14 luty – 70 rocznica Armii Krajowej

 

Pamiętajcie, że  14 luty to nie tylko pogańskie „święto zakochanych” wprowadzone do tradycji Polskiej  przez ludzi jej wrogich. Ludziom wmawia się, że 14 luty powinien im sie kojarzyć tylko i wyłącznie z tzw. „walentynkami”, które są niczym innym jak pogańskim świetem promującym rozwiązłość.

Zauważcie, że praktycznie w żadnych mediach głównego nurtu nie ma informacji o obchodzonej 14 lutego rocznicy powstania Armii Krajowej „AK”. Zamiast tego szerokopojęci okultyści promują już od kilku dni  poprzez swoje środki masowego ogłupiania (mass media) antychrześcijańskie święto pod przykrywką miłości.

Oczywiście, że media które są w rękach okupantów nie wspominają o ważnych wydarzeniach historycznych, poprzez które nie zapomina się o prawdziwej historii Polski. Nie wspomina się o rocznicach takich wydarzeń narodowo historycznych,  które krzewią wśród Polaków patriotyzm, miłość do ojczyzny i pamięć o historii i prawdziwych bohaterach, dzięki którym zawdzięczamy  to, że Polska przetrwała aż do dziś.

 

 

Media mają za zadanie odciagać ludzi od takich postaw jak duma z ojczyzny i miłośc do niej. Medią mają za zadanie potępiać takie postawy wobec narodu, naśmiewac się z nich, i przedstawiać je jako nie modne,  zupełnie niepotrzebne. 

Zastępują patriotyzm i dume z tożsamości narodowej takimi pojęciami jak multikulturalizm, obywatel europy, europejczyk, globalizm.

Wmawiają ludziom na każdym kroku, że państwa narodowe trzeba usunąć, i połączyć się w jedno wielkie superpaństwo z jednym światowym rządem, z jednym wojskiem, z jedną multu kulturą, z jedną walutą i tak dalej… 

Przekonują w każdy możliwy sposób ludzi do tego, że jedynie połączenie się wszystkich państw w jedno globalne państwo jest dla nas jedynym wyjściem na wyjście z kryzysu (który sam sztucznie wywołali) i normalne, godne życie. Oczywiście w takim globalnym państwie nie będzie już żadnych narodowych elementów jakie znamy, tradycja, duma z tożsamości narodowej i tak dalej. Już się nas wszystkich przedstawia jako europejczyków, jako obywateli unii europejskiej, nie jako Polaków z państwa Polski.

Kto ma oczy i umie samodzielnie spostrzegać rzeczywistość, łącząc przy tym aktualne fakty, sam wie do czego taka sytuacja zmierza… Tyle słowem wstępu.

 

 

 Armia Krajowa była największą ochotniczą i podziemną armią w historii, która liczyła blisko 400 tys. Polaków, którzy byli w stanie oddać życie za wolną, wielką i niepodległą Polskę!

 

 „Po agresji niemieckiej i sowieckiej we wrześniu 1939 roku życie państwowe zeszło do konspiracji. Rząd polski działający na uchodźstwie – najpierw we Francji, a później w Londynie – kontynuował działalność władz państwowych z lat 1918–1939. W podziemiu odtworzono struktury władzy cywilnej oraz siłę zbrojną. Od 14 lutego 1942 roku była nią Armia Krajowa, najsilniejsza i najlepiej zorganizowana podziemna armia europejska II wojny światowej.”

  

 

 

A wy dalej spostrzegajcie date 14 lutego, jedynie jako „święto zakochanych”. Dalej czcijcie antychrześcijańskie święto, zapominając jakie wydarzenie tego dnia powinnyśmy mieć naprawdę w pamięci.

 

 Polecam obejrzeć poniższy bardzo ciekawy wykład Polskiego historyka Leszka Żebrowskiego (badacz Polskiego podziemia niepodległościowego w czsie II wojny światowej i po roku 1945) na temat  „Narodowe Siły Zbrojne, a Armia Krajowa”.

 

 

 Nie zapominajcie o prawdziwej historii Naszej Wielkiej Wolnej Polski! Bez dumy i miłości do naszej matki znaczymy niewiele…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s