Lista 100 „żydowskich” przedsięwzięć (1-20).

 

Autor: Tomasz o poniedziałek 4. Sierpień 2008

Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wielki wpływy posiadają Żydzi we współczesnym świecie oraz ile wydarzeń historycznych tak na prawdę było ich dziełem. W poniższej liście podejmuję próbę przedstawienia chociaż części ich gigantycznego „dorobku” dziejowego.


1. Agencja Reuters – jedna z największych agencji prasowych na świecie kontrolująca przepływ informacji w skali globalnej. Została założona przez niemieckiego Żyda Paula Juliusa Reutera, a początkowo nośnikiem informacji były gołębie pocztowe.

2. Bloomberg – amerykańska agencja informacji ekonomicznych założona przez
żydowskiego przedsiębiorcę Michaela Bloomberga, który obecnie piastuje urząd burmistrza Nowego Jorku, miasta będącego drugim po Izraelu skupiskiem Żydów na świecie. Mając w ręku informację może dowolnie wpływać na operacje finansowe na największych rynkach, co sprzyja spekulacji oraz tworzeniu sztucznych kryzysów, korzystnych dla określonych grup interesów.

3. AIPAC – największe lobby proizraelskie w USA. Dzięki jego działaniu Izrael otrzymuje co roku dziesiątki milionów dolarów na swoją zbrodniczą działalność. Lobby stoi za operacją wojskową w Iraku oraz ogólnie pojętą „wojną z terroryzmem.” AIPAC dyskredytuje wszystkich polityków nieprzychylnych Żydom, którzy chociaż stanowią tylko drobny procent populacji USA to są nadreprezentowani niemal we wszystkich państwowych instytucjach oraz obejmują wysokie stanowiska w administracji kolejnych prezydentów.

4. Fundacja Batorego – masońska przybudówka założona przez węgierskiego Żyda Georga Sorosa w 1988 roku. Oficjalnym celem jest wspieranie demokracji i budowanie społeczeństwa obywatelskiego, ale faktycznie zmierza ona do wychowania młodych obywateli w jedynie słusznym duchu tolerancji, kosmopolityzmu, internacjonalizmu oraz szeroko pojętej nowoczesności objawiającej się w rozluźnieniu obyczajów. Obficie finansowana ma budować nowy typ człowieka pozbawionego świadomości narodowej, a zatem całkowicie podatnego na masońską propagandę antywartości. Organizacja tropi również rzekomy polski antysemityzm, nacjonalizm i homofobię, a jej organem edukacyjnym jest Wyższa Szkoła Europejska im. Tadeusza Tischnera w Krakowie, która jest całkowicie kontrolowana przez środowiska żydo-masońskie, o czym dobitnie świadczy skład rady patronackiej, przywołującej na myśl szczególny rodzaj sanhedrynu.

5. Instytut Społeczeństwa Otwartego – organizacja założona również przez tegoż Sorosa, cele podobne jak powyżej, tyle że w skali globalnej. Ostatnio zajmuje się obalaniem „reżimów” Europy Wschodniej (Gruzja, była Jugosławia, Kosowo, Ukraina). Finansuje lokalne organizacje opozycyjne, obala nieprzychylne rządy instalując przychylne sobie marionetki, mające za zadanie wpajać obywatelom pseudowartości Zachodu. Klasycznym przykładem była sprawa Kosowa, które masoneria oderwała od Serbii za to że w czasie rewolucji bolszewickiej stała się ośrodkiem „białej” czyli procarskiej i anty żydobolszewickiej rosyjskiej frakcji.

6. Citroen – producent samochodów osobowych. Firma założona przez Andre Citroena, 100% Żyda, syna holenderskiego Żyda oraz warszawskiej Żydówki.

7. Mercedes-Benz – wywodzący się od Gottlieba Daimlera, Karla Benza, Emila Jellinka oraz Wilhelma Maybacha koncern motoryzacyjny. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych marek świata, a rozwija się już od przeszło wieku dzięki połączeniu germańsko-żydowskiego sprytu, pieniędzy oraz pomysłowości. Karl Benz finansował swoje badania z kasy swojej żydowskiej żony Berthy Ringer, która dbała również o marketingową stronę przedsięwzięcia. Z kolei Jellinek oraz Daimler sami byli Żydami.

8. Max-factor – producent kosmetyków. Jak sama nazwa wskazuje założycielem był Żyd z Łodzi o takim samym nazwisku. Już w młodości wyemigrował do USA i tam zajął się charakteryzacją w totalnie opanowanym przez Żydów Hollywod, aby później wystartować z własnym interesem.

9. Radio Wolna Europa – jedno z wielu żydomasońskich przedsięwzięć mających na celu „rozprzestrzenianie wartości demokracji”. Zostało założone przez węgierskiego Żyda Sorosa oraz CIA i przez lata docierało do krajów za żelazną kurtyną w bloku komunistycznym, a obecnie pod zmienioną nazwą sieje propagandę nowoczesności wśród „uciskanych” społeczeństw, takich jak mieszkańcy Gruzji, Ukrainy, Rosji, Białorusi itp. Wieloletnim dyrektorem tej rozgłośni był osławiony Jan Nowak-Jeziorański, wywodzący się z rodziny członków żydowskich sekt.

10. Mossad – izraelska służba wywiadu. Dzięki swej niezwykłej skuteczności oraz
bezwzględności zasłużyła na miano najlepszego wywiadu świata. Jedną z najbardziej
spektakularnych akcji Mossadu było pojmanie w Argentynie Adolfa Eichmanna – nazisty który doskonale orientował się w prawdzie na temat holocaustu stanowiąc tym samym nieopisane zagrożenie dla Żydów zamieszanych w proceder zagłady. Ten sam Mossad realizował zlecenia śmierci na terrorystów zamieszanych w samach w Monachium z 1972 oraz dostarczył cennych informacji dotyczących planowanych „zamachów” z 11 września 2001. To właśnie dzięki tak dobrze zorganizowanym służbom specjalnym takie sztuczne państwo jak Izrael ma zapewnioną egzystencję.

11. Hollywood – pojmowane jako ogół amerykańskiego przemysłu filmowego zostało niemal w całości opanowane przez Żydów, co widać na poniższych przykładach. Dość powiedzieć że Żydami były takie znakomitości fabryki snów jak m.in. Dustin Hoffman, Woody Allen, czy Steven Spielberg.

12. Metro Goldwyn-Mayer – amerykańska wytwórnia filmowa założona przez warszawskich Żydów – Goldwyna, Mayera i Loewa.

13. Columbia Pictures – wytwórnia filmowa założona przez Harryego Cohna, Żyda o niemieckich korzeniach.

14. 20 th Century Fox – wytwórnia filmowa założona w 1933 roku przez Zanucka, Griffitha, Schencka oraz Goetza (dwóch z nich było Żydami).

15. Paramount Pictures – najstarsza amerykańska wytwórnia filmowa założona w 1913 roku przez węgierskiego Żyda – Adolfa Zukora 1913 roku. Powyższe przykłady ilustrują, że amerykański przemysł filmowy jest właściwie w całości zdominowany przez Żydów, którzy dzięki temu w dowolny sposób mogą manipulować społeczeństwem. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że Hollywood to druga Jerozolima.

16. Warner Bros – amerykańska wytwórnia filmowa założona przez trzech żydowskich braci pochodzących z Polski.

17. Rotschild – rodzina bankierów działająca w skali międzynarodowej od początków XIX. Założyciel rodu – Mayer Rotschild otworzył kantor we Frakfurcie nad Menem, ten skromny interes dał początek jednej z najpotężniejszych korporacji finansowych świata, gdyż synowie Mayera rozpoczęli ekspansję zakładając banki w Londynie, Paryżu, Wiedniu, Neapolu i Frankfurcie. Prawdziwą fortunę zdobyli w czasie wojen napoleońskich, a właściwie bitwy pod Waterloo kiedy to dokonali najpierw kupna akcji po niskich cenach, a później ich sprzedaży kiedy wartość gwałtownie wzrosła, a to dzięki temu iż posiadali poufne informacje o klęsce Napoleona zanim dotarły one do Londynu. Następnie opanowali interesy w Nowym
Jorku mając potężne udziały w Banku Rezerw Federalnych, a poprzez małżeństwa w kręgu innych rodzin bankierów żydowskich weszli w skład ścisłej elity kształtującej politykę USA za pomocą szantażu ekonomicznego. Rotschildowie wspierali działania bolszewików, rewolucję w Chinach, bojówki meksykańskie, włoski faszyzm i niemiecki hitleryzm zasiadając w najwyższej radzie przy Broadway 120, gdzie zapadały kluczowe dla świata decyzje międzynarodowych korporacji finansowych.

18. Frankiści – żydowska sekta założona na ziemiach polskich w połowie XVIII wieku przez Jakuba Franka (właściwie Jankiela Lejbowicza). Ten swoisty guru miał fascynującą historię życia nadającą się na scenariusz do filmu sensacyjnego. Urodził się na Podolu, później mieszkał w Turcji gdzie przeszedł na Islam, następnie założył sektę, ochrzcił się, a po przybyciu Rosjan przeszedł na prawosławie. Został oskarżony o poligamię, defraudację oraz odgrywanie roli mesjasza. Spędził krótki czas w więzieniu, aby później wyjechać do Austrii gdzie zamknął się w bajkowym świecie zamków, złota, straży i wszelkich uciech finansowanych przez jego wyznawców. Szacuje się, że jego roczny dochód pobierany od ponad 24 tysiąca członków tej żydowskiej sekty przekraczał budżet państwa polskiego.

19. Google – najbardziej znana wyszukiwarka internetowa założona przez dwóch żydowskich kolegów z Uniwersytetu Stanforda. W zależności od kraju i stawki wspiera zbrodnicze reżimy cenzurując przepływ danych. Poprzez swoje możliwości reklamowe i techniczne ma niebagatelny wpływ na rodzaj informacji, jaki dociera do globalnego użytkownika.

20. Haarec – jedna z czołowych izraelskich gazet. Często posługuje się antypolskimi
kłamstwami („polskie obozy śmierci”), jest ponadto tubą propagandową żydowskich
roszczeniowców, którzy za jej pomocą odpowiednio kształtują opinię publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s