Dariusz Kwiecień – Sztuka przetrwania

Przeczytaj klikając w poniższy tekst

Dariusza Kwiecień – demaskator nazistowskich zbrodni i tajnych hitlerowskich technologii.

Jak się zachowywać się podczas nadchodzacych wydarzeń?

 Podstawowy film dla każdej osoby. Rozsyłajcie dalej.

Blog Dariusza Kwietnia

 http://moje-riese.blogspot.com/

_____________

Na bieżąco czytam informacje zamieszczane w internecie przez Pana Dariusza. Znalazłem kilka ciekawych filmików w tym jeden zatytułowany „ Sztuka Przetrwania”. Słuchając tego materiału doszedłem do wniosku, że mamy lekko mówiąc przechlapane. Prawdą jest natomiast, że pozbawienie nas prądu zmieniło by diametralnie funkcjonowanie społeczeństwa. Prawdą także jest, że nie jesteśmy przygotowani na taką ewentualność. Nie mówię tylko o Polsce ale o większości rozwiniętych krajów.   Wniosek nasuwa się następujący: przetrwają  bardziej ” prymitywne” grupy. Oczywiście słowo „prymitywne” w tym miejscu ma bardzo pozytywny oddźwięk. Podejrzewam , że większość z nas miała by problem z rozpaleniem ogniska. Co dalej ?  Jedzenie, picie ?

2 Responses to Dariusz Kwiecień – Sztuka przetrwania

 1. theaspartam says:

  Uwaga na blogi które podają sie za walczące z NWO a w rzeczywistości propagują swoje sekty- UWAGA UWAGA UWAGA!!! I wyszło szydło z worka autorzy Globalnaswiadomosc to sekta która pod zasłoną walki z NWO manipuluje ludzkimi umysłami, ich nie obchodzi świat ani człowiek,mają to w dupie liczy się manipulacja ludzkimi umysłami,a tak naprawdę administrator Andrzej to kawał chama,wiem po korespondencji z nim jest wulgarny niesłowny i kłamie istotą jego jest utrzymać swój fałszywy autorytet na stronie, kasuje niewygodne komentarze a na pytanie dla czego to robi nie ma odpowiedzi, tylko wymówka jest chory i nie może pisać a jednak pisze na stronie ale nie odpisuje bo jak ma odpisać na kompromitujące zagadnienie nagle ta sama wymówka od ponad roku słyszę jest chory i tak mnie zbywał aż moja dociekliwość tak go zirytowała że zaczął mnie obrażać bez powodu i zbanował na stałe ,ja mam nie najlepszą pamięć ale wyłapie jak ktoś ma różne wersje opisu swojej osoby,podszedłem go psychologicznie i wpadł w pułapkę swoich kłamstw sektowy amator,sama strona ma mnóstwo informacji na temat NWO sam tam umieściłem około 500 filmów i około 800 zdjęć mnóstwo ciekawych artykułów i kilka własnych napisałem jak sztuka przetrwania w godzinie W jak wojna,podałem pod jakimś artykułem ucząc się jasnowidzenia według swojej wizji podałem dokładny dzień jakiegoś bardzo złego wydążenia którym okazał się atak na Libie co do dnia!!! Chyba wszyscy wiedzą jak wygląda teraz demokracja w Libii po nalotach na cywili bombardując ten piękny kraj który postawił się syjonistą illuminati.A teraz globalnaswiadomosc reklamuje sektę Rajskiej i Rozbickiego pod przykrywką walki z NWO robią seminaria, następne w marcu koszt 160zł tyle kosztuje czas przebudzenia dla jednej osoby drogo? Mikołaj Rozbicki ma już prace w policji ale zawsze warto dorobić u Rajskiej na ludzkiej naiwności. A tu przykład manipulacji fałszywych zbawicieli i transformacji do której nawołują te 3 osoby o których mowa http://www.youtube.com/watch?v=yroKjj9z-Fs i poszukajcie audycji Rozbickiego to dopiero komedia facet potrafi sam sobie zaprzeczać po 5 minutach, co to jest jak nie manipulacja umysłami?dodam że zostałem zbanowany z globalnejswiadomosci za niewygodne pytania teraz śmiało mają pole do popisu ze swoją sektą bo wiedzą że bym tępił ostro takie kłamstwa.TheAspartam

  • Witam. Strona o której wyżej piszesz, była jedną z pierwszych na jaką trafiłem kilka lat temu o szerokopojetej tematyce globalnego spisku satanistów. Po jakimś czasie strona zaczęła mi kolokwialnie mówiąc śmierdzieć i jak widać miałej rację. Zresztą co tu dużo mówić, jak sama nazwa strony mówi nam, kto jest w jej posiadaniu i co ma na celu propagować. Otóż zwrot „globalna świadomość” jest zwrotem satanistów propagujących ich zwodniczy ruch „new age”. Jest wiele stron/blogów, które pod przykrywką demaskowania satanistycznego spisku sami działają na ich zlecenie.

   Jak zwykle w takim przypadku stosują tą samą technike, a mianowicie mieszanie prawdy z kłamstwem, co w rezultacie daje tylko i wyłącznie kłamstwo. Często na samym poczatku podają wiele prawdziwych informacji, aby zdobyćzaufanie czytelników. Kiedy już strona przyciąga do siebie wielu tzw. „poszukiwaczy prawdy”, którzy myślą, że na tej stronie znajdują się tylko i wyłącznie prawdziwe informacje demaskujące cały ten spisek, „właściciele” takiej strony/bloga zaczynają siać cały czas dezinformacje poprzez artykuły i wpisy. Czytelnik, który taką stronę czytał wcześniej, kiedy publikowano na niej prawdziwe informacje, przyjmuję nowe niusy jako prawdę ostateczną, nie analizując zwykle tego co przygotowali im do przeczytania „właściciele” strony/bloga. I tak cały czas brną dalej w kłamstwo, w wielką propagande, którą serwują im ludzie odpowiedzialni za stronę, myśląc że dalej odkrywają prawde o światowym spisku satanistów. Nic bardziej mylnego, sami nieświadomie dają sobię narzucić ich kłamstwa pod płaszczykiem prawdy.

   Dlatego nie przyjmujcie jako ostateczną prawde informacji, które wyczytacie na wszelakich stronach i blogach „prawdy”. Takie przeczytane informacje, sprawdzajcie zawsze w wielu innych źródłach i sami wyciągajcie z nich odpowiednie waszym zdaniem wnioski. Każdy ma swój rozum, każdy powinien sam łączyć informacje w całość, każdy powinien sam wyciągać wnioski. Jeżeli polegacie tylko na informacjach i wnioskach innych, to niestety często będziecie mogli wpaść w sidło propagandy, dezinformacji.

   Często też takie strony czy blogi, pod przykrywką prawdy odciągają ludzi od Ojca Boga oraz Jezusa Chrystusa, przedstawiając Ich jako dezinformacje i propagande „illuminatów”. Oczywiście też przedstawiają Biblię jako zbiór mitów, i jakoby miała ona zostać zmieniona przez wieki, właśne przez tych, których niby demaskują. Uważajcie na to, bo wielu ludzi, którzy „otworzyli oczy”, zobaczyli, że cośze światem jest nie tak, szukając o tym informacji w sieci dało skutecznie się odciągnąć od Boga, Jezusa Chrystusa, oraz Pisma Świętego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s