Pożyteczni idioci

Henry Makow,

tłumaczenie Radtrap

Do jakiego stopnia jest odpowiedzialny za swoje działania człowiek zwiedziony przez innych?

Jak już wcześniej mówiłem, prawdziwa historia świata opowiada o próbie zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej przez kabalistycznych bankierów, wykorzystujących w tym celu organizacje żydowskie i masonerię.

Ich celem jest pełne zniewolenie ludzkości (komunizm) przy użyciu inżynierii społecznej, mass mediów i zaawansowanej technologii. W skrócie – ludzkość poddawana jest transformacji po której gotowa będzie służyć bankierom oraz ich Rządowi Światowemu dedykowanemu bogowi spiskowców, Lucyferowi. To było głównym celem wszystkich ważniejszych rewolucji. To jest głównym powodem tzw. antysemityzmu.

Żydowscy rewolucjoniści “są zwodzicielami świata, jego niszczycielami, podpalaczami, katami…” – napisał żydowski uczony Oscar Levy w roku 1920. “Spoglądam na ten świat i rozpaczam nad jego okropnym stanem. Moja rozpacz pogłębia się gdyż znam duchowych autorów tego stanu…”

Ty i ja pojawiliśmy się na scenie tego dramatu bardzo późno. Zniszczenie naszej cywilizacji jest blisko. Obecnie żyjemy w świecie otrzymującym dyspensę od Illuminati, zaprzeczającym istnieniu Boga, jedynemu właściwemu, moralnemu i naturalnemu modelowi życia ludzkiego.

Świat został przekształcony i przejęty przez uzurpujących sobie boski status agentów owych bankierów. Współczesne “wyobcowanie” (alienacja) które odczuwamy jest tak naprawdę ich wyobcowaniem, efektem ich rebelii przeciwko Bogu. Wszyscy zamieniamy się w masońskich Żydów, humanistów czczących ich pogańskich bożków.

Nietzsche napisał w “Antychryście”: “To z ich świadomości [Żydów Illuminati] wyewoluowały pomysły znajdujące się w opozycji do wszystkich naturalnych zasad życia – jedno po drugim, przejęli religię, kulturę, zasady moralne, historię i psychologię i zmienili nieodwracalnie prawdziwe ich znaczenie.”

Gdy zaprzeczasz Bogu, zaprzeczasz istnieniu duchowych absolutów takich jak prawda, dobro czy zło. Z tego powodu świat staje się coraz gorszy. Jednak teraz przynajmniej wiemy kto i dlaczego go niszczy.

WSPÓŁWINNI

Jestem Żydem. Nie uważam się za potępionego, tak jak i większość moich braci Żydów. Jesteśmy dziećmi Bożymi tak jak wszyscy ludzie. Lecz działania zorganizowanego żydostwa są skazane na potępienie, tak samo jak każdy kto idzie na kompromis i bezwiednie zostaje ich agentem i wspólnikiem.

Większość Żydów wie niewiele o judaizmie. Judaizm jest oparty na Talmudzie i kabale, które otwarcie zaprzeczają ważności Starego Testamentu, dlatego nie jest on religią lecz satanistycznym tajnym stowarzyszeniem.

Dlatego zwykli ludzie nie zdają sobie sprawy z prawdziwego znaczenia tej drogi. Zamiast tego manipuluje się ich wszystkimi tymi idealistycznymi hasłami typu “równość”, “tolerancja” itd. Stają się ofiarami oszustwa i pożytecznymi idiotami.

Ów model tajnego stowarzyszenia zastosowano przy tworzeniu masonerii (“judaizmu dla nie-Żydów”), a z masonerii przeniesiono go do służb wywiadowczych, rządów, świata biznesu, kościołów, wojska i reszty ważnych organizacji. Dzisiaj model ten przenosi się na całą ludzkość. Najwyższa ranga składa się z oportunistów, ranga poniżej zaś z ludzi którzy sukces odniosą dopiero po sprzedaży swej duszy diabłu. Najniższe poziomy tego modelu to ludzie manipulowani przez owych “przywódców” zgodnie z wytycznymi sekretnego planu.

Dla przykładu: zachęca się kobiety do porzucenia swojej kobiecości w imię “równości”. Nikt nie mówi im o prawdziwym celu tej propagandy: zaprzeczaniu znaczenia płci i rodziny, uzależnieniu wszystkich od państwa.

Do jakiego stopnia jest odpowiedzialny za swoje działania człowiek zwiedziony przez innych?

POŻYTECZNI IDIOCI

Przywódcy komunistyczni używają tego terminu w odniesieniu do ludzi wierzących w komunizm, socjalistyczne braterstwo, sprawiedliwość społeczną i równość. Komunizm jest monopolistycznym kapitalizmem gdzie rząd działa na polecenie kabalistów bankierów. Komunizm i syjonizm oparte są na masońskim (lucyferianistycznym) modelu.

Komunizm zwiódł idealistycznych Żydów do wsparcia spisku bankierów. David Horowitz opisał kiedyś jak jego żydowscy, komunistyczni rodzice, razem z milionami innych amerykańskich Żydów, stali się zdrajcami.

Oficjalnie byli poważanymi, przestrzegającymi prawa nauczycielami i przedstawicielami klasy średniej, liberałami i demokratami. W rzeczywistości jednak, tak jak wszyscy ich przyjaciele, byli utajnionymi komunistami co “nadawało sens ich nudnemu i spokojnemu życiu”.

Pracowali dla ZSRR, posiadali nawet swoje pseudonimy w razie gdy potrzeba by było porzucić maskę polityki progresywnej i zejść do podziemia w celu przewodzenia rewolucji.  (Stephen Powell, Covert Cadre, str. 28)

Chcieli zniszczyć wolność kraju z której sami czerpali korzyści. Fakt że CPUSA (Komunistyczna Partia USA) nie została rozwiązana dowodzi tego że było już za późno.

Bella Dodd nie była Żydem. Była członkiem rady wykonawczej CPUSA i odeszła po odkryciu że ZSRR kierowany był przez żydowskich miliarderów mieszkających w Waldorf Astorii. Stwierdziła też że komunizm jest satanistycznym, tajnym stowarzyszeniem.

Komunistyczni Żydzi i syjoniści są naiwnymi, idealistycznymi ludźmi. Sam nim byłem do 12 roku życia (nie byłem komunistą lecz dałem się zwodzić jego hasłom).

Norman Bethune, kanadyjski lekarz, nie-Żyd, jest uznawany za wielkiego bohatera ponieważ pracował dla chińskich komunistów. Czy wiedział że zamordowali 40 milionów ludzi?

Oscar Levy zadał pytanie “Żydowscy rewolucjoniści są zbrodniarzami świadomymi czy nieświadomymi?”.

Następnie udzielił odpowiedzi: “Osobiście jestem przekonany że są tego nieświadomi, lecz proszę, nie myślcie że chcę ich wybielać. Świadomy zbrodniarz ma mój szacunek choćby dlatego że przynajmniej rozróżnia między dobrem a złem. Nieświadomy – cóż, on potrzebuje miłosierdzia Chrystusa – miłosierdzia które nie jest moim udziałem – aby było mu wybaczone, bo nie wie co czyni.”

KONKLUZJA

Żydów rewolucjonistów nigdy nie proszono o działanie na rzecz Nowego Porządku Świata. Dzieje się tak dlatego że kiedy zdrada odnosi sukces, nikt nie odważy się nazwać jej zdradą.

Bankierzy Illuminati kontrolują rząd, edukację i media. Są w stanie przedstawić zdradę jako “wolność słowa” a patriotyzm jako “izolacjonizm” i “polowanie na czarownice”.

Natura NWO jak i komunizmu jest taka, że ostatecznie wszyscy pracują dla Illuminati, czy to świadomie czy nieświadomie. Dla przykładu, USA idzie na dno z powodu długu. Mimo to nikt, ani rząd, ani media, ani nawet Ron Paul,  nie zająknie się o tym że połowę tego długu można wyeliminować tylko poprzez zniesienie FED-u.

Przypadek 11 września jest kolejnym przykładem przyzwolenia i współudziału klasy rządzącej w rekolonizacji Stanów Zjednoczonych przez żydomasoński rząd światowy.

Naturalnie każdy przyjmuje system wierzeń który zagwarantuje mu bezpieczną posadę i zarobek. Ludzie zaprzeczają że są pożytecznymi idiotami. Nie wiedzą tym samym co czynią, co więcej większość z nich nie chcę tego wiedzieć. Są świadomymi wspólnikami.

Illuminati prowadzą bezustanną wojnę w ukryciu przeciwko ludzkości. Mogą to robić dzięki pomocy naiwnych ludzi. Na jaki los zasługują więc ci pożyteczni idioci oraz ich dzieci?

One Response to Pożyteczni idioci

  1. Z tego co poznałem temat masonerii i innych organizacji, powiem tak. Prawdą jest że w swoich zasobach posiadają wiedzę o tym świecie taką o której zwykłemu śmiertelnikowi się nie śniło. Jest to wiedza o rytmach, cyklach, prawach czasu, to właśnie ona pozwala im realizować swoje cele, może czasem nazbyt śmiałe, ale prawdą jest że w świetle praw uniwersalnych za wszystko co czynią ponoszą odpowiedzialność i to taką której nie unikną. Wśród tych organizacji jest grupa istot która wykorzystuje pewną lukę w prawie uniwersalnym. Mówi ona o tym że jeśli ktoś czyni zło świadomie to nic go nie chroni przed działaniem zła na niego. To znaczy jeśli zabijasz to ten kto Ciebie zabije nie ponosi żadnych konsekwencji w względem praw uniwersalnych. Jeśli ktoś idzie drogą prawości to nic nie może stanąć mu na drodze. Jest w Starym testamencie historia pewnego miasta które ma być zniszczone, i Bóg mówi jeśli będzie tam jeden sprawiedliwy to go nie zniszczę. Ta opowieść mówi o tym że nie można bezkarnie zniszczyć miejsca, ani ludzi którzy żyją w zgodzie z prawem uniwersalnym, po prostu Bóg, Uniwersum nie dadzą na to przyzwolenia. Św. Jan Chrzciciel mówi o siekierach do pni przyłożonych, ostrzega tym że Ci którym dano prawo decydowania o tym świecie nie zawahają się zniszczyć tego co stworzyli, ale na drodze może im stanąć ten jeden prawy lub więcej prawych. Jeśli ktoś śledzi moją wypowiedź uważnie to pewnie odnajdzie tu powody dla których pewne organizacje dążą do masowej deprawacji społeczeństw na Ziemi, siejąc zamęt i wojny bo to wszystko w nadziei że bezkarnie będą mogli zrealizować swój cel czyli zniszczenie tego miejsca. W świetle tego każdy kto daje się wciągnąć w pułapki ducha czasów i zboczy z ścieżki prawości staje po Ich stronie. Tylko miłością można pokonać te siły, nie ma innych sposobów, miłość albo śmierć i koniec wszystkiego. Mamy potężne narzędzie w ręku, ale nie jesteśmy tego świadomi bo od pokoleń żyjemy w przeświadczeniu że tylko argument siły potrzebny jest do zwycięstwa. Pozdrawiam dusze słowiańskich wojowników tego forum :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s