca, kiedy będzie mecz Polska – Rosja, gdzie może być kolejna prowokacja wywołana na stadionie o tzw byle co… (trybuny, kopniak, zachowanie ekipy trenerskiej). Wiemy że sztab dowodzenia może być w tzw loży prezydenckiej wykupionej przez Abramowicza

Tak nawiasem to p. Komorowski z Tuskiem będzie tam zaproszony na dywanik czy zasiądą jako kibice w tłumie…?

Na te wszystkie wydarzenia ruscy żołnierze w przekraczającej sile 50-100tys będą w gotowości bojowej czekali w tzw „strefach kibica” + agentura w Polsce np. na Polach Mokotowskich przygotowanej przez usłużne władze Warszawy (patrz prezydent HG-W też PO).

Ten apel jest skierowany też do „kiboli”, bo wśród nich też są prowokatorzy ze służb, którym na rękę będzie to co opisałem wyżej. Walką może być cisza i żywy transparent (stworzony poprzez ubiór) – to się przeniesie zagranicę a nie nawalanka, co przyklepie alibi zdrajcom.

Piotr Zarębski

__________

Przeczytaj też i przekaż dalej, poniższe artykuły:

Euro i Londyn 2012 – NIE IDŹCIE NA STADIONY! PRZEKAŻ DALEJ !!

Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości

Reklamy

7 Responses to Euro 2012 – NIE DAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ! PRZEKAŻ DALEJ!!

 1. Inżynier says:

  Co za debilny artykuł sponsorowany pewnie przez PIS albo arabskich islamistów. Tylko nieuk i analfabeta wtórny zamieni widowisko sportowe na religijno-polityczne. Religia i PiS to obraza dla ludzkości i prawdziwych Polaków…

  • Miałem tego komentarza nie akceptowac, ale zrobiłem to żebyście zobaczyli jak działają agenci siejący dezinformacje w internecie na temat całej satanistycznej konspiracji. Najpierw oczywiście atak, że jest się propagatorem jakiejś partii politycznej, co ma na celu podzielenie i skócenie Narodu. Jak każdy powinien wiedzieć, polityka to teatr w którym każdy odgrywa swoje role. Jedni przybierają tzw. lewice drudzy prawice, a wszystko jest to samo gówno i niczym się to nie różni. Wszystko jest to wymysł satanistycznych okupantów państw. Politycy nie mają ic wspólnego z tym co dzieje się w danym państwie, są zwykłymi marionetkami satanistów. Dzieki polityce, prawdziwa ukryta władza pozostaje w cieniu, nikt o nich nie wie, zaś propaganda działa, i każdy za tragiczne sytuacje w krajach oskarża marionetkowe rządy, do końca nie wiedząc, kto za to jest naprawde winny.

   Druga część komentarza tego agentato oczywiście dyskredytacja atakowanego autora w oczach innych. Typowe działanie, czyli pisanie że jest się analfabetą, nieukiem i tak dalej … Oczywiście nie muszę mówić kto kontroluje system edukacji (indoktrynacji), i właśnie po szkołach ludzie wychodząz wypranymi mózgami, nie odkrywając nigdy tego co tak naprawde dzieje się na świecie.

   Sport nie ma nic wspólnego z tzw. „polityką” i religią? Kolejna propaganda, i zamydlanie oczu ludziom. Sport od samego początku powstał po to, aby kontrolować niezadowolone masy, wystrczy przypomnieć sobię igrzyska, kiedy je robiono – jak ludzie byli niezadowoleni z sytuacji jaka jest w kraju. Teraz jest to samo – Naród niezadowolony – robimy im euro i zapominamy o wszystkim co się dzieje. Nie muszę chyba wspominać, że igrzyska są tylko przykrywką do czczenia szatana, przez ich zwiedzone dzieci. Zastanów, się czemu zawsze przed igrzyskami biegają ze „zniczem olimpijskim”, zastanów się co to symbolizuje.
   Poniżej macie ciekawy filmik własnie o satanistycznych igrzyskach:

   „Olimpiada starożytna była oczywistym wydarzeniem reiligijnym. Powstała ona na mitach greckich i jej pierwsze spektakle odbywały się od roku 776 p.n.e. co 4 lata w Olimpii, mieście Zeusa, boga greckiego, który miał w tym własnie miejscu swoją świątynię.
   W dniu otwarcia składano ofiary ku czci Zeusa.”

 2. zuza says:

  Przekazuje tą informacje dalej i odnoszę wrażenie jakby Polacy jeszcze spali albo nie dowierzali w to ostrzeżenie. Ja natomiast traktuje te przekazy bardzo poważnie i nie mam wątpliwości, że coś się szykuje… mam nadzieje,że nie wypali im ten perfidny plan.

 3. kaboom says:

  Istnieją jakieś źródła tych informacji? Czy wszystkie są cenzurowane przez naszą totalitarną-prawie-jak-w-KRLD-władzę?

 4. grypa666 says:

  Czemu autor zaklada, ze to beda Rosjanie ze sluzb? Moze rosyjskojezyczni z Izraela, wpleceni miedzy autentycznych kibicow z Rosji? W duzym tlumie prowokacyjnym, nawet i nie to — podczas szczytow unych, spec-bojowki nawet nie kryja sie swa obcoscia w stos. do miejscowych, np. niemieckojezyczne bojowki podczas szczytu w Italii.
  Zdaje sie, ze ‚zapowiedzi’ raczej obliczono na wrobienie ‚ruskich’ i Putina.
  Czemu przemyt broni? Takie zadymy musza byc ustalone z wladzami Polin (np. ochrona przez policje, jak 11.11.2011), wiec i broni nie trza importowac.
  Dobrze ze autor ostrzega, ale po co wplatac w to hasbare?

  • Witam. Nie wiem, czemu ale twój komentarz był w spamie i dopiero dziś go tam znalazłem.

   Masz racje, autor mógł w lepszy sposób ostrzec ludźmi przed prowokacjami. Jak wiadomo Rosje okupują od długiego czasu ci sami sataniści co i Polskę. Gdyby to dodał autor tekstu, to by było bardzo dobrze. Jeżeli dojdzie do pwowokacji, a wszystko na to wskazuje, to oczywiście będą to przebrani za kibiców agenci. W grupie 20 tysięcznej Rosjanów, wystarczy kilku, kilkunastu agentów wysuniętych na przód, i prowokacje mają udaną w 100% obserwując jak dali się wciągnąć w propagande Polacy, co do Rosjan podczas euro. A czey będa to agenci tajnych służb Rosjii czy agenci tajnych służb Izraela – to każdy odwala robote dla tych samych osób nad nimi – satanistów.

   Niestety, kiedy Polacy nie będą chcieli zapoznać sięz prawdziwą historią chociazbym ostatnuich 100 lat, tylko nadal będa przyjmować jako ostateczną prawde wyuczoną w szkole oficjalną propagande zwaną historią, to nadal będą się nabierać na różnego rodzaju prowokacje satanistów, wykorzystując do nich Rosjan. Dalej ludzie będą uważac, że za bolszewikami stoją w głównej mierze rodowici Rosjanie. Nadal Polacy będa się nabierali na skłócanie obydwu Słowiańskich Narodów, przypisując Rosjanom okrutne zbrodnie na Polakach. No właśnie, nie było by tego, jeżeli poznali by prawdziwą historie – wtedy wiedzieli by, że za Rosją z czasów zsrr stali sataniści – samozwańczy Żydzi – chazarowie, i tak samo mordowali rodowitych Rosjan, jak Polaków.

 5. KK says:

  @kaboom, cenzura ma się dobrze zarówno w Tusk Vision Network jak i w Goowno Prawda (Gazieta Wybiórcza) oraz innych „POdległych” mediach….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s