Jak osłabić i zniszczyć państwo?

 

Instrukcje i nauki mistrza Sun Tzu sprzed 2500 lat.

Sun Tzu żył w Chinach w królestwie Wu ok. V w. p.n.e. Był wybitnym generałem, a także jednym z największych myślicieli Dalekiego Wschodu. Przede wszystkim znany jest jako autor dzieła „Sztuka wojny”. Jest to obszerny zbiór zasad taktyki i strategii wojennych – „Sztuka wojny” to chińska doktryna wojskowa.

Pierwsze informacje o „Sztuce wojny” dotarły do Europy krótko przed wybuchem Rewolucji Francuskiej, w postaci streszczenia przetłumaczonego przez francuskiego jezuitę, ojca J. J. M. Amiot. W późniejszych czasach, aż po dziś dzień „Sztuka wojny” doczekała się wielu przekładów, w tym również w odniesieniu do nowoczesnych praktyk konkurencyjnych, ekonomii, zarządzania… W różnych tłumaczeniach Sun Tzu pojawia się jako Sun Wu oraz Sun Tzi.

W Stanach Zjednoczonych „Sztuka wojny” była już szeroko znana w latach 1970, dziś również wykłada się jej zasady na amerykańskich uczelniach wojskowych. Doczekała się odniesienia w stosunku do biznesu, sportu, dyplomacji i życia osobistego. Sun Tzu jest dziś chyba najczęściej cytowaną chińską osobistością na świecie.

 

1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy . Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia. Odbierajcie im radość i celowość ich pracy.

2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych. Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność. Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.

3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.

4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie. (patrz “Modlitwa sąsiada” – “Dzień Świra”)

5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym. Wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia.

6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów. Wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary.

7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej. Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie – podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich innych grup.

8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.

9. Nie szczędźcie też: – zwodniczych obietnic, – ofert pieniędzy rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać tylko wiarygodność, – pochlebstw i fałszywych pochwał, – przekupnych lecz wbrew pozorom mało wartościowych podarków

10. Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika. Odbierzcie broń, umiejętność samoobrony i sztuk walki – wmawiając, że ich ochronicie. Jeśli dowódca jest zawzięty i skłonny do gniewu, obrażajcie go i doprowadźcie do wściekłości, aż zirytowany i zmieszany ruszy na was bez planu i lekkomyślnie. Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudną wojnę: – zmysłową, wyuzdaną i prostacką muzykę i jej oprawę, eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je – rozpasanie kulinarne poprzez złą dietę i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie, a najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit. Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. “Szkodzić- nie pomagać” – podsyłajcie im kobiety nierządne i czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci oraz rodziny pod pozorem wolnego wyboru i równości, by dokończyły dzieła zniszczenia – wmawiajcie ludziom, że bez materii czyli pieniądza, ubrań, zbytkownych przedmiotów, wyglądu-mody oraz najnowszej techniki nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko. Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty. Wszystko to zaowocuje dla Was w przyszłości

 

Autor: Sun Tsu
Fragment książki „Sztuka wojny”

Źródło

__________________

Patrząc na te punkty, idealnie widać jak to wszystko ma się do obecnej sytuacji w Polsce. Kto jet tak zaślepiony, że nie potrafi tego dostrzec, niech przeanalizuje ostatni punkt i ten frament „Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika.” . Polska nie ma aktualnie kto bronić w razie ataku.  Po roku 89 rozmontowywane jest Polskie Wojsko, którego Polsa już tak naprawdę nie posiada i ten stan rzeczy możemy zawdzięczać jedynie okupntom naszego kraju,  którzy pod przykrywką Polaków i patriotów niszczą na wszystkie możliwe sposoby nasz kraj. To oni pozmieniali nazwiska na Polsko brzmiące, rdzennie Polskie tak, aby móc robić z Polską to co aktualnie widzimy. Polecam poniży film, aby ci co nie wiedzą dokumentnie o czym tu mówię, przejrzeli wreszcie na oczy i zobaczyli kim tak naprawde są ludzie, którzy aktualnie zasiadają na najwyższych szczeblach Polskiej władzy jak i również całego systemu administracyjnego Polski.

 

Powyższy artykuł jest zaczerpnięty z bloga Rafała Gawrońskiego (http://rafzen.wordpress.com), którego wczoraj rano aresztowano (już drugi raz).

Kilka szczegółów odnośnie wczorajszego aresztowania dziennikarza Rafała Gawrońskiego:
– aresztowanie nastąpiło wczoraj, o godzinie 8 rano u znajomej Rafała.
– aresztowano go na podstawie nakazu
– nie poinformowano dlaczego – ta informacja miała być udzielona już w areszcie, jeśli „będzie taka wola”.
– kilka godzin później, znajoma Rafała dowiedziała się, że Rafał ma odbyć wyrok ok. 40 dni więzienia za nieuiszczenie opłaty za proces sądowy. Dodała, że Rafał nie otrzymał ani zawiadomienia o rozprawie w tej sprawie ani informacji o wyroku.

Dodam od siebie, że kilka dni wcześniej Rafał w rozmowie ze mną, wyraził obawy, że „może mu coś się stać” z uwagi na jego ostatnie publikacje na temat satanizmu. Dotarł bowiem do informacji, które mogą być „bardzo niewygodne” dla pewnych ludzi.
Fakt aresztowania Rafała Gawrońskiego za rzekome nieuiszczenie opłaty za proces jest w takiej sytuacji bardzo podejrzane. Dlatego proszę was wszystkich o nagłośnienie sprawy aresztowania Rafała, by nic złego mu się nie stało w więzieniu.
W rozmowie ze mną Gawroński dodał, że „się zabezpieczył” przekazując krytyczne informacje kilku osobom. Mają one prawo do ich publikacji w razie gdy Rafałowi coś się stanie.

Z ostatniej chwili: Znajoma Rafała, Ewa Latoszek opublikowała szczegóły odnośnie aresztowania na blogu: http://rafzen.wordpress.com/
Na blogu są też ostatnie artykuły Rafała – być może w nich można znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego naprawdę go aresztowano.

cytat z monitorpolski.

 

 

Ja również licze się z tym, że za informacje publikowane na tym blogu, niedługo mogą do mnie zapukać odpowiedni panowie (ludzie okupantów naszej Polski) i pod jakąkolwiek przykrywką osądzić mnie w okupowanych sądach, wsadzić do więzienia i tak jak w wielu przypadkach innych blogerów, z którymi tak robiono, posądzić o chorobe psychiczną i zamknąć ich w psychiatrykach, w których dopiero zrobi sięz takich ludzi, osoby chore psychiczne. Materiały i hasła potrzebne do dalszych publikacji na blogu, również przekazałem odpowiednim osbom, którzy na taki wypadek rzeczy będą kontyunowac moją prace. Cała historia bloga jest zapisana, więc w razie skasowania go, będzie przywrócony w takiej samej formie. Jeżeli nagle zniknę, będziecie doskonale wiedzieć kogo to sprawka i sami zobaczycie co się robi w tym kraju z ludźmi, którzy sprzeciwiają się nie Polskim władzom, którzy na wszelkie sposoby niszczą nasz kraj pod przykrywką Polskości.

 

 

Przypomnę, że współcześni „Żydzi” są nimi tylko z nazwy. Większość z nich są to Chazarzy, i zależy im na tym, aby ludzie spostrzegali ich jako Żydów, z którymi nie mają nic wspólnego. Prawdziwi Żydzi, przestrzegający Praw Mojżeszowych są dla satanistów takim samym celem jak i my Polacy. Nie dajcie się zwieść, że wszystko co złe na świecie to sprawka Żydów. Jeżeli już to syjonistów, którzy są jednym z elementów tej całej konspiracyjnej „układanki”, lecz oni z Żydami nie mają nic wspólnego.  Mówi o tym między innymi ks. Piotr Natanek, w poniższym nagraniu.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s