Koniec spania, czas działania!

Witam wszystkich czytelników!

Na początku chciałbym wszystkich przeprosić za tak długą przerwe w pisaniu bloga. Ilość wyświetleń świadczy o tym, że jednak są ludzie którzy chcą poznać prawde, bo jak pisał  Józef Mackiewicz „Tylko prawda jest ciekawa

Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.” (Jana 14:6)

U mnie nic nowego. Brak wpisów nie był spowodowany jakimiś większymi problemami. Kto myślał, że powodem braku nowych wpisów jest pojmanie mnie przez tych, których tu demaskuje, był w błędzie :) Jest nawet o wiele lepiej – jak dotąd brak z ich strony jakiegoś większego ataku w stronę mojej osoby, choć pewnie by uległo to zmianie gdybym podał maila kontaktowego bloga Ukrytej Władzy… Wtedy wyzywiska, i próby zastraszenia napewno przybrały by na sile i ilości…

Ale ja jestem dzieckiem Bożym i dlatego kieruje w waszą stronę ten oto fragment Pisma Świętego.

Przetoż nie bójcie się ich; albowiem nic nie jest skrytego, co by nie miało być objawiono, i nic tajemnego, czego by się dowiedzieć nie miano. Co wam w ciemności mówię, powiadajcie na świetle; a co w ucho słyszycie, obwoływajcie na dachach; A nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą; ale raczej bójcie się tego, który może i duszę i ciało zatracić w piekielnym ogniu.” (Mateusz 10:26,27,28)

Tego samego Pisma, które w tak wszechobecny sposób próbujecie zdyskredytować, zhańbić i wystawić na pośmiewisko. Zobaczcie jak co chwilę archeolodzy (chyba tylko z nazwy, bo są to tzw. „użyteczni idioci” satanistów) czynią jakieś odkrycia związane z Bogiem i Pismem Świętym. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby te psedu odkrycia nie dyskredytowali i umniejszali Bogu, Jezusowi oraz Pismu Świętemu. Właśnie po to są te „kontrolowane odkrycia”, aby poprzez nie mogli ludziom wciskać te bzdury, a co za tym idzie odciągać ich od wszystkiego co związane z Wszechmogącym Bogiem. Te pseudo odkrycia szczególnie się nasilają w tym roku, i co chwile można usłyszeć, jak to „wielcy” atcheolodzy odkryli rzeczy świadczące o tym, że ludzie całe życie się mylili co do roli Boga, co do Pisma Świętego, przedstawiajac to jako jeden wielki błąd. Jest to zaplanowane działanie i nie bez przypadku akurat w tym roku nasila się ilość takich zwodniczych odkryć. Jest to jeden z elementów zwiedzenia ludzkości przez antychrysta.

Jest o tym mowa w projekcie blue beam poprzez który najprawdopodobniej będą chcieli przedstawić szatana jako Jezusa Chrystusa, i mówi o tym pierwszy punkt tego projektu, który przedstawiam w skrócie poniżej (o projekcie blue beam będzie na dniach na blogu więcej informacji):

Istnieje teoria konspiracyjna Blue Beam Project (Projekt Niebieskiego Promienia) i według tych planów władcy świata ‘odkryją’ jakieś niezwykłe zwoje, w których okaże się, że dotychczasowe wierzenia, czy w Biblię czy Koran czy inne księgi okażą się całkowicie mylne oraz oczywiście okaże się, że jedynie w tych zwojach jest szczera Prawda. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych ponieważ je mylnie interpretował. [źródło]

Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą “odnowić” Pismo Święte.

Pismo Święte niejednokrotnie przestrzega wiernych przed fałszywymi prorokami.

„Dziwuję się, iż tak prędko dacie się przenosić od tego, który was powołał ku łasce Chrystusowej, do inszej Ewangielii; Która nie jest inszą; tylko niektórzy są, co was turbują i chcą wywrócić Ewangieliję Chrystusową. Ale choćbyśmy i my, albo Anioł z nieba opowiadał wam Ewangieliję mimo tę, którąśmy wam opowiadali, niech będzie przeklęty. Jakośmy przedtem powiedzieli i teraz znowu mówię: Jeźliby wam kto inną Ewangieliję opowiadał mimo tę, którąście przyjęli, niech będzie przeklęty.” (Galacjan 1:6,7,8,9)

W Biblii zawarte są główne podstawy wiary Chrześcijańskiej, która razem z Królestwem Bożym jest waszym największym wrogiem.

„Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze Mnie.” (J 14,6)

Daliście się zwieść szatanowi i zwodzicie innych odrzucając wiarę w Boga i w jego wszechmocną potęge, wierząc jednocześnie w największe kłamstwo szatana mówiące o jego potędze nad całym światem., odbierając ją jedynemu Mistrzowi na świecie jakim jest sam Bóg.

Jam jest Alfa i Omega, początek i koniec, mówi Pan, który jest i który był, i który przyjść ma, on Wszechmogący.” (Objawienia Jana 1:8)

A niechaj was nie zowią mistrzami, gdyż jeden jest mistrz wasz, Chrystus..” (Mateusz 23:10)

Bóg poprzez Pismo Święte przestrzega ludzi przed szatanem i jego działaniami, poprzez które zwodzi ludzi. Opisany jest również plan Boga wobec szatana i niepobożnych ludzi, którzy dali mu się zwieść  o czym mówią między innymi poniższe fragmenty Pisma Świetego:

I światłość świecy nie będzie się więcej świeciła w tobie, i głos oblubieńca i oblubienicy nie będzie więcej słyszany w tobie; iż kupcy twoi byli wielcy panowie ziemscy, iż czarami twojemi byli zwiedzeni wszystkie narody.” (Objawienia Jana 18:23)

Wy tedy, najmilsi! wiedząc to przedtem; strzeżcie się, abyście błędem tych niezbożników nie byli zwiedzeni i nie wypadli z waszej stateczności” (II Piotra 3:17)

Lecz te niebiosa, które teraz są i ziemia temże słowem odłożone są i zachowane ogniowi na dzień sądu i zatracenia niepobożnych ludzi (…) A on dzień Pański przyjdzie jako złodziej w nocy, w który niebiosa z wielkim trzaskiem przeminą, a żywioły rozpalone ogniem stopnieją, a ziemia i rzeczy, które są na niej, spalone będą (…) Lecz nowych niebios i nowej ziemi według obietnicy jego oczekujemy, w których sprawiedliwość mieszka (…) Przetoż najmilsi! tego oczekując, starajcie się, abyście bez zmazy i bez nagany od niego znalezieni byli w pokoju” (II Piotr 3:7,10,13,14)

___________

Czeka nas bardzo ciężki rok i dalszy żywot. Szczególnie ciężko w najbliższych czasach będą mieli ludzie wierzący, którzy nie dali się zwieść i nie odwrócili się od Wszechmogacego.

W tym tygodniu na blogu zajmę się szczególnie dwoma wydarzeniami: euro 2012 oraz igrzyskami w Londynie.

Niestety wiele rzeczy wskazuje na to, że podczas tych imprez podczas których pod przykrywką sportu odbywa się kult lucyfera, dojdzie do kontrolowanych zamachów tzw „fałszywej flagi”.  Już teraz piszę, abyście nie szli na żaden z meczów euro, a tym bardziej jechali do londynu. Nawet jeżeli macie już bilety, to chyba lepiej stracić kilka nic wartościowych papierków, niż w zamian za zwodnicze szatańskie szoł przepłacić życiem.

Dalej poszukiwany jest chętny tłumacz, który dla dobra nas wszystkich będzie w stanie przetłumaczyć trochę materiałów z języka angielskiego na język Polski.

Kto czuje się na siłach, niech napisze pod tym czy innym artykułem komentarz podając swój adres e-mail kontaktowy oraz dodając, że jest w stanie przetłumaczyć materiały. Takowy komentarz będzie tylko do mojego wglądu, nie zostanie opublikowany. Ja do takiej osoby odezwę się z blogowego maila. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam, i umacniajcie się w wierze, bo w najbliższym czasie bez mocnej wiary i bez znajomości całego Pisma Świętego nie uda się przeżyć nawet tym, którzy kupią sobię luksusowe bunkry i zrobią zapas jedzenia na 100 lat.

 Z Bogiem :)

One Response to Koniec spania, czas działania!

  1. lowryder says:

    Fajnie że znowu coś dodajesz.
    Możesz podesłać jakiś tekst na próbę do przetłumaczenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s