GW – obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych to „neonazistowska propaganda”

Dla czytelników GW obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych to „neonazistowska propanda”

 „Oburzony czytelnik Karol” wysłał donos do swojej ulubionej gazety w którym sfotografował plakat upamiętniający Żołnierzy Wyklętych zawieszony przez warszawskich patriotów. Niejaki Karol, którego jak widać mózg przesiąknięty jest antypolską propagandą owej gazety, wyraził swoją rozpacz wobec „oficjalności tej neonazistowskiej propagandy” czyli obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – oficjalnego święta państwowego. Oczywiście redaktorzy gazety,nie podpisali się własnym nazwiskiem, gdyż to już by było zbyt duże przegięcie, ale od czego mają swoich, jakże kreatywnych „anonimowych donosicieli”, zawsze można opublikować list w którym napisane jest to co redaktorzy mają w głowach, nie ujawniając jego autora, to  czy „czytelnik Karol” nie ma etatu przy ulicy Czerskiej niech nasi czytelnicy odpowiedzą sobie już sami.

Źródło

___________________________

Dla tych, którzy jeszcze się nie zorientowali. Otóż gazeta wyborcza jest kontynuacją trybuny ludu, która wychodziła za czasów oficjalnego ustroju komunistycznego w Polsce.

Pisałem już o tym na blogu jakiś czas temu. Możesz przeczytać ten artykuł klikając poniżej w jego tytuł.

Gazeta Wyborcza kontynuacją Trybuny Ludu.

Jeżeli ktoś ma jescze jakiekolwiek wątpliwości, że paszkwil zwany gazetą wyborczą jest antyPolską propagandą okupantów naszej Ojczyzny (pod przewodnictwem Aarona Szechtera, udającego Polaka pod nazwiskiem Adam Michnik) niech zapozna się z poniższym artykułem trybuny wyborczej z 2007r. Tytuł mówi wszystko.

Patriotyzm jest jak rasizm.

Komentarz znaleziony pod poniższym nagraniem.

To była akcja od której rozpoczęła się jazda Wyborczej na kibiców. Jako że Szechter to guru środowiska Donalda Matoła – do akcji włączył się rząd i posypało się :) Brawo kibice, Polska jest z was dumna. Nie popuszczajcie zdrajcom i skurwysynom ani trochę!!!

 

Aaron Szechter vel Adam Michnik wzywa do działania !

Polecam wszystkim zapoznać się z poniższą stroną

www.szechteriada.org

O portalu

 Szechteriada to totalitarne zapędy w najgorszym komunistycznym wydaniu. Dzisiaj ze strony „Gazety Wyborczej” doświadczają ich wszyscy, którzy nie pasują do ramek narzucanych przez środowisko Adama Michnika ludziom. Narzucanych  multimedialną przemocą. Mogą to być „kibole”, czy ktokolwiek uznany za „faszystę”, „homofoba”, czy kogokolwiek innego wartego naszczucia na niego np. chłopców z Antify w Święto Niepodległości 2010. A że za każdym razem musi wyjść słabo, to inna kwestia. Polscy czerwoni bez wsparcia z zewnątrz zawsze byli słabi.

Na stronie umieściliśmy materiały, które pokazują, że to po prostu szczególna mentalność, typowa dla komunistów. W skrócie, w imię powszechnego szczęścia i tolerancji poszczujemy jednych na drugich, tym którzy się nie poddadzą postawimy fałszywe zarzuty i w imię różnorodności weźmiemy wszystkich za twarz pod swoim, czerwonym – znanym z logo, sztandarem. Sam twórca „Wybiórczej” już sam się tym nie trudzi, w duchu szechteriady napierają młodsze roczniki. Nieinteresujący się polityką często nie znają tych zagadnień i nie wiedzą, skąd się biorą kolejne histeryczne ruchy środowiska „G.W.” i skąd te wszystkie totalitarne zapędy, przy zastosowaniu – co charakterystyczne dla komunistów najgorszego sortu – odpowiedzialności zbiorowej.

Każdy normalny człowiek spyta, skąd tyle agresji oraz kompleksów przekraczających wszystkie granice absurdu. Materiały cytowane na tej stronie pozwalają na odpowiedź na powyższe pytania.

Zorganizowana szechteriada trwa i próbuje ingerować we wszelkie dziedziny życia ludzi, którzy tymi czerwonymi metodami gardzą. Czytajcie, skąd to się wzięło i wyciągajcie wnioski.

Wobec bezdennej beznadziei szechteriady – każdy będący jej celem wydaje się mieć jakąś wartość.

One Response to GW – obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych to „neonazistowska propaganda”

  1. https://www.facebook.com/notes/stanis%C5%82aw-marian-budniak/achtung-uwaga-mo%C5%BCliwy-ci%C4%85g-dalszy-demokratyczno-s%C4%85dowego-syjonistycznego-faszyzm/182697738507115

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s