Polacy, nie dajmy się podzielić!

Podzielą Was i uczynią wrogami, a zaraz potem zginie Polska.

Antagonizowanie Polaków, aby rządzić najwspanialszym w Europie Narodem nie jest czymś nowym i zostało w historii tragicznie wypróbowane. Zawsze prowadziło ono najpierw do rozszczepienia i spostponowania Ducha Narodowego, a gdy wystarczająco poniżony, osłabł, likwidowano jego ostoję, Najjaśniejszą Rzeczypospolitą.

Sposoby na to były i są stare jak świat; władza, pieniądze, szantaż i, szczególnie dzisiaj skuteczne, kłamstwo. Środek, przy pomocy którego, niszczy się największych patriotów, a z kanalii czyni mężów stanu; zaprzecza heroicznym poświęceniom i gloryfikuje zdradę. Miazmat, który kreuje fałszywy obraz rzeczywistości, stający się podstawą naszych niesłusznych decyzji; naszych złych wyborów.

Starannie zaplanowane i realizowane w Polsce, i poza jej granicami, kampanie oszczerstw, depczą Narodową Godność i odzierają z Honoru, Naród, który nigdy nie zdradził, nigdy nie skapitulował i tyle razy stawał w obronie innych.

Przy pomocy kłamstwa imputuje się dziś Polakom ich rzekome przywary i obwinia o najcięższe zbrodnie.

I tak oto dowiadujmy się, że indywidualizm i nienależyty stosunek do struktur okupacyjnego czy opresyjnego państwa to straszne wady, pomimo, iż przecież dzięki tym, na wskroś obywatelskim cechom Polaków, Ojczyzna przetrwała i zawsze znajdowała w sobie siłę, aby się bronić i odradzać z popiołów.

Pomału stajemy się sprawcami wszystkich nieszczęść, jakie dotknęły ludzkość w czasie dwóch ostatnich wojen światowych, chociaż, będąc zaatakowanymi i okupowanymi przez dwa, związane agresywnym sojuszem, sąsiednie państwa, najwięcej ucierpieliśmy i najwięcej straciliśmy.

Za bezprzykładne poświęcenie naszych przodków i morze przelanej, polskiej krwi mamy dzisiaj płacić coraz to nowe odszkodowania, zwracać majątki … no i wstydzić się, przepraszając, że w ogóle śmiemy istnieć.

Gdzie jest kres tej obłąkańczej propagandy? Gdzie znajdują się granice kreowanego nienawiścią do Polski absurdu? Dokąd zaprowadzi nas żywiący się kłamstwem mechanizm niezgody, gdy nie przestaniemy mu ulegać?

Partie wyrosłe z okrągłego stołu cynicznie antagonizują Polaków, upatrując w tym najłatwiejszego sposobu na zdobycie władzy. Siejąc wzajemną niechęć i napuszczając ich na siebie, doprowadzają do stanu, w którym postępują oni przeciw interesowi własnemu i swojego państwa. Systematyczność w operowaniu kłamstwem, którego bezpośrednimi narzędziami są polskojęzyczne media, ma na celu pielęgnowanie zaraźliwej niezgody i zapiekłości zadanych podziałów. W umysły Polaków wlewa się najbardziej niedorzeczne treści, byle tylko ich poróżnić i skłócić. Żonglując skutkami wrogiej i zdradzieckiej wobec Narodu polityki, skrzętnie ukrywa się prawdziwe jej zamiary i faktyczne przyczyny wyniszczających Ojczyznę procesów.

Kłamstwo, to obecnie największa i najgroźniejsza broń naszych wrogów; tych jawnych i tych ukrytych, tych zawołanych i tych przyobleczonych w skórę ideowych „przyjaciół”; wraży oręż, przy pomocy którego atomizuje się Naród i niszczy zalążki rodzącej się z takim trudem jedności. Przedkładając mu coraz to nowe wymagania i stawiając haniebne warunki brzegowe, partyjne sitwy próbują eliminować nadzieję na Siłę Polaków i niweczyć  możliwość wspólnego ratunku Ojczyzny.

 Kłamią, aby Was poróżnić i osłabić. Kłamią, aby Wami rządzić.

 Dla skuteczności swojej na sztandary wciągną najwznioślejsze, patriotyczne hasła, poruszą najczulsze narodowe struny i odegrają każdy, najbardziej wyrafinowany teatr. W tumulcie tej wszechogarniającej wrzawy sprzedadzą resztki polskiego majątku a was uczynią nędzarzami.

 Ale nie wierzcie!!!

 Nie ma i nigdy nie było siły Rzeczypospolitej bez siły jej Obywateli. Nigdy też Ona nie miała znaczenia innego poza Ich znaczeniem. Jeżeli więc ktoś mówi Wam dzisiaj inaczej, gotuje zabójczą dla Ojczyzny truciznę.

 Siła Jej w Naszej, a Nasza w Jedności – wszystko inne to ohydne kłamstwo

Źródło

7 Responses to Polacy, nie dajmy się podzielić!

 1. Pingback: W poszukiwaniu prawdy « Zygfryd Gdeczyk

 2. Wielkie brawa za ten artykuł!

 3. Madzik says:

  Właśnie dowiedziałem się, że w Warszawie zamontowano głośniki skierowane tak aby miały jak największy zasięg emitujące bardzo wysokie i bardzo niskie dźwięki nieslyszalne dla ucha ale odbierane przez mózg. Częstotliwość dźwięków ma bardzo duży wpływ na zachowanie człowieka w danym momencie. Badania o jakich czytałem jeszcze będąc w technikum, mówiły o wręcz irracjonalnym zachowaniu od otępienia do chwilowej kontroli nad człowiekiem. Z tego co wiem, zostało to zamontowane z myślą o nadchodzących protestach.

 4. JUREK says:

  Jeszcze jest szansa aby to wszystko odmienić . „Żeby Polska była Polską”

 5. Jacek says:

  Tekst jest można powiedzieć bardzo odkrywczy, ale to naprawdę bardzo. Jest tylko jeden problem, brak konkretów, kto dokładniej z kim miałby się łączyć i jednoczyć?
  No i jeszcze drugi kłopot. Najlepiej się jednoczyć gdy jest w okolicy jakiś wróg i dlatego niektóre narody tak dbają o to aby zawsze się jakiś antys…. znalazł. A jak my się mamy jednoczyć kiedy dookoła sami przyjaciele? Nie da rady.
  Ten numer po prostu nie przejdzie!

 6. patriota says:

  Moia odpowiedz jest jedna..Musimy wrocic do sredniowiecznego pojmowania narodowych problemow..Niechodzi mi oto zeby na oslep bic nie to glupota..Popatrz
  i pomysl jak to robi wrog z nami..Chcesz zwyciezyc silniejszego musisz go stale nekac..Kazdy czlowiek czy to silny czy slaby.Ma slabe punkty..Apo piersze kto ma w zyciu cel tylko bogacenie nigdy niebedzie prawdziwym patriota.Jest to cecha zydowska goj w tym przegrywa..Na calym swiecie jest swad rozkladajacego sie zyda.Cala cywilizacja zachodnia jest zazydzona intelektem zydowskim.Goje sie w tym nie moga polapac..Ludzie dopiero to zrozumia kiedy zostana okradzeni z wszystkiego.Wiec co ludzie myslacy powinni zrobic.??Co powinnismy zrobic??
  Ja wiem….Zachod dla Polski to smierc.. Wschod to zycie i rozwoj..Slowianin to brat polaku czlowiek zachodu to gnijacy intelektualny trup..Nikt niemusi sie zgadzac ztym co tu napisalem.Siedzmy cichutko a przebudzenie bedzie bardzo bolesne..Amen

 7. zgryz says:

  och,…tyle mogę rzec ,…gardo zdarłem na powtarzaniu ,…teraz dziejową koniecznością jest utworzenie Polskiego Państwa Podziemnego . Nie ma innej alternatywy ,…. dokładna i metodyczna rejestracje wszystkich grabieży i przekrętów dokonanych na żywej tkance narodu . Powołanie sprawnego i bezwzględnie respektującego prawo ( nasze prawo ) wymiaru sprawiedliwości . sentymenty musimy odłożyć na bok , wróg nie przebiera w środkach !!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s