Potrzebna pomoc tłumacza

Przeczytaj klikając w poniższy tekst

Drodzy Czytelnicy.

 Poszukuję dobrej duszy, która co jakiś czas podjęła by się tłumaczenia artykułów, niedługich filmów i innych bardzo przydatnych materiałów. z języka angielskiego na nasz język ojczysty, w którym prowadzony jest ten bloga. Oczywiście jeżeli ktoś jest w stanie przetłumaczyć coś też z innych języków, to jeszcze fajniej i takie osoby też się bardzo przyczynią do przekazywania prawdy i uświadamiania innych ludzi.

 Potrzebna jest osoba, która by się tego podjęła z własnej woli, dla dobra nas wszystkich, nie licząc na zyski, bo nawet jak bym chciał to nie jestem w stanie tłumacza wynagrodzić pieniężnie. No chyba, że podziękowaniem, modlitwą i dobrym słowem :)

 Wszystkie osoby chcące w ten sposób nam wszystkim pomóc proszęzostawiać komentarze pod tym wpisem. W komentarzu napiszcie, że chcecie się podjąć pomocy tłumacza, zostawcie też jakiś elektroniczny kontakt do siebie, abym mógł się do was odezwać. Chętnemu tłumaczowi gwarantuję pełną anonimowość, chyba że będzie chciał, aby napisać kto przetłumaczył dany tekst, to nie ma problemu. Komentarzy z oferowaną pomocą (jeżeli takie będą) i kontaktem do was nikt oprócz mnie nie zobaczy, ponieważ jak sami wiecie wszystkie pojawiające się komentarze na tym blogu ja jako administrator bloga muszę najpierw zatwierdzić, aby zostały opublikowane.

Mógłbym podać swój adres e-mail, ale narazie tego nie zrobię ze względów bezpieczeństwa. Może niedługo jak się dowiem, albo ktoś mi tu napisze jak się włącza na wordpress opcje formularza kontaktowego, to będzie można łatwiej się skontaktować.

Za wszystkie zgłoszenia pomocy, z góry dziękuję :)

P.S. Ostatnimi czasy, aby móc komentować wpisy trzeba było posiadać konto na wordpress. Teraz zmieniłem tą opcję i komentować może każdy, bez potrzeby rejestrowania się na wordpress.com

Pozdrawiam,

 UkrytaWładza

2 Responses to Potrzebna pomoc tłumacza

  1. Tomasz says:

    Witam jestem w stanie przetlumaczyc teksty i filmy z Angielskiego

    • Super. Wreszcie ktoś chętny, żeby pomóc nam wszystkim. Podaj w komentarzu swojego maila, to się skontaktuje z tobą (komentarz z mailem zobacze tylko ja). Czekam na jak najszybszą odpowiedź.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s