Światowy syjonizm i zniszczenie Bułgarii. Orędzie Bułgara do narodu Rosyjskiego.

Źródło

Data publikacji : 6.09.2011
Tłum. z jęz. ros. RX

___________________

Światowy syjonizm próbuje zniszczyć nie tylko naród rosyjski. To co ma miejsce w Rosji ma także miejsce w licznych krajach świata. Ludobójstwo narodów Rosji i Bułgarii planowali i urzeczywistniają je ci sami ludzie…

Jestem Bułgarem i także kocham moją ojczyznę. Ta historia, którą nam narzucono to zupełnie nie to o co nam chodziło w istocie. Jesteśmy z wami bracia, rozdzieleni jedynie czasem i odległością.

Niestety, niedawno nieszczęście spadło na mój naród. Dokładnie takie samo nieszczęście spadło i na naród rosyjski a ich źródło jest w obu wypadkach takie samo. Właśnie dlatego piszę to orędzie do was, do Rosjan. Przedstawię wam nieco z tego co ma miejsce teraz w Bułgarii a wy sami wyciągnijcie wnioski. Sądzę, że to co wam zamierzam przedstawić jest wam bardzo dobrze, aż do bólu znane. W 1989 roku dokonano cichego przewrotu i odsunięto od władzy Todora Żiwkowa, rządzącego Bułgarią przez 33 lata. Od razu po jego odsunięciu syjoniści rozpoczęli w Bułgarii tak zwane „reformy” a władza przeszła w ręce zdrajców, którzy ukradli całą rezerwę złota Bułgarii i wyczyścili wszystkie państwowe konta bankowe. Zwykli ludzie bardzo szybko poczuli na sobie co znaczą słowa „inflacja”, „bezrobocie” i „głód”. Los Bułgarii został przesądzony w 1990 roku, kiedy przylecieli tutaj z Ameryki Richard Rahn z kilkoma żydami, którzy stworzyli plan „rozwoju” a dokładniej ludobójstwa narodu bułgarskiego. W planie tym założono zniszczenie narodu bułgarskiego w 50% i oni osiągnęli już prawie swój cel.

Kiedy obalono reżim Todora Żiwkowa w Bułgarii żyło 9 milionów ludzi, dzisiaj zaś zostało 7 milionów, a z nich tylko 5 milionów to Bułgarzy. Wszyscy pozostali albo uciekli albo wymarli na skutek katastrofalnej polityki społecznej i cygańskich rozbojów. Poziom życia pogorszył się na tyle, że z Bułgarii wyjechało 25% ludzi w wieku powyżej 21 lat. Dwa razy naród buntował się przeciwko temu niewolnictwu, ale oni wymieniali tylko jednych swoich sługusów na innych swoich sługusów i w ten sposób zachowali swoją władzę. Mają ogromne doświadczenie i tak postępują z innymi narodami. Nie ma w świecie większych rasistów od samych syjonistów. To oni zabraniają żydom zawierać związki małżeńskie z nieżydami a wszystkich nieżydów nazywają „gojami”- swoimi rabami z którymi mają prawo czynić wszystko co uważają za stosowne. Ale kiedy mówi się prawdę to natychmiast podnosi się ryk i skowyt. Jest to ich zwykły sposób nazywania prawdą kłamstwa a kłamstwem prawdy. Łgarstwa, podłość i zdrada – to ich odwieczna i ulubiona broń. Na przykład już uznano i potwierdzono dokumentami, że nie było żadnego „holokaustu”, nie było sześciu milionów ofiar, że jest to wszystko kłamstwo wymyślone i propagowane przez samych żydów dla swoich korzyści.

Teraz nami rządzą zasadniczo Bułgarzy, którzy służą światowemu żydowskiemu reżimowi. Są także i Turcy i oczywiście żydzi, ale w większości wypadków wszyscy oni noszą bułgarskie nazwiska.

Rządzą nami zdrajcy narodowi, którzy uniemożliwiają nam normalnie żyć i wydają kolosalne pieniądze na to żeby utrzymać nas w niewolnictwie, a sami nie płacą podatków, nie płacą za elektryczność i wodę a jedynie kradną. Tylko sporadycznie, właściwie podczas kłótni między nimi, wypływają informacje o rzeczywistej skali szkód i strat spowodowanych przez nich Bułgarii.

ŻEBRZĄCY EMERYT W SOFII

Tak więc niedawno minister Simjon Diankow w programie telewizyjnym ujawnił, że nasz prezydent naprawdę przywłaszczył sobie 6 miliardów euro. Wtedy w odpowiedzi prezydent Prwanow ujawnił, że i Bojko Borisow ma 600 milionów euro w szwajcarskim banku oraz posiada własny bank, którego wartość także ocenia się na 600 milionów euro. To wystąpienie doprowadziło do ogromnego skandalu, ale nikt nie wycofał się z polityki a bank Borisowa po cichutku sprzedano Włochom za 600 milionów euro, jak to mówił prezydeny. Do bogatych polityków trzeba dodać i jeszcze jednego, Ahmeda Dogana, który według pogłosek zdołał zgromadzić ponad miliard dolarów chociaż sam nigdy nie był w parlamencie i żyje hucznie i luksusowo w swoich pałacach ukrytych gdzieś w lasach. Rok temu dziennikarze sfotografowali go w otoczeniu prostytutek na bardzo drogim jachcie podczas rejsu. Wszystkie rządy w Bułgarii od 1989 roku do dnia dzisiejszego wiernie i zdradziecko służą swoim żydowskim panom i dlatego w Bułgarii nastąpił zupełny upadek we wszystkich dziedzinach życia. Praktycznie nie ma żadnego przemysłu a rolnictwo zostało całkowicie zniszczone. Podatki stale rosną a nasze ulice stały się ciemnymi i niebezpiecznymi.

Narkotyki sprzedawane są w dużych miastach jak czekoladki a tysiące Bułgarek zostało tylko prostytutkami tylko dlatego żeby wykarmić swoje dzieci. Ale politycy mówią, że wszystko u nas jest normalnie i rzeczywiście wszystko dla nich jest nawet wspaniałe bo każdego roku politycy kradną w Bułgarii 5 miliardów euro. A jednocześnie emeryci umierają z głodu. Obecnie trzeba u nas za wszystko płacić i nie masz żadnych praw. Jeśli otwarcie powiesz co myślisz to najpierw wygonią cię z pracy albo nazwą „faszystą” lub „rasistą”. Cyganie dostali więcej praw niż Bułgarzy i z powodu tych przywilejów stali się bardzo aroganccy. Oni otrzymali takie prawa, że mogą bezkarnie kraść, rabować i zabijać bezbronnych ludzi a kiedy policja ich schwyta to za dzień lub dwa ich wypuszcza. Ale jeśli pobijesz ich to natychmiast wylądujesz w więzieniu. A jeśli okradną lub zabiją jakiegoś starca lub staruszkę to nikt nawet nie uważa tego za przestępstwo. A kiedy złożysz skargę na policję to odpowiedzą ci, że niczego nie mogą zrobić. Cygana nie wolno nawet zgodnie z prawem nazwać „Cyganem”, teraz trzeba używać słowa „Rom”. Otrzymują oni, to znaczy Cyganie, ochronę od amerykańskich żydów. Jeśli Bułgar otrzymuje 35 lewów miesięcznie na dziecko, to Cygan dostaje 80 lewów, czyli ponad dwa razy więcej, chociaż Cyganie nie pracują, nie płacą podatków, nie płacą za wodę i elektryczność. Otrzymują pomoc społeczną i kradną albo grabią gdzie się da. 70% z nich nie potrafi czytać ale 90% otrzymuje pomoc od państwa.

BUŁGARSKA DEMONSTRACJA PRZECIWKO LUDOBÓJSTWU EKONOMICZNEMU

W telewizji stale pokazują jak biednie żyją Cyganie ale nikt nawet nie zająknie się o tym jak rzeczywiście żyją Bułgarzy. W rejonach zamieszkałych głównie przez Turków, Bułgarzy są poniżani, ograbiani i poddawani wynarodowieniu. Jest tak, że nawet nie chcą ci nawet chleba sprzedać w sklepie, a jeśli powiesz co myślisz to cię po prostu zabiją. To wszystko zawdzięczamy żydom, którzy zdecydowali się zniszczyć wszystkie narody. Oni celowo mieszają nas z narodami o zupełnie odmiennej od nas kulturze. Narody te nie potrafią przystosować się do naszego życia i naszej mentalności. Z tego powodu nienawidzą nas i zachowują się arogancko w naszym domu jako że sądzą, że wszystko im wolno i mają ochronę syjonistów. Wszystko to dzieje się planowo.

Celem tej polityki jest zniszczenie samej istoty narodu, przekształcenie ludzi w bezimienną masę bez pamięci o swojej przeszłości i tradycji, którą łatwo można manipulować. Ta polityka jest także częścią ogólnego planu zniszczenia i zniewolenia naszych narodów. Doprowadza ona do powstania w różnych krajach dodatkowych międzyetnicznych konfliktów w rezultacie czego żydzi zyskują swoje dodatkowe korzyści. Dlatego w rzeczy samej Turcy i Cyganie posługują się syjonistami jak bronią przeciwko Bułgarom. Teraz w Bułgarii mieszka około 900 tysięcy Cyganów, 1 milion Turków i 5,2 miliona Bułgarów. My sami jesteśmy niewielkim narodem ale staramy się unikać małżeństw z Turkami lub Cyganami, którzy żyją oddzielnie od nas ale stale chcą osiedlać się między nami. Ktoś może zarzucić nam nacjonalizm albo rasizm, ale to nie prawda. Jest to tylko nasza naturalna obrona przed polityką sztucznego mieszania narodów pod batutą syjonistów.

Nie jesteśmy przeciwko Cyganom i innym narodom, ale jesteśmy przeciwko polityce, którą realizuje się w Bułgarii i która ma na celu rozżeganie międzyetnicznych konfliktów i wrogości. Niesprawiedliwość nie może służyć pokojowi. A syjoniści świetnie to rozumieją. Żydzi są u nas bardzo bogaci i straszliwie aroganccy. Szydzą z nas a my musimy to znosić. Kiedy jednak zaczynamy się bronić, oni zaczynają obrzucać nas wszelkiego rodzaju poniżającymi i obraźliwymi słowami. W czasie II Wojny Światowej my Bułgarzy uratowaliśmy 35 tysięcy żydów przed deportacją i obozami pracy, a teraz ci ludzie na znak wdzięczności niszczą nas jako naród i traktują nas jak niewolników. Ale postępowali w ten sposób ze wszystkimi narodami! W

SLUMSY W SOFII

średniowieczu Imperium Bizantyjskie wypędziło część żydów a my ich przyjęliśmy w Bułgarii. Nasi ludzie dali im chleb i poświęcili swą krew w ciężkich dla nich chwilach. Następnie w 1942 roku, kiedy toczyła się II Wojna Światowa Hitler zażądał ekstradycji z Bułgarii do obozów pracy 35 tysięcy żydów i wtedy my ich uratowaliśmy i nie oddaliśmy ani jednego żyda. Za to oni nam tym się odwdzięczyli, że zniszczyli całą armię bułgarską, zrujnowali i rozgrabili wszystkie fabryki, dali przywileje Cyganom i Turkom i zrobili z najbogatszego państwa na Bałkanach uczynili jedno z najbiedniejszych. Oto jakie są to moralne potwory. Ponadto niedawno jeden żyd zażądał od rządu bułgarskiego odszkodowania. Taka bezczelność i podłość, że po prostu słów brakuje.

Niedawno znalazłem bardzo interesujące materiały pochodzące z Włoch, w których pisze się jak bogate rody żydowskie postanowiły założyć Imperium Osmańskie i jak Turcy dzięki pieniądzom żydowskim zdołali podbić Bułgarię. Także dzięki żydom żyjącym wśród nas, Bułgarów. Pisze się w tych materiałach, że po trzymiesięcznym oblężeniu stolicy Bułgarii, żydzi z Wielkiego Tyrnowa (ówczesna stolica Bułgarii- tłum.) z rodu „Cohen” otworzyli bramy Turkom a ci wyrżnęli całą arystokrację miasta i rabowali je przez cztery dni. Założenie Imperium Osmańskiego dało ogromne korzyści żydom ponieważ oni i tylko oni handlowali z Dalekim Wschodem i opłacali się tylko jednemu władcy takiego ogromnego terytorium. Ceny w Europie na te wszystkie drogocenne towary wzrosła do 400% i jednocześnie w tamtych czasach zginęły od miecza muzułmańskiego miliony ludzi. Ale żydzi od tego kataklizmu stali się jeszcze bardziej bogatsi.

DWAJ LUDOBÓJCY PUTIN I PRWANOW

60 lat Niemcy płaciły żydom za „holocaust”, chociaż Anglicy i Kanadyjczycy dawno udowodnili, że żadnego „holocaustu” nie było. To, że „holocaust” jest oszustwem potwierdzono nawet w Ameryce. Przebadano mnóstwo dokumentów i okazało się, że żydzi nawet służyli w niemieckiej armii a wielu z nich otrzymało odznaczenia i awanse oficerskie. Przebadano sześć różnych obozów koncentracyjnych ale nigdzie nie odkryto śladów dowodzących spalania ludzi. Pomimo to i dzisiaj piszą żydzi książki i kręcą filmy na ten temat, pokazując jacy źli byli Niemcy a jacy dobrzy żydzi.

Oto na przykład Hitler od piętnastu miesięcy posiadał dwie bomby atomowe ale nie posłużył się nimi nawet wtedy, kiedy widział, że wojna jest przegrana. A „dobrzy” żydzi od razu rzucili ją na Japonię. Można się zastanawiać kto bardziej był wariatem, Hitler czy żydzi?

W Bułgarii obecnie mieszka w rzeczywistości nie więcej niż 10 tysięcy żydów, ale oni mają krewnych, którzy rządzą w Turcji. Nasze państwo jest ich kolonią a my ich niewolnikami. Wszyscy żydzi w Turcji i Bułgarii należą do dwóch żydowskich rodów. Jeden nazywa się „Levi” a drugi „Cohen”. Oni kontrolują wszystko w Turcji i Bułgarii i decydują o losach tych państw.

Widać to na przykład w tym, że żeby zostać politykiem i wygrać w wyborach potrzebne jest ich poparcie bo w przeciwnym razie nie ma na nic szans. Wszystkich Turków i Bułgarów uważają oni za swoich niewolników i nazywają „gojami”, to znaczy istotami niższymi od zwierząt.

DEMONSTRACJA ANTYSYJOŃSKA

Właśnie dlatego wszystkie przedsiębiorstwa w Bułgarii zostały zniszczone lub rozgrabione w tym celu żeby zniszczyć konkurencję dla towarów tureckich. Oni przekształcili Bułgarię w bazar dla swoich towarów i ustanowili antyspołeczne i antybułgarskie prawa. Cały nasz naród nienawidzi polityków i tych wszystkich żydów-syjonistów, ale policja, armia i wymiar sprawiedliwości bronią ich interesów a my w pojedynkę nie możemy z nimi walczyć. Nie mamy broni, pieniędzy i wszystkie drzwi są przed nami zamknięte. Bardzo szanuję Rosjan, tak jak i wszystkie narody słowiańskie są nam bliskie, według krwi, według obyczajów i według charakterów. Wszędzie są i dobrzy i źli ludzie, ale wśród Słowian jest najwięcej człowieczeństwa, chociaż my wszyscy jesteśmy bardzo biedni i żyjemy w ogóle źle. Nie wstyd mówić prawdę o tym, że i u nas i u was jest wiele rzeczy, które trzeba zmienić aby ludzie zaczęli żyć dobrze. Ja uważam, że i u was i u nas jest dużo dobrych i mądrych ludzi ale jest także dużo durniów, zwyrodnialców i zdrajców.

Problemy naszych dwóch państw leżą w tym, że i wami i nami rządzą żydzi, a oni prowadzą politykę ludobójstwa rosyjskiego, bułgarskiego i innych słowiańskich narodów. Właśnie dlatego my wszyscy tak nędznie żyjemy, a nie dlatego, że Bułgarzy czy Rosjanie są głupi albo niezdolni zbudować dobry ustrój. Jeszcze jak są zdolni! No ale nam przez celowe działania uniemożliwia się to. Cała ta polityka prowadzona jest w tajemnicy i środki masowej informacji podają zupełną nieprawdę bo przecież i one są pod całkowitą kontrolą żydów. My Bułgarzy jesteśmy bardzo cierpliwymi ludźmi ale nie durniami. Naród bułgarski nie będzie długo tego cierpieć, uwierzcie mi.

Nie wiem co będzie ale naród już nie wytrzymuje tych wszystkich podatków i tych wszystkich antybułgarskich praw. Nikt nie wierzy politykom i nikt nie lubi Ameryki. Ja sądzę, że to wszystko jest wam znane dlatego, że dzieje się według tego samego scenariusza napisanego w tym samym miejscu. Musimy z tym skończyć. Coraz bardziej ludziom otwierają się oczy. Nadszedł czas żeby nazwać rzeczy po imieniu. Nas już w połowie zniszczyli, co jeszcze może spotkać nas gorszego?

Wy powinniście zrozumieć, że nadchodzi prawdziwa wojna w celu zniszczenia naszych narodów. W tej wojnie wy nie możecie stać dłużej na uboczu. Wybierając politykę „neutralności” automatycznie stajecie po stronie syjonistów.

To jest to czego oni najbardziej pragną i co chcą osiągnąć. Przecież w rzeczywistości jest ich bardzo mało i oni sami sobą niczego nie reprezentują. W was Rosjanach drzemie potężna siła. Nie oczekujcie, że wyzwolenie nadejdzie z zewnątrz. Tylko my sami możemy się wyzwolić, zrzucić z siebie tego syjonistycznego pasożyta wysysającego z nas krew. I wierzę, że niedługo to nastąpi.

Swetoslaw BORISOW

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s